Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mozna sie zalamac

Jestem po rozmowie w sprawie PRACY.Załamka!!!!!!!

Polecane posty

Gość tere fere w którym kościele
znajome to znajome tamto .... może miej własne zdanie i nie wrzucaj wszystkich do jednego wora pisząc " przekładac papierki może każdy " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tere fere w którym kościele
95% ????? skąd masz te dane wielki jasnowidzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak nie macie
No to zrozum jedna kwestie....na inżyniera czy ksiegowego bedzie aplikowalo 20-30 osób na biurowego 2000, widzisz małe przebicie ? :) Czy liczby do Ciebie nie przemawiaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tere fere w którym kościele
Pare zasłyszanych opinii , swoje obserwacje w pracy zlepiasz w teoryjke jakoby to praca w biurze to tylko grzanie dupy. zamowieia publiczne to tylko przykład że może byc inaczej więc może nie wypowiadaj sie wiecej o tym chociazby zajeciu bo wykazano tutaj że niewiele o tym wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak nie macie
Skąd 95 % Powinienem podać 99%, bo żaden z moich znajomych - wszyscy mgr nie robią nic w pracy poza przekładaniem papaierków i siedzeniem na takim forum :P Aha, żeby nie było jestem na ch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tere fere w którym kościele
"na inżyniera czy ksiegowego bedzie aplikowalo 20-30 osób " Może zdefiniuj nam tutaj termin "praca biurowa " . Bo inżynier czy ksiegowa mają mase pracy biurowej . Ty chyba masz jakąs swoją definicje tej pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak nie macie
Zajrzyj do netu masz oferty i obowiązki co do inz i ksiegowej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tere fere w którym kościele
Spoko ale opinie ludzi z forum już nie bierzesz pod uwage chociaż nie tylko ja tutaj skrytykowałem twoje rozumowanie . no tak znajomi to najomi a ludzie z forum to debile .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tere fere w którym kościele
To księgowa nie jest pracownikiem biurowym? a co ona robi cegły przerzuca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak się śmiesznie składa, że u mnie wielu pracowników biurowych jest właśnie z wykształcenia inżynierami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praca biurowa to określenie zbyt ogólne żeby urzywac jako argumentu na przekładanie papierków itp. Referent ds. administracji np. w Dziale Inwestycyjno-Administracyjnym ma mase pracy biurowej której na pewno każdy nie wykona bo : 1. nie zna przepisów 2. nie umie tych przepisów interpretowc 3. nie umie analitycznie myslec 4. nie ma umiejetnosci samodzielnego podejmowania decyzji 5. nie potrafi odnaleźc sie w biurokracji dużej firmy itd . ...... więc jeśli to praca dla kazdego bo przeciez biurowa nie ? to ja dziekuje za taką dyskusje . ps. A księgowa to zawód zaliczany do pracowników umysłowych , a umysłowy = biurowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tere fere w którym kościele
poziom dyskusji zrobił się już miałki od momentu powiązania zam. publicznych z księgowością i stwierdzenia że wszyscy mają odp. materialną. także ja też dziekuje za dyskusje , wiele sie nauczyłem i dowiedziałem. ŻEGNAM PAPA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life is good
A ja sobie pracuje w McD na pół etatu. zapieprzam jak nie wiem co, studiuje zaocznie, ale czasami jestem tak wykończona, że nie mam siły się uczyć. Chciałabym zmienić prace, bo pracuje w tym syfie już pół roku i mam dość. Wysłałam kilka CV i gówno. zero odp. ale co ja się łudzę. Ludzie z wykształceniem i doświadzeniem nie mogą znaleźć pracy, a co dopiero takie coś jak ja, po głupim macu :/ nawet w sklepie z ciuchami mnie nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ton idź do biura . będziesz przekładac papierki tylko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie dykteryjka
Mi moja kumpela pedziała i jeszcze kompel że w biurze to ino tylko kebab żrą .,. to są wszyscy moi znajomi więc to daje 100 % .. czyli wszyscy prcownicy biurowi to kupa nieudaczników łącznie z księgowymi. MOje dane som wielce przecież wiarygodne nie? zresztom uważam że np inżynier to nie pracownik biurowy tylko specjalista od wymyślania śrubków do maszyn .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life is good
żeby dostać prace w biurze, to trzeba mieć full znajomości. chociaż mam certyfikat z angielskiego, kurs komputerowy i obsługiwać urządzenia biurowe też potrafię, wiem, że to nie wiele ale mam 20 lat dopiero. Byłam na kilku rozmowach dot. pracy biurowej (coś w stylu pomocnika biurowego, nic ambitnego, ale zawsze coś...), za każdym razem robili nadzieję, mówili, że się nadaję, a potem ani be ani me. trudno, taka polska właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość life is good
dykteryjka uogólniasz ;] od czasu do czasu muszą jeść coś innego, nie tylko kebaby ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemu żeście się pchacie
wszyscy do pracy? Jest masa innych możliwości zarabiania przyzwoitych pieniędzy. Rozejrzyjcie się wokół siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno ale każdy może taka prace robic i miec . nie wierze . nasz uczony kolega nam to tutaj wyjaśnił wcześniej . ps. a tak na powaznie to nie poddawaj sie . brzmi to banalnie ale taka jest prawda a narazie rób to co robisz przyjdzie czas na biuro jeszce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemu żeście się pchacie
wszyscy do pracy? Jest masa innych możliwości zarabiania przyzwoitych pieniędzy. Rozejrzyjcie się wokół siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli twoim zdaniem w biurach tylko żre się kebaby, to gdzie ich się nie zajada? Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhsvkjh kjvv
"Czemu żeście się pchacie " składnia sugeruje Ruska !!! uważajcie na naciagaczy!!! Wiktor w pobliżu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie dykteryjka
mój post to nieudana prowokacja. przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie dykteryjka
" life is good żeby dostać prace w biurze, to trzeba mieć full znajomości " Uogólniasz tak jak było z tym kebabem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Napiszcie
jakie zarobki miesięcznie was interesują, a powiem wam, jak możecie je osiągnąć w czasie od 2 (kikaset złotych) do 24 miesięcy (kilkadziesiąt tysięcy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skhbvjnkjlk
prawdopodobnie zaraz temat sie posypie . prawdopodobnie bedzie kłotnia o MLM ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalifornikejszyn
Może, nie jest to reguła z tymi znajomościami, ale one bardzo dużo mogą i pomagają. Osoba która ma doświadczenie i wykształcenie jest najczęściej na straconej pozycji, jeżeli rywalizuje z inną osoba, która ma też doświadczenie i niekoniecznie odpowiednie wykształcenie, ale za to ma znajomości. W sumie to jest normalne i smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam o te kebaby bo ja zatrudniam pracowników fizycznych i już lepiej żeby oni kebaby wcinali niż co 5 min przerwę sobie na fajka robili – zarabiają lepiej niz w biurze, 2 lewe ręce i jeszcze im źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skhbvjnkjlk
to oni nadaja sie do przekładania papierków na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×