Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

zaczynam_od_nowa ja też z południa, więc jakby co to ja chętna jestem na jakąś popijawkę, obojętne co opijać - ja zawsze chętna :D do mnie dzisiaj sms dotarł, czy spotkamy się w sobotę... ale nie spotkamy się ( on o tym nie wie jeszcze, bo nie odpisałam:) ) .. ja chcę żyć swoim życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cortina robiła ostatnio aktualizacje... chyba gdzies jest we wczorajszych zapiskać hehe dwie oosby trzeba wypisać :P szczęściary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Wam powiem jak ze mna bylo. zerwal ze mna i ok, przyjelam do wiadomosci, na poczatku troche poplakalam ale po miesiacu gdzies stwierdzialam ze jak to? nie wiem dlaczego ale po prosu bylam przekonana ze wroci.nie odzywalam sie do niego, nie pisalam nie dzwonilam nic. mowilam sobie o nie! nie odezwe sie niech zacznie zalowac i tesknic. i 4 mies napisalam mu czy mysli ze mozemy sie na chwile spotkac. ale napisalam z mysla taka ze nie mam odwagi sie spotkac z nim tylko chcialam wiedziec czy on by sie spotkal czy wykrcal bo wtedy wiedzialabym juz na pewno ze nie chce mnie znac czy cos takiego.a on od razu odpisal ze chetnie sie ze mna zobaczy i czy dzis. a ja ze nie, ze mi nie pasuje ze sie odezwe jutro.a on nastepnego dnia mi napisal pierwszy i potem zaczal pisac sam:) takze ja uwazam ze po zerwaniu najlepiej dac troche czasu na uspokojenie mysli i poczekac. powodzenia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lista babeczek, które dały sobie czas do 15.02 1. Cortina 2. zaczynam_od_nowa 3. RamonaSama 4. anaaaaaaa 5. mała555 6. kaniuga 7. Dead_girls_dont_say_no 8. porzucona księżniczka 9. edziorek1111 A to Babeczki którym sie Udało :) 😍 1 truskawka22 😍 2 mogę się przyłączyć do Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolijakdiabli ehhhh juz go nie ma :( Oj ja do 2 tabelki sie bede zaliczac STYPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edziorek1111 tak tak o to chodzi Zdaje mi sie ze facet zachowywal by sie inaczej jesli poprzedniego dnia przespal by sie z Inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mieszkalismy razem 5 lat codziennie po kilkanascie smsów codziennie wspólna kolacja itd... jak to możliwe ze mu tego nie brakuje? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziorek nie mam pojecia co o tym sądzic :( A ja zaczełam juz Żałobe pomalowałam paznokcie na Czarno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziorek ty chyba najlepiej znasz go, jak wczesniej coś gadał celowo by Ci na zlość zrobić to może i tym razem tak zrobił... może chcial dogadać, faceci są czasem dziwni... może sie zdarzyć że to nie byla prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RamonaSama - pisałam już to wczoraj jednej z Was chyba Corinie każda kobieta ma cos z wariatki wiec uszy do góry :D nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×