Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaszana jest

Boję się że stracę pracę

Polecane posty

Gość kaszana jest

Na prawdę zaczęłam się bać..... Na tym samym stanowisku jest nas cztery. Wszystkie oprócz mnie są na umowę na czas nieokreślony. Ja jako jedyna na umowę zlecenie. Ze niby studiuję.... prawda jest taka,że one miały większe plecy żeby sobie załatwić umowę. Mniejsza z tym. Tną nam pensje. o 25% podobno mają obciąć. Ja zarabiam 2.500 na rękę. Mam informację o jednej z nich, że dostaję na rękę 3.700. Uważam,że to skandal, tak wielka różnica....w sumie nie wiem z czego ona wynika.... Jeśli utną mi tą pensję, to chyba zacznę szukać pracy. Najpierw cięcia, potem zwolnienia, już wszyscy u nas tak mówią. Boję się. mój chłopak szukał pracy równo rok, aż w końcu udało sięzałatwićpo znajomości. A mi się już znajomosci wyczerpały.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stiveq
to zacznij szukać pracy w chwili obecnej. Jeśli trafisz na dobrą oferte zrezygnuj z obecnej posady. A co do cięć pensji to pracodawca niemoże obniżyć wynagrodzenia ewentualnie zabrać wszystkie dodatki lub zaproponowac urlop bezpłatny. Ogólnie jest teraz bardzo cięzko z pracą - wiadomo kryzys i wogóle lipa jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księgowa
stiveq a własnie ze może to jest umowa zlecenie a nie umowa o prace zrobi aneks do umowy i jesli nie podpisze do zwolni ja, tym bardziej ze teraz pracodawca ma dobry powód do obciecia pensji tak jak wspomniałes - kryzys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angry chair
na umowe zlecenie to chyba moze obnizyc, na umowe o prace to juz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszana jest
boję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasana JEST
budowlana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że masz umowę o pracę, nie znaczy że pracodawca nie może dać ci do podpisania aneksu o obnizce wynagrodzenia. W jednej firmie u mnie tak szef zrobił. Wszyscy dostali do podpisania aneksik, ze obniża się wynagrodzenie do najnizszej krajowej, ci co odmówili podpisania, dostali wypowiedzenie, częśc podpisała i mają teraz 900 zł, a reszta czmychnęla na chorobowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie małe pytanko
A zapłaciłabyś 30 zł miesięcznie, by bardzo solidna agencja zajęła się poszukiwaniem pracy dla ciebie, w razie jeślibyś ją straciła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policja na niego
pobieranie jakichkolwiek opłat od bezrobotnych jest zabronione polskim prawem ŻŁODZIEJU!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszana jest
tak, zapłaciłabym jednorazowo 30 zł jeśli miałabym powiedzmy gwarancję że znajdą pracę dla mnie. I nie chodzi mi tu o pracę za najniższą płacę. Tylkko mniej więcej taką jaką miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszana jest
chce mi się wyć, w pracy jest taka beznadziejna atmosfera.... czuję się jak nikt.... odkąd dowiedziałam sie że inni na takim samym stanowsiku mają tyle samo..... jest mi jeszcze gorzej. Czuję,że mnie zwolnią. Wczoraj w radio wysłuchałam,że jesli firma ma zwalniać, to w pierwszej kolejnosci tych na wszelkich umowach zlecenia, o dzieło itp, pracowników w ostatecznosci...no fajnie. Mam wrażenie, że nie ma nikogo niżej ode mnie..... chyba tylko kierowca.... heh.... serio czuje sie beznadziejnie. Jesteśmy 4. Tatme dwie są podobno takie beznadziejnie, głupie itd. stale się słyszy od szefów, że zamiast pracować gadają przez prywatne telefony, że się obijają, spóżniają itd. Do tego stale jedna albo druga na zwolnieniu, albo opiece nad dzieckiem. Trzecia siedzi ze mną. Ma za sobą osobę, którą ją nieźle lansuje przed zarządem. Teraz pewna osoba idzie na 6 tygodni na urlop i ona ma ją zastępować. Oczywiscie podpisze aneks co równa się dodatkową kasą dla niej. Gdy spytałam przełożonej o to czy moge wziąźć jeden dzień urlopu - ona poleciała do tamtej dziewczyny i spytała jej o zdanie - czujecie to? I do mnei powiedziała: "jak ona sięzgodzi to będziesz mogła". No kuźwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie małe pytanko
Widzę, że nie zrozumiałaś na czym rzecz polega. Trudno. Musisz radzić sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssskkkalakdsjnd
ja właśnie mam umowę do końca lutego wiedziałam o tym bo to umowa na zastępstwo i juz teraz załamuje sie przed tym co mnie czeka znaczy przed szukaniem pracy poprzednio szukałam poł roku a zaznaczam jestem mam samotnie wychowująca dziecko dostaje kaes od męża ale jak długo można być uzależnionym ( to niestety nie wystarcza na wszystko), kurcze już sie boję znowu szukanie pracy masakra. Nie wiem kiedy w końcu cos znajdę na stała tak bardzo bym chciała tym bardziej że nie chce sie prosić od niego o kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszana jest
a na czym rzecz polega? Wytłumacz mi proszę. Że co? mam płacić np. rok 30 zł miesięcznie i czekać na Bóg wie co? Zapłaciłabym za miesiac, dwa, góra trzy.... podejrzewam,że potem miałabym juz na tyle poważne problemy finansowe, że musiałabym iść do jakiejkolwiek pracy, a 30 zkl to byłaby dla mnie kupa kasy. Mam takie małe pytanko ---> wytłumacz, o co Ci właściwie chodzi Albo że co? Że od agencji "oczekiwałabym" dobrze płatnej pracy? A jasne,że tak. Za najniższą płacę to sama mogę sobei pracę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie małe pytanko
Pomoc w znalezieniu pracy przez półroku, w tym również pomoc psychologa czy przykładowo napisanie biznes-planu, gdybyś chciała założyć własny interes jest częścią pakietu usług osobistego assistance. Ale dla ciebie, to pewnie zaraz będzie jakies naciąganie czy przekręt. Więc nie wiem, czy warto cokolwiek tłumaczyć, jeśli i tak już swoje wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie małe pytanko
A co do 30 zł miesięcznie, to gdybyś normalnie potrafiła rozmawiać, wyjaśniłbym ci, jak możesz mieć te usługi za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszana jest
Człowieku, po pierwsze: "policja na niego pobieranie jakichkolwiek opłat od bezrobotnych jest zabronione polskim prawem ŻŁODZIEJU!!! " tego nei napisałam ja, więc nie wiem czemu od razu zakładasz jaki mam podejście do tematu Nie wiem, nie słyszałam o tym, nie znam. NAPISAŁAM tylko,że jeśłi przez kilka miesięcy nie miałabym pracy, to miałabym problem z zapłaceniem 30 zł. Pieniądze się z sufitu nie biorą, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszana jest
A czy ja nie rozmawiam normalnie? Czy Cię wyzywam? Obrażam? Halo człowieku.... Wyobraź sobie że osobą będąca w tarapatach finansowych moze nie być nastawiona super optymistycznie do takich usług. dla osoby nie mającej pracy i środków do zycia 30 zł to bardzo dużo. A myślisz,że osoba po roku bezrobocia i tego typu usług będzie nadal nastawiona na" tak, tak, super nie mam za co zjeść, ale zapłacę Ci 30 zł,bo juz tylko pół roku nie bedę nic jadł i załatwisz mi pracę". Heh..... i z takim nastawieniem odnosisz sukces w tej całej agencji? Proszę bardzo - wytłumacz, przedstaw warunki, zachęć.... a nie walniesz trzy słowa i wielkie oburzenie, że nie raduję się razem z Tobą. Obroń swój pomysł. Nie mówię nie, pokazuję Ci tylko jakie JUŻ mam wątpliwości. Rozwiej je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie małe pytanko
Dobra, nie wykręcaj się już. Nie pasuje ci taka pomoc, to nie. Nikogo na siłę uszczęśliwiać nie potrzebuje. Życzę powodzenia w wyścigu szczurów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatannn
do Mam takiemałe pytanko- ja jestem zainteresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsbkjbjnbff
uwaga to naciągacz "osobiste assistance " to pewnie MLM. nie można pomagac szukac pracy bezrobotnemu za pieniądze. tak mówi polskie prawo. więc jak ktoś pisze "poszukamy ci pracy za 30zł" to naciąga. każda agencja pracy nie ma prawa pobierac kasy i nikt nie ma prawa od bezrobotnego kasy pobierac .chyba że to nie jest pomoc w szukaniu pracy tylko wciągnięcie we w spółprace w MLM. tak więc dlaczego ktoś tu pisze zupełnie co innego niż w rzeczywistosci proponuje? a no po to żeby zaciemnic właściwe zamiary .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszana jest
Słuchaj, żałuję, na prawdę żałuję ,że wdałam się z Tobą w dyskusję. Strata czasu i żenada. Nie rób sobie z ludzi żartów. Wkurzyłeś mnie, bo tracisz mój czas. Idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie małe pytanko
I nie pracuję w żadnej agencji. Korzystam z usługi tego assistance i myślałem, że jak człowiek potrzbuje pomocy, to będzie wdzięczny, jak ktoś pokaże mu jakieś rozwiązanie. Mogłaś po prostu podziękować i odmówić, a nie wyjeżdżać z obelgami. Dobra, czego ja właściwie przejmuję się? To nie ja mam problem. Jeszcze raz powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsbkjbjnbff
"A zapłaciłabyś 30 zł miesięcznie, by bardzo solidna agencja zajęła się poszukiwaniem pracy dla ciebie, w razie jeślibyś ją straciła" Czyste naciaganie . kasa za szukanie komuś pracy. to mówi samo za siebie. heny żerują na ludzkim nieszczesciu wbrew przepisom prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsbkjbjnbff
kolego to mów wprost bo to co zaproponowałeś jest niedozwolone . zatem źle dobierasz słowa , ale to chyba celowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam takie małe pytanko
Już powiedziałem wszystko. Mogłaś zapłacić 30 złotych i "pozbyć się hemoroida". Ale jak nie chcesz, to zatrzymaj dla siebie i swoje 30 zł i swój hemoroid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsbkjbjnbff
oto wielka pomoc i bezinteresownosc, zdemaskowany obraża innych ludzi , "hemoroida " człowieku tyle jadu w tobie bo nie udało sie naciągnąc? wielki dobrodzieju przywdziewasz różne pseudonimy , podszywasz sie pod różne "bajeczki" i myśliszx że nie widac gołym okiem że manipulujesz słowami ? dzieki za pomoc zatem ja wole swojego hemoroida niż twoje lichwiarstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapłacić
zapłacić 30 zł, a zapłacić 30 zł miesięcznie to różnica. :P To nie zgodne z prawem, racja>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×