Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawska2103

Wypełnianie kanału ... ? LECZENIE KANAŁOWE

Polecane posty

Wypełnienie kanału przy leczeniu kanałowym długo trwa? jutro mam wizytę i nie wiem czego się spodziewać A może miał ktoś z Was wybielanego zęba po leczeniu kanałowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczenie kanalowe
leczenie kanałowe zależy od kilku czynników, między innymi od: zęba, kształtu kanałów, stopnia "zarośnięcia" kanału, umiejętności lekarza;) . A o wybielaniu martwego zęba co być chciała wiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to sie robi te wybielanie?? cos mówił że od środka... no ale jak? najpierw wypełni kanał a potem będzie od środka go wybielał?? niewiem ide 29 na 1 wybielanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczenie kanalowe
po wypełnieniu kanałów wkłada się preparat wybielający do środka i zamyka. preparat wybielający kładzie się również i na zewnątrz zęba, tak jak na żywe. powtarza się to kilka razy w zależności od potrzeb. przy czym po pierwszej sesji wybielania martwego zęba zwykle ciemnieje on znowu. trzeba całą operację powtórzyć jeszcze raz i wtedy się jasny kolor już utrzymuje. podobno nie bardzo wiadomo czemu tak jest ale nie można się zrażać, gdy ząb znowu ściemnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczenie kanalowe
zresztą w trakcie leczenia kanalowego już ząb się lekko wybiela - w trakcie leczenia płucze się podchlorynem - coś jak domestos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre dobre
miałam czwórkę leczoną kanałowo i żadnych przebarwień nie mam, plomba trzyma się 10 lat i jest spoko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczenie kanalowe
no bo jednemu się przebarwi, a drugiemu nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że jak go wybiele...to nie zrobi sie znów szary... tylko lekkko szary jest ale lekka róznice widac wiec chce go wybielić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre dobre dobre
bo to zależy od kodu genetycznego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leczenie kanalowe
może ci ściemnieć ale jak jeszcze raz wybielisz to powinno się już trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×