Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość wstrzasnieta i zmieszana
ciaza??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
cos za duzo tego czasu potrzebuje. wiem, ze sobie nie poradzi z tym odpowiednim zdobywaniem mnie. Najgorsze, ze w okolo sa faceci, ktorzy wiedza co robic i on zle wypada przy nich...dziwne bo i tak narazie wygrywal z tymi, ktorym wg innych do piet nie dorasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
no wlasnie ciazowy. Dlugiego opoznienia nie ma ale naprawde dziwnie sie czuje i juz drugi dzien powazne mdlosci ale wieczorne, problemy z jazda jako pasazer. Moze to stres ale caly czas ostatnio o tym mowilismy, ze chcemy i wlasciwie moglo sie wydarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej wszystkim
Ramona - a przepraszam ze pytam, sle nie doczytalam - po jakim czasie od rozstania sie do Ciebie odezwal? Fajnie masz ze pisze i sie stara... U mnie to juz calkiem koniec, ale moze to i lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
mowi, ze chce ale traci szanse jakie mu dawalam po kolejnych klamstwach i nic nie robi, poza pisaniem smsow, zeby byc razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim jakies 20 pare dni Ja napisalam pierwsza w walentynki i tak sie zaczęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
Ramonka duzo rozmawialismy ostatnio, ze chcemy ale nie bylo konkretnej decyzji. Tylko wiesz jak to jest w chwilach "zapomnienia" jak wiesz, ze jedna i druga strona nie ma nic przeciwko to zabezpieczenie nie jest priorytetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
dokladnie slowo w slowo tak mu napisalam dzisiaj rano, ze licza sie czyny nie slowa i potwierdzil to. Jutro albo w niedziele wraca ciekawe co bedzie robil, czy w ogole bedzie cos robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miniara wiem rozumiem Kurde ale pomysl jesli masz w sobie wasze dziecko Taka mała istotke Owoc waszej miłosci To nie wierze w to ze on nie bedzie walczył o Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
tylko Ramona zeby rzeczywiscie walczyl przez duze W. Bo pisanie caly czas ze mnie kocha to dla mnie za malo. Ja musze byc przekonana i chce zeby on tez byl przekonany, ze chce byc ze mna, ze mnie kocha bo nie wyobrazam sobie dola gdyby potraktowal mnie jak faceci potraktowali karut czy hej wszytskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
czyli zeby po krotkim czasie stwierdzil, ze to jednak nie jest milosc albo , ze nie jestem TĄ kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem rozumiem ale zrob jutro rano test i napisz nam jaki wynik i to jak naj szybciej oki Ja juz czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej wszystkim
miniara - nie zycze Ci tego, naprawde. Obudzilam sie w dobrym humorze po rozmowie na dobranoc i chwile potem przeczytalam smsa. Mam nadzieje ze Ci sie wszystko ulozy, bedzie dobrze. I sobie tez zycze zeby sie pozbierac do jednego kawalka... Ramona - jak wytrzymalas te 20 pare dni? jakas rada? jak to przetrwac? u mnie 2 dzien, a ja juz nie wyrabiam, wrocilam ze spotkania z przyjacielem i znow te natretne mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przez caly czas pisalam tu na forum i to mi pomagalo uparlam sie i dopiero po takim czasie napisalam I z tego co widze oplacilo sie A teraz sie poplakalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
Ramonka tylko prosze napisz ze ze szczescia. hej wszystkim-po co Ci jeszcze truje..ze niby taki dobry, a moze chce pocieszenia. Moze mu napisz pocieszenie, ze juz Ci przeszlo, ze jemu na pewno tez szybko. Dopiero sie wkurzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisal mi tak "Bardzo bardzo bardzo mocno Cie kocham, Kocham cie kocham I bede Cie wspieral w trdnych chwilach bede sie o Ciebie troszczyl i nigdy juz z Ciebie nie zrezygnuje. Bede o Ciebie dbal Kochal Cie nie dam Tobie krzywdy zrobic Bede robil wszystko zeby bylo pomiedzy nami dobrze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
jesli te 20 dni byly po to zeby to co napisal bylo prawda i trwalo tak dlugo jak tylko bedziesz chciala to chyba bylo warto sie meczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam streasznego dola,upilam sie i jest jak jest kuzwa ja po takim czasie chchialabym miec kogos ALE MOJA glupota nie pozwala:(aj pijana taka jeztem,ze pewnie juz nie napisze wiecej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
placze i marze ...i co dalej ...moje zycie jest bes sensu.....(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miniara
kiciaku jest plus szybko zasniesz;) ale znam tez takie placze w takich stanach. a moze placz malenka troszke Ci ulzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej wszystkim
teraz ja sie poplakalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej wszystkim
bo mi sie przypomnialo jak w czwartek mi mowil tez takie mile rzeczy na dobranoc i ze chce mnie i rano mi sie juz wszystko zawalilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×