Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polka1973

Bukiet ślubny - co wybrałyście?

Polecane posty

Magdusia, storczyki są bardzo slubne i o ile bukiet nie jest przesadzony (to oczywiście moje zdanie) to uważam, ze prezentuja się ładnie. Tanio pewnie nie będzie bo jakos tak ten biznes wygląda. Wszystko co ma w nazwie "ślubne" lub "weselne" nagle kosztuje pięć razy więcej niż normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babe 5
Witajcie! musze to napisać, bo jestem do tej pory rozczarowana i rozżalona za totalnie sknocony i spooro przepłacony bukiet ślubny i bukiet dla druhny! robiłam je w kwiaciarni w Kielcach na ul. Żeromskiego "Kwiatowa Pasja"-szczerze odradzam każdemu, bo ani bukiety nie miały "wyglądu", a kosztowały krocie!Bukiet druhny był ze "starych" róż....tragedia!!!!To był jedyny moment, kiedy chciałam się poplakać na swoim weselu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babe 5
Witajcie! musze to napisać, bo jestem do tej pory rozczarowana i rozżalona za totalnie sknocony i spooro przepłacony bukiet ślubny i bukiet dla druhny! robiłam je w kwiaciarni w Kielcach na ul. Żeromskiego "Kwiatowa Pasja"-szczerze odradzam każdemu, bo ani bukiety nie miały "wyglądu", a kosztowały krocie!Bukiet druhny był ze "starych" róż....tragedia!!!!To był jedyny moment, kiedy chciałam się poplakać na swoim weselu......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała mały, z bordowych goździków z zieleniną jakąś, a jeśli z goździków- miniaturek to nawet dodatkowej zieleniny mi nie trzeba ;) I chyba goździk we włosach. Na sukience będę miała trochę bordowego więc kwiatki mi dobierze pod kolor siostra która robi bukiet i dekoracje. A goździki kocham, może dziwna jestem ale wolę nawet od róż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm no coz,wiem,ze b.tanie nie bedzie..ale nie chce wydziwianego,tam chyba w tym bukiecie sa nawet jakies roze-ja nie chce tego chcialabym tylko skromny w ilosci bukiet z samych storczykow,pare-jeden uwisajacy w tym.jestem wysoka i szczupla,wiec bedzie pasowac,nie chcialabym takiej guli bukietowej... i nie wiem jak to zrobic zeby zapytac o ten bukiet nie dodajac przymiotnika slubny!! ale chyba nie da sie..???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Ja też mam wybrany z tej strony bukiet :) Też mi się podoba, taki subtelny, ale ja postanowiłam, że to jednak bedą róże, a mój Mąż bardzo chciał bordowe lub ciemno czerwone. Mnie się tez takie podobają, więc... Teraz wybrałam troche inny, bo okazało się, że moja suknia marzeń wyszywana jest kryształkami i znalazlam taki ładny bukiet z róż wlasnie i przekładany kryształkami. Mam ściągnięte zdjęcie, ale nia zapisałam linku... więc nie mam jak pokazać. Może jest gulowaty, ale do mnie pasuje. Magdusia, to fakt, że dla szczupłych smukłych kobiet pasują takie bukiety przedłużane jak Twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangina
a ja nie chce miec bukietu, tylko bedzie mi przeszkadzac w kosciele. mozna bez bukietu? widzial ktos kiedys panne mloda bez kwiatow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma tez chciala isc bez bukietu, ale potem cieszyla sie, ze jednak go miala... powiedziala, ze miala czyms zajete ręce, a tak nie wiedzialaby co z nimi robic:) (ach te nerwy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysunia - uroczy i radosny ten Twój bukiecik. Orangina - ja myślę, że nie będzie to ładnie wygladać... może pomyśl, o jakims małym stroiku na rękę w takim tazie, albo dziewczyny maja czasem takie mautkie stroiki, lub koszyczki do trzymanie. No jest również "wachlarz" kwiatowy z bambysa oczywiście, ale ja nie gustuję i to chyba jednak nie do każdej sukienki pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orangina
moze faktycznie stroik na reke bylby dobry, chociaz szczerze mowiac najbardziej podobaja mi sie bukiety, niektore sa naprawde cudne. ale boje sie ze w kosciele, wiadomo, siedzisz, stajesz, klekasz... i ze w koncu usiade na ten bukiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orangina :) od takich "przypadków" masz Świadkową :) Bedzie pilnowała, abyś nie usiadła, a w razie czego możesz Jej bukiet podac i Ona potrzyma go za Ciebie. Nie martw się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libertina
Hej :) Polecam kwiaciarki z budek na rynku w Kielcach, nie drogo i przepięknie zrobione:) byłam zachwycona, dokładnie taki bukiecik jaki chciałam... teraz zawsze tam kupujemy i na każde okazje . P.S. Bukiecik starszej też był sliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ma moim nie będzie tych kryształków tylko kilka perełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfabetagama
ja bede miec biale kalie z krotkimi lodyzkami.bez zadnych strojenstw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj 100019
taki rozowy .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×