Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KoSmEtYcZkA------

PORADNIA KOSMETYCZNA

Polecane posty

Gość pytek
to ja mam pytanie. jak się pozbyc ciemnych włosków pod nosem, bo zaczyna to wygladac jak wąsik:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup sobie takie plastry do usuwania owłosienia na twarzy, rozgrzej najlepiej takie plaster przy szkance z gorącą herbatą, przyklej potrzyj i energicznym ruchem oderwij Jak zostały jakies pojedyncze włoski to usun penstetą i kłopot z głowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się bardzo dobra rada:)a jeżlei nie chcesz robić tego sama udaj się do gabinetu kosmetcznego gdzie usuwa się wąsik ceipłym woskiem koszt to ok10zł.Masz póżniej spokój na jakieś 3 tygodnie pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr kam
jak pozbyc sie zaskornikow?? w jaki sposob pilegnowac cere, aby nie powstawaly? ten problem jest moja zmorą. prosze o rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr kam
aha i jeszcze jedno pytanko, jaki podklad jest odpowiedni dla cery z zaskornikami, a zarazem dobrze kryjacy bez efektu maski?? taki do 100zl, na drozszy nie moge sobie pozwolic. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piperek
czesc :) Czy jest jakis domowy sposob na rozjasnienie popekanych naczynek krwionosnych na nosie i policzkach. Mam z tym problem od dawna. Do tej pory makijaz dawal rade ukryc ten defekt ale coraz czesciej zdarza sie ze po mimo dobrych kosmetykow, moj czerwony nos ''wystaje'' ponad korektor i puder. Prosze o rade, bo juz mam dosc wygladania jak Rudolf od Sw.Mikolaja. Dziekuje i pozdrawiam cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do zakórników to warto udac sie do wykfalifikowanej kosmetyczki która oczyści za nich buzie,po oczyszczaniu oczywiście odpowiednia pielęgnacja czyli żel do mycia twarzy przeznaczony do skóry z zaskórnikami odpowiedni krem na noc (polecam garnier czyst cera jest cała to seria) i na dzień dwa razy w tygodniu peeling jeżeli oprócz zaskórnoków masz jeszcze wypryski to lepszy bedzie enzymatyczny np ziaja nuno ok6zł a jeśli nie to drobnoziarnisty np avon ok12zł.Ja polecam jeszcze plastry oczyszczające BEAUTY FORMULAS takie specjalne na zaskórniki można je kupić w dobrych drogeriach ok13zł za 5 sztuk ale naprawdę są extra.A jeżli chodzi o podkład nie tworzący zaskórników to np excipial jest to krem pigment który nie tworzy zaskórników i nie zatyka porów oraz lekko wysusza i leczy juz istniejące krostki można go kupić w aptece za ok20zł i strcza na długo bo jest bardzo wydajny minuś jego jest taki ze ma tylko dwa ocienie jasny i ceimny aby dopasowac do swojwj cery warto kupić dwa i mieszać ze sobą aby wyszedł ten odpowiedni pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamama1111
jak pozbyc sie porow? ???? jedyne wyjscie kosmetyczka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też chcę
to ja też mam pytanie:) Jak mam się pozbyć "kaszki" z buzi. To takie drobne pryszcze podskórne, których nie da się wydusić za nic.Mam tą kaszkę na całych policzkach. Próbowałam już chyba wszytskiego ale nic nie działało. Teraz kupiłam krem z kwasami aha, myślisz że pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piperek jeżeli masz skłonność do pekających naczynek powinnaś używac kremu do cery naczynkowej(taki krem jest w ofercie wielu firm kosmetycznych)aby zapobiegać pojawianuy się następnych taki krem pomoże też Ci delikatnie ale podkreślami delikatnie zniwelować już te istniejące bo aby je zlikwidować ciężko bedzie znależć coś z domowych sposobów zaś w gab kosm kosmetyczka moze poddać Cię zabiegowi zamykania naczynek wtedy po zdpadnięci strupka prawie nic nie widac a także może wykonac zabiego jonoforezy z uzyciem wapna i wit C watro też przyjmowac wit C aby uszczelnić naczynka aby nie pękały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też chcę
O pory to też moja zmora :o Strasznie brzydko to wygląda jak się puder nałoży. Co zrobić żeby sie ich pozbyć albo chociaz zredukować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozszerzone pory to skłonność której bardzo trudno się pozbyć można próbować je obkurczyć u kosmetyczki lub delikatnie zmniejszyć ale były mniej widoczne ale jezeli ktoś ma do nich sklonność to bedą mu nieststy towarzyszyły:(watro używać kremów na rozszerzone pory bo mogą pomóc ale jak mówie cięzko się ich "pozbuć"całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też chcę
normalny, taki jak skóra. Wiem o co Ci chodzi to nie są kaszaki, to nie jest białe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też chcę
to takie małe pryszczyki. Bardzo dobrze je widac jak nałoże maseczkę jakąś na buzię, wtedy są takie małe uwypuklenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie się na to mówi dlatego zapytała a są to dwie różne dolegliwośc;Domowymi sposobami trudno bedzie usunąć zaskórniki które nie mają ujścia watro używać preparatów które są przeznaczone do odmiany trądziku grudkowego taki jest np brevoxyl nie które można usunąć u kosmetyczni za pomocą małego ukłucia ale nie wiem jak wyglądają dokładnie więc oprócz wizyty u dobrej kosmetyczki i brevoxylu nic za bardzo nie poradzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też chcę
A czy krem z kwasami aha może na to pomóc? Kupiłam ostatnio firmy clarena, jeszcze go nie dostałam więc nie wiem jaka działa. Ale czytałam gdzieś, ze może pomóc na tą "kaszkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak usuwac
jak usuwac wlosy z nóg, pach i innych miejsc?? bo jak gole maszynka to na drugi dzien sa juz dlugie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też ja też chcę
Brevoxylu tez używam, tylko że strasznie wysusza mi buzię i po nim niby trochę to zeszło, ale musiałam go odstawić, bo tak mnie wysuszły, że aż mi się takie suche plamy porobiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a co można dla mężczyzny na zaskórniki :) mój mężuś ma na nosie i się deko wkurza :D kiedyś mu kupiłam taką maskę dla kobiet żelową co się zrobi z niej guma i ściągnęło tego cholerstwa troszkę,ale co dalej :) wizyta u kosmetyczki odpada :D nigdy się nie zgodzi :D Ach i kupiłam mu jeszcze taki żel z AA do oczyszczania twarzy ,też troszke pomaga ,ale co żeby to bardziej obczyścić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżlei brevoxyl wysuszał Ci buzię to watro razem z nim używac dobrego nawilżającego krem np dermedic brevoxyl na noc a ten krem na dzień wtedy gospadarka wodna skóry powinna się poprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla męża tez można spróbowac plastrów o których wspomniała wcześniej to tylko 10 minut więc może się zgodzi .W oferci firmy DAX COSMETICS jest specjalny tonik na zaskórniki dla panów może też watro go wyróbować(jak oczywiści facet bedzie chciał przecierać twarz tonikiem :)}bo dla nicch najlepszy kosmetyk to woda+mydło:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak usuwac
nie widze odpowiedzi na moje pytanie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam już odpowiadam:)jeżlei nie maszynka to moze byc skuteczniejszy na dłużej krem do depilacji lub pianka polecam veet są naprawdę dobre ,można także kupic plastry do domowego uzytku i masz spokój za włosami najakies 3 tygodnie a włoski po wosku odrastają już coraz słabsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia_minia
a mi bardzo często pojawiają się krostki nie pryszcze a krostki są zaczerwienione i bolesne cała ta ich ropa ukryta jest głębooko pod skórą :O jak działać na te świństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
minia_minia na tego typu wykwity najlepiej stosować preparaty punktowe np z kwasem salicylowym najlepiej na noc, które przyśpieszają gojenie,likwidują stan zapalny i bolesność krostek pod żandym pozorem nie można ich wyciskać ponieważ jak sama mówisz treść ropna ukryta jest pod skórą dość głęboko i ciśnięcie ich na siłe może bardzo pogorszyć stan skóry bo stan zapalny przeniesie się głępiej.Jeżlei krostki są b.boleskne i jest ich duzo watro udac sie do dermatologa który przepisze specjalistycznme leki aby trądzik sie bardziej nie rozwinął pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie!Mam też pytanie, co zrobić, kiedy po depilacji okolic bikini, i nieważne czy używam maszynki czy kremu do depilacji-ostatnio miałam veet do wrażliwej skóry z orchideą,wyskakują takie czerwone krostki piekące i swędzące, że po prostu nie mam ochoty na kolejną depilację bo to wygląda okropnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziuchna04
Witam serdecznie!Ja mam problem ze stopami i rękoma.Chodzę po różnych dermatolodach ale na nic zdaje sie moje chodzenie i tylko kasa jest wydawana.Na dłoniach od wewnętrznej strony tuż przy kciuku zchodzi mi skóra,pęka leci krew.Na stopach a raczej na brzegach stóp -wchodzi juz na cale stopy a także na piętach schodzi mi także skura.Co troche nowa odrośnie za chwilę i ona pęknie leci krew.Stosowałam Oilatum,maści na grzybicę,lecz było jeszcze gorzej(zrobiłam badania wynik negatywny), teraz stosuję te leki Dermovatr maść,Pimafucort krem ale także mi nie pomagają.Kremy na pękające pięty także mi nie pomagają...Wiem że ciężko będzie udzielić Ci odpowiedzi bo tego nie widzisz,ale już niewiem co mam robic.... I jeszcze jedno pytanko co stosować na pękające i rozdwajające paznokcie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×