Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polka1973

Bukiet ślubny - co wybrałyście?

Polecane posty

Gość prywatna sekretarka
a dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatna Sekretarka - ten pierwszy ładniejszy i bardziej oryginalny. Ja głosuję za pierwszym!!!!! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna sekretarka
szczerze powiedziawszy mnie tez sie bardziej podoba 1:)od razu wpadl mi w oko a poza tym uwielbiam tulipany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też czasem marzę
ja tez głosuję za pierwszym-jest oryginalny, wyjątkowy i poprostu ma to coś...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna sekretarka
widze ze mam gust hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna sekretarka
mam nadzieje ze do sukni beda pasowac narazie mam upatrzana ale jaka kupie tego nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna sekretarka
kiciusiowa bardzo ladny:)jednak ja jestem ciagle zakochana w swoim hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiciusiowa - też śliczny :) Bardzo lubię takie proste bukiety. Chociaż mój zachwycił mnie tą wystającą "trawką" ale w efekcie też jest prosty. Ja zawsze chciałam róże -może to mało oryginalne ale ja już tak mam, że niezwyklości nie są raczej dla mnie. Lubię proste rzeczy. Pierścionek też mam prosty, obrączki również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna sekretarka
polka pochwal sie obraczkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prywatna sekretarka, naprawde piekny bukiet znalazlas. Na pewno o nim nie zapomne jak moj termin slubu bedzie sie zblizal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna sekretarka
hehe niedlugo kazda panna mloda na kafeterii bedzie miala moj bukiet do slubu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chętnie ale nie mam pojęcia gdzie to znaleźć w necie. Są zwykłe - zaokrąglone brzegi-żółte złoto, a w środku cieniutki pasek białego złota, tak aby pasowało do biżuterii, ja akurat nosze srebro, więc Mąż wymyślił tak, zeby pasowało :) A może Wy dziewczyny się pochwalicie? Macie linki do Waszych "krążków"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna sekretarka
my jeszce nie wybralismy jeszce sale musimy zamowic i wszystko.mielismy juz dawno to zrobic ale niestety chorobsko nas dopadlo. na kiedy masz termin slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelina - poszukam, dzięki :) Prywatna Sekretarka - cywilny wzięliśmy 27 września, a kościelny mamy 25 lipca. A Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna sekretarka
my chcemy na 2010 ale tak jak mowilam musimy wszystko pozalatwiac.chcielibysmy w sierpniu.jak to w ogole jest najpierw sie zamawia sale potem ksiedza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, my zaczęliśmy od księdza, a właściwie od Kościoła bo przenosiłam ślub z mojej parafii do Katedry - tam ludzie chętnie biorą śluby, więc bałam się o terminy. Ale salę znaleźliśmy dosyć łatwo. Załatwiliśmy to w czerwcu zeszłego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prywatna sekretarka
wlasnie boje sie ze zalatwimy sale a nie bedzie terminu w kosciele ale moze da rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że da :) Jak my posliśmy załatwiać nie było "tłoku" ;) a tez sie bałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekretarka piekny ten pierwszy bukiecik:) niestety mi nie pasowalby kolorem do niczego:( a szkoda ja chcialabym białe frezje i bordowe róze. Ale jeszcze nie znalazlam zadnego ktory by mnie \'powalil\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczny :) Ktoś tu szukał omysłu na bukiet ze słonecznikami... ten jest bardzo dobry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gryzik - dzięki wielkie za link :) Olivka - wyskakuje bład na stronie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryzik
nie ma problemu ,ja u nich zamawiałąm dekoracje.dziewczyna robi naprawde cuda;) potrafi z niczego zrobic cos wspaniałego .badzo podobało mi sie to co zrobiła dla nas.potrafi dobrac wszytko idealnie z czystymn sumieniem moge ja polecic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×