Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RobertWarszawa

Szukam dziewczyny z dużymi wargami lub/i dużą łechtaczką

Polecane posty

Gość RobertWarszawa

Bardzo przystojny, NORMALNY, zadbany, jasny blondyn, 32 lata, własny business - szuka dziewczyny z dużywi wargami sromowymi lub/i dużą łechtaczką - najchętniej do stałego związku. Jestem z Warszawy. Napisz, może warto... roberrrto@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
ale sobie znalazłes miejce na poszukiwania kobiety do stałego związku :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennifer
hmm... a dlaczego ma mieć akurat duże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertWarszawa
yennifer: Akurat takie mi się bardzo podobają - a wiem, że taki atut jest często (i wg mnie niesłusznie) przyczyną kompleksów u dziewczyn. Dotychczasowe życie nauczyło mnie, że uroda (twarz, figura etc.) są kwestią drugorzędną - najważniejsze w związku, poza uczuciem, jest odpowiednie dopasowanie charakterów. Ważna w związku jest jednak sfera erotyczna - i tu uroda miejsc intymnych ma duże znaczenie. Ja akurat mam to szczęście, że podobam się kobietom zarówno z wyglądu zewnętrznego, jak i w momentach intymnych... yyiyt: Dlaczego uważasz, że to złe miejsce? Prowadzę business, który zajmuje mi sporo czasu, a brakiem profesjonalizmu byłoby flirtowanie z Klientkami/Kontrahentkami. Pozdrawiam wszystkich, Robert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
alez zgadzam się z Tobą ,sama prawadze firme i nie pozwolilabym sobie na takie zachowanie. po prostu uwazam,ze forum erotyczne to miejsce malo powazne na zawieranie powaznych znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertWarszawa
yyiyt: Niekoniecznie. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają potrzeby zarówno w zakresie bliskości z drugą osobą, jak i kontaktów erotycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejsce dobre jak KAZDE inne chyba - wszedzie mozna się naciąc, i wszedzie mozna znależć perłe ;) Kafe erotyczna to dodatkowo miejsce gdzie uczęszczają kobiety rozbudzone seksualnie ;) wiec to chyba jest dodatkowym atutem i formą "odsiewu" tych, które nie sa specjalnie seksem zainteresowane - a co wyszłoby np za poł roku dopiero.. Nie rozumiem czegos innego - znaczy ze klienci/tki firmy, nawet stanu wolnego, są od razu na pozycji spalonej? Nie istnieją pod tym wzgledem? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
222 prowokowanie,podrywanie klientow swiadczy o braku profesjonalizmu praca to praca, tu liczy sie profesjonalizm nie ladna twarz,owszem pomaga ale nie jest niezbędna Robert zgadzam się z tym ze obie plcie mają potrzebę bliskosci i kontaktów erotycznych, ale trudno mi uwierzyc w to, ze rozbudzone tu fantazje byly dobrym startem dla powaznego zwiazku. obym się mylila i zycze szczescia w poszukiwaniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
;) 222 to inna spawa... z takim panem mogę się uwówic jak juz zakoncze z nim wspólprace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertWarszawa
yyiyt: Miałem już w życiu kilka związków - a te najtrwalsze zaczynały się od łóżka... Jeżeli jest wzajemne pożądanie, to myślę, że ułatwia to również bliższe poznanie się na innych płaszczyznach. A kogo Ty tu szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyiyt
no widzisz Robert ja mam dokladnie odwrotne doswiadczenia :o ja tu nikogo nie szukam , wpadam tu jak mam chwilę ,poczytac ,posmiac się , pogadac z ludzmi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertWarszawa
yyiyt: Napisz do mnie maila, proszę. Mój adres jak w 1. poście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa27
rzeczywiscie dziwne miejsce na zawieranie takich znajomosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertWarszawa
onaaaaaaaa27: Nie ma dziwnych miesc - wszędzie można poznać kogoś, kto nas zaintryguje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa27
;) to znaczy, ze jezeli ktoras napisze, ze spelnia Twoje warunki - od razu Cie zaintryguje :)??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertWarszawa
onaaaaaaaa27: Upraszczasz... Taki atut może być co najwyżej miłym dodatkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa27
czyli seksu nie stawiasz na pierwszym miejscu... (skad w takim razie poszukiwania na tym forum?) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertWarszawa
onaaaaaaaa27: Aby związek był udany, z jednej strony musi być poczucie więzi emocjonalno-uczuciowej z drugą osobą, a z drugiej - udane współżycie erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaa27
Oooooootoz to!!!!!!!!!! Tu sie zgadzam :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś mnie tak sformułowane ogłoszenie zniechęca :o choć niby i motylki mam jak trzeba i otwarta jestem i bezpruderyjna :o Kurczę, czyżby resztki romantyzmu sie mnie czepiały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertWarszawa
lokeetah: Podejdź do tego inaczej - gdybym dał inne ogłoszenie, być może nie zwróciłabyś na nie uwagi. A może innego ogłoszenia bym w ogóle nie umieścił? Podejść do dziewczyny na ulicy nie jest dla mnie problemem. P.S. Śliczne zdjęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy na tych forach coś znajdziesz, szukałeś w agencjach towarzyskich? Najlepiej zrób casting, może zgodzą się przyjść dziewczyny z tymi walorami. Ogłaszała się dziewczyna że ma te zalety jakie Ty wymagasz, ale to może jakiś bajer, bo większość nicków, prowokowanie do podjęcia tematu, aby coś się dowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertWarszawa
fiutek33: Dziękuję za radę - ale NIE skorzystam. Po pierwsze nie szukam kogoś na jednorazową przygodę, po drugie - ja akurat nie muszę płacić za sex, a po trzecie - pieszczenie oralne pani, z którą ktoś 10 minut wcześniej uprawiał klasyczny sex, nie należy do sfery moich marzeń erotycznych. Oczywiście nie mam nic przeciwko paniom z agencji - miałem kiedyś okazję poznać pracującą tak dziewczynę i współczuję jej, iż musiała wykonywać taką pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to pisze baba z warami
jak psie fafle a nie facet :D Leczy tu sobie kompleksy wara-obciągara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RobertWarszawa
to pisze baba z warami: Byłby to dość dziwny sposób na leczenie kompleksów - ale cóż, gratuluję wyobraźni (a może doświadczenia?) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tereferekukubęc
wargulce-trolle. To nie kobiety. To faceci ze szczątkową moszną :O Obrzydliwe. I też twierdzę, że autor jest babą z pseudokutasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×