Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszka1979

SKOK STEFCZYKA szkolenie we Władysławowie

Polecane posty

Szczerze to ja nie wiem czy w ogóle pojadę bo czekam na odpowiedź po mojej wczorajszej drugiej rozmowie kwalifikacyjnej.. nie znam żadnych szczegółów jak widać;/ a TY już podpisałaś umowę? Jeśli zajęcia są od 8 rano to na pewno będę musiała wyjechać w niedzielę bo do władka z krk jest kawałek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem na 100%, że jadę ale umowę z tego co wiem podpiszę jak wrócę z Władka....kiedy będziesz mieć odp co do możliwości wyjazdu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozmowie byłam wczoraj i dostałam informację, że do dwóch dni powinnam dostać odpowiedź zwrotną.. jeśli nie zadzwonią to pewnie mnie nie chcą.. bylam wczoraj pierwszą osobą ze wszystkich zaproszonych na drugi etap, więc może okazać się, że były lepsze kandydatki.. sama nie wiem co o tym myśleć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonogorzanka
Hej czy ktos jedzie z woj lubuskiego na szkolenie do Wladyslawowa na 2 wrzesnia??:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jadę! :) ale pojadę chyba wieczorem w niedziele i dojadę na rano do władka.. mam bezpośredni autobus z Krakowa do Władysławowa, a Wy dziewczyny planujecie pociągiem jechać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę w niedzielę rano autobusem do gdańska, a potem mam połączenie prosto do władka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasss Cze wa
Hej dziewczyny , byłam na rozmowie , wydaje mi się , że rozmowa przebiegła pomyślnie , do jutra mam czekać na telefon , jeśli nie zadzwonią to znaczy , że jestem do niczego :D Powiedzcie mi proszę czy macie wykształcenie kierunkowe wszyscy ? czy macie doświadczenie w tej pracy ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe ja też idę na wesele w sb :P jednak mam daleko i nie mam wyjścia, muszę jechać rano..... Kasiu jesteś z czewy?? ja posiadam zupełnie inne wykształcenie niż finanse i te sprawy a i doświadczenia na tym polu nie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jedzie ktoś z Was z Piły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwona
hej czy ktoś wybiera się na szkolenie od 16 września??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak ja jadę z krakowa na szkolenie 16 pociągiem do gdyni a póżniej do Władysławowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wie ktoś o której kończy się szkolenie, bo chce sobie zarezerwować bilet na powrót :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Dota
Hej, ja jadę na szkolenie 16.09. z woj. śląskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super a nie wiecie o której się kończy to szkolenie. Wiem , że kończy się w sobotę 28 ale nie wiem o której godzinie a chce kupić bilety na powrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jade 15.09.13 z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika
Tak ja jadę z Olsztyna do Władysławowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Monika
Ps. wyjeżdzam 15.09 wieczorem samochodem, chciałby się ktoś zabrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola7
ja jade pociągiem15.09. z Katowic, jedzie ktoś może ?? Wybiera sie ktoś autem z woj. śląskiego?? Pozdrawiam, Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina2013
jade 15.09.2013r o 4.48 z krakowa do gdyni pociągiem . jedzie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Iwona
ja się wybieram prawdopodobnie autokarem z kielc albo częstochowy, jedzie ktos z Was z tych miast??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do /Karoliny/ szkoda, że wcześniej się nie spisałyśmy na forum bo ja jadę z Krakowa tylko, że tym wcześniejszym pociągiem o 22,55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś z Krakowa może mi powiedzieć jakie połączenie wybrał? ( jak długo się jedzie?) i o której godzinie należy zameldować się w hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś jedzie na szkolenie ze śląska od 30.09?? Jadę samochodem, dla zainteresowanych mail- yafar@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzie ktoś na szkolenie 30.09.2013 z Wielkopolski ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka, ja jeszcze nie wiem czy jadę mam dostać odp. w ciągu 2 dni. Ale jakby wyszło to też jadę 30.09.2013. Jadę autem więc mogę kogoś zabrać - woj. lubuskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka jedzie ktos pociagiem szkolenie 30.09. z woj slaskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja również wybieram się na szkolenie od 30.09 az z gdyni i okazuje się dojazd mam taki jak bym ze slaska miała jechać. może się podlacze do kogos w trasie? proszę o info kar_mucha@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadę z Krakowa na szkolenie do Władysławowa samochodem. Wyjazd w niedzielę 30.09. godziny do ustalenia. Jeżeli ktoś jest zainteresowany wspólnym przejazdem, proszę o kontakt. solo89@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×