Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wczesnie za wczesnie

Brzuch rosnie wolno, ale kiedy ubrania ciazowe??

Polecane posty

Gość lossskowska
Zgadzam się z z Tobą rzeczywiscie tutaj jest naprawde bardzo duży wybór ciuszków ciązkowych. Warto porównać z innymi sklepami- tutaj ceny sa na pewno dużo niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielorybka00
Ja ze swojej strony mogę podpowiedzieć, że w sklepie www.sweetmama.pl są fajne ciuszki i nawet tanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pierwszej ciązy w ciuchy ciązowe kobieta wskakuje po ujrzeniu dwóch kresek na teście, w drugiej kiedy musi, a po trzeciej ciązy chodzi tylko w ciązowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana Mama
Ja dostałam koszulkę z irock.pl i nosiłam ja właściwie od początku do końca ciąży. One są robione na zwykłych t-shirtach damskich, ale świetnie się dopasowują i rozciągają, wiec pomimo, że przytyłam 25 kilo w pierwszej ciąży, koszulka nie zmieniła kształtu, ani nadrukowi nic się nie stało. Teraz noszę ją już drugą ciążę i bardzo sobie chwalę jej dopasowywanie się. Wkurza mnie tylko, że nie mają sklepu stacjonarnego, bo chętnie zamówiłabym sobie jeszcze jakiś model jedną, ale nie chcę płacić kosztów przesyłki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem w 15 tyg.i mam juz widoczny brzuch,ubieram spodnie na szerokiej gumie.wszyscy z rodziny zawazyli ciąze.jestem szczupła i brzuch idzie mi bardzo w przod a nie w biodra.mam kłopoty ze snem przez duzy brzuch a co będzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosleep27
dla każdej kobiety w ciąży polecam super sklep z odzieżą ciążową www.sweetmama.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJulka12
Witam ja zaczęłam ubierać ubrania ciążowe w 4 miesiącu. Polecam ci sklep https://newyorkstyle.pl mają naprawdę super ubrania i czujesz sie w nich pięknie nawet przy kilku kilogramach ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaa

jestem w 28 tygodniu ciąży i noszę wszystko to co przed ciążą 😄 dopiero teraz wyrównałam wagę sprzed ciąży, więc we wszystko się mieszczę. Jedynie ciasne majki i 1 para czarnych rurek poszły w odstawkę 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

32 tydzień ciąży i noszę wszystko to co przed ciąża, 😉 nie kupiłam jeszcze nic większego nawet 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×