Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiającaaaa sięęęę

Dziewczyny co was podnieca u facetów?

Polecane posty

Gość zastanawiającaaaa sięęęę

Tyle czytam tych tematów o tym, że kobiety są takie oziębłe i długo się nakręcają, dziwi mnie to bo ja podniecam się bardzo szybko mój facet nie musi mnie nawet dotykać. Podnieca mnie patrzenie na jego pośladki, penisa, ramiona, gdy mokry wychodzi z łazienki po kąpieli, gdy jest lekko podenerwowany, podniecony lub spocony. Czasem podniecają mnie też kobiety, w pończochach i szpilkach. Moja koleżanka stwierdziła, że jestem dziwna. A wy dziewczyny macie jakieś swoje "fetysze" które od razu was nakręcają i kojażą się z seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiającaaaa sięęęę
mnie podnieca, i to bardzo, nie wiem jak to jest poprostu normalna dla mnie reakcja widze penisa -> podniecam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjj takkkk
dłonie u faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Cię dotyka, lub pieści, a jeszcze dalej wchodzi w Ciebie na całego, to jak reagujesz? Szkoda, że moja żona tak nie reaguje. Podaj recepturę dla mojej żony, czyta często wypowiedzi jak Twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiającaaaa sięęęę
jak mnie zaczyna dotykać to jestem już tak mokra, że niewiele mi brakuje do orgazmu, dość szybko dochodze przy pieszczotach łechtaczki, troche gorzej z pochwowym ale czasem się udaje zaczęłam się dość wcześnie masturbować ( miałam chyba ze 13 lat) może to dlatego nie wiem, w każdym razie się z tego ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męskie dłonie
odrazu wyobrazam sobie jak by mnie dotykały pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiającaaaa sięęęę
dłonie też, ale bardziej palce od razu sobie wyobrażam gdzie mi się taki paluszek wwierca hmmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiającaaaa sięęęę nie jestes odosobniona w swoich reakcjach :) :D, mam podobnie....uwielbiam na niego patrzeć jak pewnie prowadzi samochód, jak trzyma papierosa, jak przeczesuje włosy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zasadniczo
w facecie podnieca mnie sam facet, jak wyglada jak patrzy jak chodzi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męskie dłonie
no to jest oczywiste, ale mi wystarczy widok takich fajnych ,duzych,męskich,mocnych dloni a jakos ostatnio nie wiele takich ,faceci mają jakies takie zniewiesciale rączki ehhh :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiającaaaa sięęęę
przeczesywanie włosów albo takie odrzucanie głowy do tyłu i one wtedy tak falują ... zresztą jak facet mnie mocniej chwyta za włosy np przy głębszych pocałunkach czy już w trakcie seksu też nieźle kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męskie dłonie
o tak, tak! Desmina ma racje jak facet fajnie prowadzi samochod pewną ręką to mrrrrrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męskie dłonie
oj nie wlosy to krotkie musi miec zadnych falujących ,dluzszych moze byc nawet łysy tacy tez są sexy czasami ,ale nie ci co zaczeski robią tylko tacy co sie golą na 3mm lub łyso całkiem -mowa o wlosach na glowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka malibu
zdecydowanie zapach. nie spoconych stóp tylko taki zwyczajny zapach człowieka pomieszany z perfumami. - szaleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ._.-._.
niestety mnie facet podnieca tylko kiedy wiem ze jest uczciwy, mówi prawdę i mogę się przy nim czuć bezpieczna, sex uprawiać może każdy facet i kobieta, ale podnieca mnie dopiero ten który daje mi także poczucie bezpieczeństwa, więc idąc dalej ani ręce ani pupa ani nawet penis jeśli należy do kłamcy u mnie nicccccccccc nie zdziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooo jjjjj biedni faceci
pisza o tym jak to probuja robic minete a kobieta nic a tu sie okazuje ze wystarczy dobrze samochod prowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka malibu
i dlugie kręcone włosy, ciemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męskie dłonie
._.-._. to chyba rzadko chodzisz podniecona bo ja takich facetow moze ze 2 w zyciu widzialam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męskie dłonie
oooo jjjjj biedni faceci :D ale jak taki fajnie prowadzący samochod juz z niego wysiądzie to moze fajnie minetkę zrobic nie widze przeszkód :D:D wtedy to juz wogole odlot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo jjjjj biedni faceci pisza o tym jak to probuja robic minete a kobieta nic a tu sie okazuje ze wystarczy dobrze samochod prowadzic najwyraźniej potrzebujesz łopatologii stosowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiającaaaa sięęęę
a mnie nie podoba się zapach męskich perfum, nie lubie też płynów po goleniu ani żelów pod przysznic :/ wole jak facet się lekko spoci albo pachnie poprostu sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sratatatatatatatatata
mnie podnieca u mojego Jego delikatnosc,chlopiecosc,zniewiescialosc,JEgo delikatna i kobieca budowa ciala,slodki i niewinny glos.uwielbiam gdy jeczy jak panienka,doprowadza mnie tym do dreszczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ._.-._.
;-) a kto powiedział że trza chadzać na ilość a nie na jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męskie dłonie
nikt tak nie mowi :D ale Ci ktorych znam to juz i tak zajęci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki uczciwy słodki
miły facio ... pantoflarz albo ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiającaaaa sięęęę
czyli twoim zdaniem prawdziwy facet to tylko ten co kłamie i jest chamem... ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ._.-._.
? ciekawe wnioski pytanie było, odpowiedź także dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×