Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszka1979

SKOK STEFCZYKA szkolenie we Władysławowie

Polecane posty

Gość miczika
moj e mail jolcia86g@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miczika
moj e mail jolcia86g@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkolenie zaczyna sie 4.11 od 8.30. Można tam być juz 3.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miczika
ok to bysmy musieli wyjechac juz rano w niedziele z wrocławia. to co jedziemy razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miczika
czy w tych materialach co przesłali jest napisane ze trzeba jakies dokumenty konkretne miec ze soba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucygosc
miczika wysłalam na e mail co trzeba zabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam , widziałam , zdałam egzamin więc mogę się wypowiedzieć. W willi 3 posiłki dziennie - obiady to raczej ciężka kuchnia. Pokoje w miarę ok ( łóżko jest , tv jest , ciepła woda jest ) Pokoje w kilka osób - jedynki można sobie zarezerwować , ale nie ma ich wiele. Szkolenie spoko. Mnie uczyła Joanna i bardzo się z tego powodu cieszę , bo umie przekazać wiedzę. Szkolenie antynapadowe - rewelacja!! na prawdę można się na nim czegoś nauczyć w porównaniu z poprzednimi jakie przechodziłam. Egzamin- Trzeba być idiota żeby go nie zdać. Pytań nie napiszę , bo jesteśmy dorośli, ale na prawdę wystarczy słuchać i robić zadania które zadają by to ogarnąć. Po szkoleniu dostaniecie 2 dni wolnego ( za soboty ) Pozdrawiam z Władysławowa i w środę zaczynam prace na placówce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy na tym szkoleniu i na egzaminie obowiązuje jakiś strój elegancki czy na luzie można do tego podejść. Moze glupie pytanie ale lepiej wiedziec co spakowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miczika
dziekuj bardzo za info ze szkolenia :) zycze powodzonka w pracy. Ale jeszcze tak zapytam to znaczy ze niedziela jest tam wolna i czas do wlasnej dyzpozycji? A kiedy zjezdzaliscie ze szkolenia w niedziele czy w poniedzialek po rozwnych 2 tygodniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc_105
ciuchy możecie zabrać jakie chcecie - my normalnie w kapciach na szkolenie szliśmy. Niedziele macie niby wolną ale tak Was sterroryzują że nawet w niedzielę będziecie siedzieć w sali komputerowej i zapier*** z zadaniami. Jeśli komuś wydaje się, że jedzie odpocząć i sobie wypić - niech od razu zrezygnuje. W całym swoim życiu nie uczyłam się tyle, co przez te 2 tygodnie. My jak wychodziliśmy z pokojów o 7:00 rano to wracaliśmy po północy. Wszystko w biegu, na nic nie ma czasu. Przez dwa tygodnie wypiliśmy wszyscy może 2 piwa. pierwsze pierwszego dnia, a drugie ostatniego. Miłego zakuwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podsumuje samo szkolenie. Jak ktoś myśli że zrobi sobie 2 tygodnie wakacji i zda bez problemu egzamin to się grubo myli.!!! wiedzy do opanowania jest ogrom. Od teorii do praktyki. Zajęcia zaczyna się o 8.00 a kończy teoretycznie o 16. 00 z przerwą na obiad. A w praktyce siedzi się do 22, 23 w salach przy kompach i ćwiczy zadania. Bez tego nie zda się egzaminu!!!!. Prowadzący bardzo wymagający, ale to dobrze bo dobrze Was przygotują. Od nich też wiele zależy jeżeli nie zaliczysz egzaminu na 90%, bo wtedy kontaktują się z waszymi przełożonymi i albo jest dalsza praca, albo nie ma. Ogólnie atmosfera OK!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnnn
Zgadzam się z przedmówczynią. To nie sielanka. Musze jeszcze dodać, że po zrobieniu wszystkich zadań od 23 trzeba zakuwać teorie, bo materiałów jest prawie druga torba;) Osobiście chodziłam średnio o 2 w nocy spać przez całe 2 tygodnie. Tym bardziej jest trudniej dla osób, które o bankowości nie wiedzą kompletnie nic;) Ja niestety do nich należałam;) Ale każdy kto się przykłada, zda egzamin;) Przygotujcie się na funkcjonowanie przez 2 tygodnie o małej ilości snu i będzie git;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaKrk
Ja jade z krakowa pociągiem jedzie ktos jeszcze? Razem zawsze razniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny z KRK jedźcie razem i zadzwońcie sobie wcześniej do ośrodka i zarezerwujcie sobie pokój żebyście były razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w razie jakiś pytań piszcie na maila- mietka7@interia.pl byłam na tym szkoleniu chętnie krakowianką pomoge :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 11
Dziewczyny jedziecie 4.11? Widze ze jest nas wiecej to byloby razniej jechac:) ja tez z Krk sie wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 11
Chodzilo mi o 3.11 bo 4 juz szkolenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 11
A Ty moze jestes z odzialu z nowego sacza? :) mam nr telefonu do osob ktore jada z malopolski i planowalam jutro dzwonic zeby sie dogadac co do wyjazdu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja jestem z Krakowa i tez mam numer do dziewczyn z Sącza i Limanowej ale się z nimi nie kontaktowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze dogadamy sie jakos wszystkie bo dzis sprawdzalam polaczenie i najlepsze jest do Gdyni, to jest pociag pospieszny 3.11 kolo 5 rano,co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaKrk
Jest pociag o 4:50 z tego co kojarze, ja juz sie zdxwonilam z chlopakiem z Trzebini ze jedziemy tym. Odezwij sie na maila to sie jakos dogadamy i podam ci moj numer zeby nie tak oficjalnie na calym forum widnial ;). kingatobola@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia 11
Wlasnie tez na ten pociag patrzylam. Super ze jedzie nas wiecej :) sprobuje sie skontaktowac jeszcze z tamtymi dziewczynami :) jak cos to moj mail klaudiaagielata@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka 90
Witajcie, jestem z Poznania i prawdopodobnie też pojadę na szkolenie. Fajnie by było się zgadać jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaKrk
A ja nie dostalam od Ciebie wiadomosci zadnej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KingaKrk
A ja nie dostalam od Ciebie wiadomosci zadnej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ika778
cześć!właśnie się dowiedziałam że jade na szkolenie które zaczyna się 04.11.13r, jade z Ostrowa Wielkopolskiego-kto jedzie i chciałby mi towarzyszyć podczas podróży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×