Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mozna sie zalamac

Jestem po rozmowie w sprawie PRACY.Załamka!!!!!!!

Polecane posty

A ty do czego się nadajesz skoro gardzisz i pracą umysłową i fizyczną ? Czyżby jakiś handlowiec cwaniaczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Handlowiec
w dniu dzisiejszym chyba najbardziej ceniony zawód. Wszystko sie opiera o handel, bez niego nie byłoby ani biur ani budowy. Handlarzowi należy największy szacunek całego społeczeństwa, a ty wyzywasz go od cwaniaczków? Baaaardzo nieładnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadłem handlowiec - do biura trzeba studiów, na budowę fachu w ręku a na handlowca to aby umiec kity ludziom wciskać i git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie prawda
wy już przesadzacie,że do biura tylko z wyższym wykształceniem. Mieszkam w dużym mieście ,przeglądam oferty... wiem co w trawie piszczy. a większości tu,to się wydaję ,ze mózgi pozjadali parszywi jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tylko po co
komu studia i fach, jeśli za wszystko, co on tam ponawymyśla w biurze i nabuduje w mieście nikt nie zapłaci ani grosza? Musisz chyba jednak sobie uświadomić, że póki handlowiec nie wciśnie komuś odpowiedni kit, ani taki mądry pracownik biurowy ani wspaniały fachowy budowlaniec nie będzie miał co do gara włożyć i czym dupę przykryć. A skoro uważasz, że handel to taki łatwy zarobek, to czemu tak mało gawędziarzy tego się podejmuje i zgarnia te wszystkie prowizje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta laska
po maku co się tu wypowiadala to niech sie nie martwi. młoda jest jeszcze. po maku chętnie ludzi biora bo to współczesny obóz pracy. pracodawcy cenią sobie ludzi, którzy zostali wyprani z godności. bo trzeba byc totalnym debilem, zeby tam pracować. sorry, ale ja tak myśle. ale łatwiej potem będziesz mieć. ja pracowałem w burger ingu w stanach to coś podobnego jak mak to potem mi to na rozmowach kwalifikacyjnych pracodawcy mówili, że to prawdziwa szkoła życia i daje w dupe nieźle. polska to porażka tak czy siak. dobrze, że już tam nie mieszkam, chociaż wolałbym pracować we własnym kraju, ale za ludzkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×