Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość stefaniaharper
mailem to nie pójdzie raczej, podaj mi swój adres na maila madzionek@gazeta.pl w piątek zapakuje ci paczkę ;) trzeba sobie jakoś "osładzać" życie ale co tam oglądanie wspólne seriali, ja musiałam wywalić cała butelkę jego żelu pod prysznic, bo go stale wąchałam, żeby sobie jego zapach przypomnieć ale my baby to głupie jesteśmy, nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
no niestety. ja mam nadal sporo jego rzeczy - ciuchy, kosmetyki, i do tego rzeczy uzytkowe - lacznie z nozami!!! bo on sie wczesniej wyprowadzal z jednego mieszkania i dal mi full rzeczy, teraz nie wiem czy je oddawac czy nie (np. wieze - niby mowi, zebym zatrzymala, ale troche glupio, sama nie wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
ale dla mnie i tak najfajniejsze sa zdjecia - i w dodatku jak je sobie czasem ogladam, to sie usmiecham , a nie rycze - bo przypominaja dobre czasy. kiedys sobie w koncu wydrukuje i zrobie album, ale w erze fotografii cyfrowej, to trzeba miec duzo samozaparcia, zeby tylko na kompie nie trzymac fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
to czyste wariactwo, powiedzcie same ;) ja ostatnio musiałam sformatować kompa, więc wszystkie zdjęcia mam na płytach... i bardzo dobrze, bo nie klikam teraz po nich stale a płyta jest w futerale, a futerał w pudelku na szafie, do którego nie sięgam bez wchodzenia na krzesło he he... specjalnie sobie tak utrudniam ;) ja wszystko wywaliłam: szczoteczkę, maszynkę do golenia, wspomniany żel ;) a koszulki, w których u mnie spał, wyprałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
no ja tez szczoteczke wywalilam, bez przesady. nie bede wudu odprawiac. ciuchow mu nie upralam, niech se sam pierze. a ja wlasnie znalazlam stare zdjecia na kompie, o ktorych myslalam, ze je kiedys skasowalam, jak wlasnie sobie sformatowalam niechcacy kompa.. a tu niespodzianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
a ja to w ogole najchetniej bym teraz wyjechala na tydzien pod palme, bez kompa i bez komorki, tylko z ksiazka... zeby nie miec kontaktu, nie sprawdzac obsesyjnie poczty itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
koszulki były moje ;) tylko u mnie w nich spał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
hahaha. to chyba jakis maly on jest? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
eee nie 185, a ja 160 cm ;) ale miałam takie dwie z jakichś radiowych konkursów w męskim rozmiarze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
haha. wyobrazilam sobie Twojego faceta w obcislych koszulkach, spod ktorych wystaje mu pepek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama: Mowisz cos o pieknosciach?Sama dobrze wiesz, ze do nich nalezysz z tymi seksownymi kolczykami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstrzasnieta ja to sie chowam do Ciebie Normalnie lak laeczka barbie :) Nic dodac nic ując :) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama:Ales teraz pojechala:):):)Barbi jak Barbi...Za to Ty jak Doda nam sie tu objawiasz,wiec Barbi sie tu przy Tobie kryje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doda :D:D:D:D chyba w wersji czarnej :D:D Ale normalnie nie moge sie napatrzec na Twoje zdjecie Sexyyy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama: No doda w wersji hard corowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama: ...i slubuje Ci milosc, wiernosci i uczciwosc...no chyba, ze znow pojawi sie moj kotek w moim zyciu:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama: I od tej pory zyly dlugo i szczesliwie...jednak po roku w zyciu Ramony pojawil sie misiek, a wstrzasnieta znow wrocila na forum pt." Jak sobie radzicie po rozstaniu":):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama: Czasem tak bywa, ze Ci eks pojawiaja sie za rok, a czasem duzo, duzo predzej...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
No to dobranoc:)Hm...a moze juz dzien dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczynki :) widzę że miałyście fajną noc ;) Z okazji tłustego czwartku życzę Wszystkim samych tłustych słodkości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_new
Witam Wszystkich Widzę że faktycznie dziewczynki szalały w nocy, no teraz trzeba się za pączki zabierać !!! Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Hej. pusto tu dziś.Wszyscy pewnie jedzą pączki:) A My w pracy pijemy wódkę:) Ha ha. Moze dołek się zmnijszy. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po dwóch pączkach , wystarczająca ilość jak dla mnie :). Muszę dbać o linie… ;) Pozdrawiam tutaj wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Dzien dobry wszystkim, on mi sie znow snil, ze pytalam ludzi, czy on jest wartosciowym czlowiekiem i w tym snie nikt nie potrafil mi nic na to odpowiedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Cześć wstrząśnięta. Miło Cię widzięć. Masz coś na poczcie:) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×