Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SALAMANDRA 34

TYLKO CESARKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość SALAMANDRA 34

Czytam tu rozne za i przeciw i postanowilam zalozyc taki temacik. Jestem matka juz od 10 lat, mam 3 corki, 2 urodzone sn rok temu urodzilam 3 corke cc na zyczenie i to byla najlepsza decyzja w moim zyciu - powtarzam NAJLEPSZ!!!! Troche to kosztowalo ale warto bylo rodzic po ludzku, szkoda ze pozostale 2 porody byly sn, bo po sn nigdy sie nie jest takim samym - NIGDY!!!! KAZDA KOBIETA KTORA TWIERDZI ZE EJST INACZEJ SAMA SIEBIE OSZUKUJE! Lekarz moze zszyc bardziej wejscie do pochwy zeby btylo ciasniej ale w srodku i tak wszystko zostanie naruszone, macica sie zmniejszy, pochwa to samo ale nigdy do rozmairu przed ciaza, zrobilam sobie ostatnio plastyke pochwy bo mialam juz dosc oszukiwania samej siebie ze nic sie nie zmienilo, maz tez mowil ze niby nic ale co mial biedak powiedziec zeby mnie nie zdolowac? Moim dzieciom bylo by obojetne jak sie urodzily, byle zdrowe, nakarmione i kochane, ale z tym cialem trzeba zyc do konca zycia, a sex w zyciu tez jest wazny, udany sex to wazna sprawa w zwiazku, rozstepy , tusza to co innego - ale luzna pochwa tez co innego jesli zalezy nam na orgazmie, dopiero po plastyce wiem jak sie oszukiwalam. Teraz jestem dumna ze podjelam w tamtym roku decyzje o cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka czarna
no pewnei ja tez przez cesarke juz za dwa miechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona Śliweczka
Witam i się przyłącze. Jestem mężatką i jak będę w ciąży zdecyduje się na cc na życzenie. Podobno nie każdy chce wykonać cc na życzenie, bo oficjalnie czegos takiego nie ma w Polsce. Popieram autorkę topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na marginesie.......
Oczywiście jestem za!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja neeeeeee
autorka pisze tak sztucznie że temat pachnie tylko prowokacją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z zawodu dentystka, studiowalam dawno temu na Akademii Medycznej - tam Pan Dr ktory wykladal anatomie mowil ze cialo kobiety zqawsze sie zmienia i bzdura jest holdowanie idealom ze dizecko jest najwazniejsze itd do jest mu obojetnie jak przyszlo na swiat - nawet tego nie pamieta! Za to my zyjemy dalej z naszym cialem i zeby byc w tym zyciu szczesliwym trzeba umiec dokonywac prawidlowych wyborow, ja przed plastyka tez sobie wmawialam ze nic sie nie zmienilo ze jest tak samo ale po plastyce zauwazylam jak sie oszukiwalam, juz nie napisze o tym ze 1,5 roku po I porodzie i II lata po drugim mialam problem z trzymaniem moczu - ciagl;e mokre majtki kilka kropelek ale zapachi dyskomfort jest, czasem wystarczylo ze kichlam i juz matki mokre - o tym sie nie mowi ale to jest!!! Nikomu nie uwierze w zapewnienia ze nic sie nie zmienilo - co macie napisac jak na plastyke was nie stac i nigdy sie nie rpzekonacie jak jest naprawde? mnie tez nie bylo az tak stac ale wzielam w tajemnicy kredyt - dzis ciesze sie bo to lepsze niz wakacje, czuje sie dalej atrakcyjna kobieta rowniez sexualnie. Poc cc ma blizne malutka pod majtkami w ksztalcie zmarszczki na czole - kreseczke a minelo dopiero 11 miesiecy - bez lasera itd gdybym chciala jeszcze pochodzic na lasery to byla by prawie nie widoczna ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze tutaj nie wypowie sie zbyt wiele matek ktore mialy cc na zyczenie bo w poslce ejst to nie legalne, a kobiety zwyczajnie nie stac na prywatny szpital albo danie w tzw "lape" odezwia sie jedynie takie ktore nie umialy urodzic naturalnie i mialy w trakcie cesarke lub ktore mialy ja wczesnie zapowiedziania ze wskazan medycznych, ale chetnie bym poczytala wypowiedzi pan ktore chialy tak jak ja i sa zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na marginesie.......
Ja za 3 m-ce rodze i chce tylko cesarke.nawet nie mysle o normalnym porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na marginesie.......
Moje kumpele ktore oplaciły sobie cesarki sa bardzo zadowolone.a jest ich naprawde wiele.teraz jak tak patrze to mam chyba tylko dwie ktore rodziły sn.z czego jedna juz teraz deklaruje ze nastepny poród to cesarka(miała tragiczny porod w czasie strajku na holu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineaa
jestem 7 tyg po cesarce na życzenie, uważam, że to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć! Dziecko nie wymęczone po porodzie, ja szybko doszłam do siebie i nie czuję, że rodziłam. Blizna prawie nie widoczna, pochwa w niezmienionym stanie także czego chcieć więcej? Śmiać mi się chce jak kobiety piszą że rodząc sn czują się prawdziwymi matkami a że pochwę mają w nienaruszonym stanie a nawet im się wydaję,że jest jeszcze ciaśniej- taaaa, sranie w banie! Im się wydaję, ale ciekawe co na to partner? I tak pewnie nie powie prawdy co by nie sprawiać przykrości. Kolejny poród też planuję przez cc! Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfrgrg
Moze macie racje. Mnie niestey nie stac na cesarke na zyczenie. Porod bedzie SN...boje sie bolu ale inne daly to ja tez napewno dam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona Śliweczka
Super,że znalazło się kilka osób, które szanują swoje ciało i zdecydują sie na cc. Też o tym myślę i zastanawiam się, dlaczego w szpitalu kobieta nie ma wyboru sn czy cc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mineaa
w Niemczech masz prawo wyboru, dlatego się ciesze, że tu mieszkam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie ze moze cie byc nie stac oczywiscie mnie tez nie bylo - 2 razy mialam sn, za 3 razem tez mnie srednio bylo stac tyle ze cc wykonywal znajomy lekarz, ktory robi u mnie zeby wiec nie musislam praktycznie dac w lape - mialam szczescie.wiecej dzieic nie palnuje choc maz chcialby syna, raczej juz sie nie zdecyduje, 3 dzieci to juz wystarczy - nie stac nas na 4 a ledwie wychodze z pieluch bo Ola ma 11 miesiecy dopiero, ale gdyby sie przydazylo to chocbym miala sie zapozyczyc bedzie cc - nic innego juz w gre nie wchodzi no i po plastyce szkoda by bylo rodzic sn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona Śliweczka
No a mnie zjechały dziewczyny na innym topiku, że pracuję całymi dniami...ale chce sobie zapewnić komfort rodzenia w szpitalu prywatnym i cc na życzenie. To jest wiele lepsze, niż zmuszanie tych biednych kobiet do porodu naturalnego, a później jak nie prą, bo są wystraszone i zestresowane, to stosują próżnociąg i niemalże wyrywają im dziecko, rozrywając pochwe - czytałam duzo o tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misienkaaa
a jaka jest cena cc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misienkaaa
kiedys okuliści mi mowili, ze ze wzgledu na wade wzroku powinnam miec cc, ale jak bylam teraz u okulisty to on powiedział że to nieprawda ze wzrok sie pogorsza w czasei porodu. Ale dał mi to zaświadczenie, tylko nie wiem czy będą je honorować w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona Śliweczka
interesowalam sie tym troche i podobno w bielsku robia cesarki na zyczenie w esculapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona śliwko ;) jest temat o bielsku i eskulapie, tam dokładnie dziewczyny ci wszytsko napiszą ;) dobrze slyszałaś :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta 29l
ja tez jestem za cesarka, bede miala ja wykonywana przy moich blizniakach juz w krotce na zyczenie, na ale nie miszkam w polsce wiec mam prawo wyboru, szkoda ze wy tego prawa nie macie - ale moze kiedys to do polski tez przyjdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwi mnie ze
zadna po sn jeszcze nie weslza tu i nas nie opierdolila jakie to jestesmy wygodne i przeciwko naturze, bo gdzie indziej pelno takiego typu wypowiedzi, ale chyba jak czytaja o swoich rozciagnietych pochwach to im sie odechcialo komentowac i zaprzeczac, jak salamandra po 3 dzieci dala takie argumenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona Stonozka
Ja tez tylko cesarka, miałam juz raz sn i dziękuję bardzo, gdybym nie miała możliwości wyboru to bym sie nigdy nie zdecydowała na 2 dziecko, porod straszny, naciecie krocza jeszcze gorsze, a pierwsze oddanie moczu to myslalam ze mi ktos tam petardę wsadzili i podpalili, moj synek ma dzis 7 lat a ja ciagle pamiętam ten bol, oczywiście synka bym nie oddala i ciężę sie ze moge teraz sama zdecydować, wiem ze bedize bolalo, bo kazda z tych opcji boli, a 3 bezbolesnej nie ma niestety - moze kiedys wymyśla to chętnie skorzystam ale teraz wole cc nie wiem jak bedize ale mam wrażenie ze gorzej juz byc nie moze - wszystko przede mną zobaczymy, dam znac jak bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się wciąż waham miedzy cc a sn; wydaje mi sie ze i ten i ten poród jest straszny z tym ze cc mozna odczuc dużo poźniej na zdrowiu. Nie wiem co gorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Violetta 29l
no wlasnie trzeba wybrac lepsze zlo, bo oba porody sa straszne i bolace, ale trzeba wybrac to mniejsze zlo w naszym odczuciu, dla mnie mniejszym zlem jest cc, dla innych sn zalezy od nastawienia i wrazliwosci osobniczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara11
a ja mam cesarkę za 6 dni i jestem z tego zadowolona nawet boję się tego mniej niż zwyklęgo porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violetta 29l masz racje TYLKO wybierz to lepsze zło teraz przed to jak loteria.... cool

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dziwi mnie ze
no to moze ja sie wypowiem jestem po porodzie naturalnym. wcale nie jestem rozciagnieta :P nie wiem skad inne kobiety maja takie kompleksy i jestem dumna ze przeszlam taki bol. jak bym miala cesarke to bym czula sie niedowartosciowana bo nie moglam sie wykazac. dla swego dziecka zniose wszystko. niech kazda robi jak chce. ja tez bym wybrala cesarke za drugim razem bo uwazam ze porod sn jest bardziej bolesny. ale chcialam go przezyc. w niemczech kobiety rezygnuja nawet z darmowego znieczulenia by przezyc w pelni porod naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej -przezycx w pelni porod naturalny, ja mialam cc nie z wyboru, pochwe amm normalna, ale rodzilam parenascie godzin, zanim zapadla decyzja o cc i ten bol jest naprawde koszmarny dzieki bogu wynalezli zz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czerwona Śliweczka
to chyba jakieś masochistki, które rezygnują ze znieczulenia. Ale nie zgodze się,że kobiety, które miały cc są mniej wartościowe. To chyba jakieś bzdurne tłumaczenie tych "rozciągniętych" Pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×