Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość karut
no niestety. nie wiem ile byliscie razem, ale na poczatku zwykle spedza sie duzo czasu razem. ja na szczescie nie zaniedbalam ani znajomych, ani swoich zaitneresowan i wiem, ze nie mozna tego robic nigdy. jak jestes z facetem szczesliwa i on jest porzadny, to bedzie respektowal to, ze masz swoje sprawy. bo inaczej, to potem wlasnie takie kwiatki wychodza - ze razem sie spedzalo caly czas wolny i teraz nie ma co robic.ja pracuje tylko pol etatu, wiec potem wypelniam sobie czas jak moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej wszystkim
karut - ja mam jak spedzac czas wolny, nawet bardzo, tylko chodzi mi o ten zal, bo wczesniej wiele razy bylo tak ze nawet w natloku moich zajec znajdowalam ten czas by sie spotkac i on to, mam nadzieje docenial, sam mowil ze umowimy sie pode mnie bo on ma duzo czasu po pracy. Mi po prostu chodzi o ten zal, te mysli ze bede jesc obiad - ze wczesniej z nim, ze wychodze gdzies - ze wczesniej z nim, jak ogladam film - ze wczesniej z nim. Nie wiem jak wytlumaczyc to uczucie. Mielismy tyle planow - nawet juz wakacyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
wiem o co chodzi... my na koniec sie juz malo widywalismy, wiec ja sie troche przyzwyczailam. planow tez jakos coraz mniej bylo. ale i tak mi zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej wszystkim
karut - no wlasnie... a ja sie tego zupelnie nie spodziewalam - kilka godzin. Ale coz, damy rade, jak to mowi moja mama - widocznie nie byl mi pisany i ze kiedys bede szczesliwa. Staram sie jej wierzyc. Z jakiego w ogole regionu Polski jestescie i w jakim wieku jezeli moge spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
no tak. a moja rodzina go uwielbiala po prostu. po tym wszystkim jeszcze moja babcia taki tekst mi dala: ja wierze, ze jeszcze bedziecie razem... zalamka normalnie ja mam 25 (juz prawie 26 :/) wiosenek, jestem z W-wy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej wszystkim
ja 24, w grudniu bedzie 25... babcie chyba maja to do siebie bo jak powiedzialam mojej ze juz nie jestesmy razem to tez mi powiedziala ze mam go przywiesc do domu albo niech sam przyjedzie i sie wszystko ulozy. Tez myslalam ze nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
haha. no tak, ale babcia to tylko te mile chwile widziala. powiedziala mi "widzialam jak bardzo sie kochaliscie"! no ale teraz inaczej jest troche, niz kiedys. wiecej sie ludzie rozstaja, bo moga sobie na to pozwolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam_od_nowa.
Hej wszystkim - ja pozdrawiam ze Śląska ;-) Nie chce mi sie już pracowac bo czuje weekend wiec sie obijam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
chyba same tu jestesmy. a ty skad? wiesz co, jestesmy jeszcze mlode, na pewno kogos spotkamy i sie zakochamy i ten ktos nas nie zostawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
a u mnie nie babcia, tylko wszyscy nasi znajomi, ciągle słyszę: pogodziliście się już? kiedy się zejdziecie? nie wierzę, że się rozstaliście! a ja wiosen 28, Płock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
ja tez sie obijam, co widac z czestotliwosci moich postow :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
i dobrze, bo ja tez nic nie mam do roboty w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
a ja mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzycho40
Hej dziewczyny , a ja tez mam co robic w pracy ,ale zero zapału i choć mało piszę to wciąż sprawdzam co u Was. Uzależnienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
u mnie w biurze podróży do popołudnia pies z kulawą nogą po wycieczkę nie przyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
oo, ja bym gdzies wyjechala! masz jakies promocje w cieple kraje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej wszystkim
ja pochodze ze slaska, ale teraz studiuje w kujawsko - pomorskim do czerwca, jak dobrze pojdzie :) i wracam na slask :) Tez bym sobie gdzies pojechala, ale od pon uczelnia, koncza mi sie 2 tygodniowe ferie. ze tak nieladnie teraz powiem - spieprzyl mi te wolne 2 tygodnie tym 1 rozstaniem a wczoraj to drugie - no masakra po prostu - siedzialam caly czas w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
Tunezja na tydzień za 1300 zł he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam_od_nowa.
Hej wszystkim - widzisz mój ex nie chciał na Śląsk :P w jego środowisku Śląsk to wyłącznie wszystko złe... i źle się kojarzące... kto ma już przedweekendowego lenia w pracy ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam_od_nowa.
No ja też bym gdzieś jechała nawet mam za co czas by sie też znalazł ale nie ma kurde z kim :( zawsze sie znajdzie jakiś argument na nie ...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
no a ja nie mam za co... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
byle do 15, a potem do fryzjera ;) nowa długość, nowy kolor!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam_od_nowa.
karut - widzisz szkoda że nie jesteś z mojego regionu bo u mnie jest praca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karut
stefania - a co konkretnie? a ja sobie obcielam wlosy w grudniu, tak na radykalnie krotko. Wiec jedyna zmiana jaka mi pozostaje to kolor - ale nie mam ochoty, bo srednio mi w blondzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam_od_nowa.
Ja tam wychodzę przed 15 :P choć powinnam do 15.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam_od_nowa.
Ramonka coś się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×