Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mozna sie zalamac

Jestem po rozmowie w sprawie PRACY.Załamka!!!!!!!

Polecane posty

Gość mozna sie zalamac

1200 zł netto jestem po studiach praca biurowa Kuźwa jak życ w tym durnym kraju???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna sie zalamac
jak tu myslec o swoim meiszkaniu, rodzinie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna sie zalamac
a jak powiedzilam ze chce zarabiac ok 2 tysiące to dziwnie na mnie spojrzeli.Kuzwa czy ja naprawde duzo wymagam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna sie zalamac
kate juz byłam w angli 2 lata wrocilam bo myslalam ze tutaj juz jest lepiej.I co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacznijmy od tego
jakie masz doswiadczenie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna sie zalamac
3 lata pracowałam w biurze w marketingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna sie zalamac
dorota wow twoje wypowiedzi swiadcza o wielkiej milosci do Jezusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie że dorota to prowo
kacja :D takich błędów jeszcze nie widziałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony mocno Białystok
Ja pracuje w biurze, lekka praca i fajni ludzie są, posada państwowa, mam na rękę 2760 zł i narzekałem, ze malo, bo wszyscy wokoło mają wiecej, nie wspomnę o tych z UK (cieżko pracują, trzymam za nich kciuki i życze jak najlepiej). Ale jak przeczytałem twój post to aż zdębialem, szczerze mówiąc nie wiedziałem że jeszcze komuś tak mogą dziś płacic. Współczuję ci, serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna sie zalamac
zdziwiony, no ja tez dzis zdębiałam choc musze przyznac ze to nie pierwsza oferta pracy za 1200.Od misiaca szukam rpacy i narazie nic lepszego nie było. A miało być lepiej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
a w jakiej miejscowosci szukasz pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrt
a ja zdziwona nie jestem, sama zarabiam prawie 1800 zl netto, ale wierze ze wiekszkosc osob dostaje 1200-1500 netto/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagarinka
Widzisz, ja mam studia skończone 6 lat temu, 8 rok pracuję w urzędzie skarbowym i mam 1500 na rękę. I co, fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty ja mam 22 lata
jeszcze studiuje wiec mam srednie i zarabiam 1800 na reke w glupim sklepie z ciuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagarinka
no właśnie, najlepiej pracować w takim sklepie lub mieć jakiś fach w ręku typu fryzjerstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja kuźwa jestem grafikiem
w duuużym mieście, tyram jak wół, jeszcze nadgodziny, i zarabiam 1800 Ale koniec z tym gównem,szukam lepszej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyytrhghg
zalezy co to za sklep i czy na caly etat pracujesz, ale w wypowiedzi na tym forum wnioskuje ze kiepsko sie zarabia w sklepach firmowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypraszam sobie
dobra kasa ja tyle nie zarabiam w urzedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajcie
a znajdziecie tylko guza. Dobrze radzę się trzymać tego co się ma, w tym kraju, bo za chwilę nie zaproponują wam nawet tego co macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
nieeee, w biurze tez sie ok zarabia - zalezy po prostu do jakiej firmy sie trafi no i niestety trzeba sobie w firmie pewna pozycje wypracowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwiony mocno Białystok
cos mi sie wydaje, ze pracodawcy niedługo zaczną wykorzystywać "kryzys" medialny i proponować pensje 800 zł jak kilka lat temu. Paranoja. Dla 1000 zł nie warto wstawac rano z łózka. Juz lepiej kupowac ciuchy na wagę w hurtowni, prasowac i sprzedwać na allegro albo oryginalne swieczniki z gliny wypalać i sprzedwać na festynach. Ten kraj odkąd pamietam zawsze byl w kryzysie, wiec jesli pokaze sie ten prawdziwy (w co watpię, bo to jest widocznie tyko w krajach rozwiniętych) to chyba będzie krok od rewolucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja proponuję nie świrować
tylko zacząć pracować. Przecież na ogół od razu kokosów się nie zarabia. Znaleźć pracę z perspektywą i pracować. Jak cię docenią, dostaniesz kilka podwyżek i będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagarinka
masz rację, bez pracy nie ma kołaczy! ale trudno mówić, że nie ma co wybrzydzać, gdy się siedzi ładnych kilka lat w danej pracy; ja nie widzę perspektyw poprawy w budżetówce, a praca za 1000 czy 1200 jest dobra dla początkujących, a nie ludzi z wieloletnim stażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ._.
ha a ja sobie swego czasu poszłam na rozmowę o prace i ... 870 czy koło tego, złotych polskich na łapkę z miesiąc pracy w biurze architektonicznym jako architekt po studiach z doświadczeniem w zakresie wnętrz i architektury ... dziś nie pracuje nadal, kiepsko z ofertami i będzie jeszcze gorzej, gdzieś widziałam stronę z ogłoszeniami dla asystentek i sekretarek, 5 - 7 tyś miesięcznie, perfekt angielski i komputer cóż życie jest zabawne, szukam teraz pracy w charakterze ekspedientki, czy kasjerki, trochę sie boje bo nigdy nie pracowałam w tych zawodach, w czasie studiów udzielałam lekcji i zapierniczałam na stypendium, najwyraźniej jednak jest jeszcze czynnik osobowościowy i o tym nie wolno zapominać, ja bardzo potrzebuję kasy i wzięłabym w tej chwili nawet stanowisko pracy za 1200 zł. wierz mi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoszka
ja studiuje a dorabiam sobie uczac dzieci w szkole - 30zl netto na godz. moja siostra jest architektem wnetrz - od 3roku na studiach pracuje . zarabia hmm czasem nawet 15 tys za projekt. mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna sie zalamac
wiecie co?? to ja wole otworzyc jakis swoj mały biznes i tyle to ja sama wyciagne i bede jeszcze sobie szefem. Smiechu warte zeby zarabiac 1200 Nawet 1500 to mało Nie po to sie uczylam tyle lat zeby zarabiac tak kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna sie zalamac
Powiedzcie jak mozna zyc za 1200 lub 1500 zł??Nie mam zamiaru zyc z meisiaca na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie zżędliwu urzędas
To peacujta w sklepie z ciuchami za 1800 zł . tyle że sklepik może zniknac , prywaciarz wywalic was na zbity pysk za to z państwowej posady trudno wyleciec , pensja mała ale pewna - taka praca najlepsza w czasach kryzysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie zżędliwu urzędas
a mi ze stażem ponad 4 lata w aministracji proponują 1400 . niestety takie realia chorego państwa . tak więc zostane samotnuym kawalerem bo na rodzine mnie nie stac . buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×