Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

to ja chyba mam gorzej,bo nie dość ,że wiele (nie powiedzieć wszystko) mi o Nim przypomina,to jeszcze do tego mi się śni;) Mam nadzieję,że dzisiaj mi się przyśni...że znów będę Go czuła,tak realny będzie sen...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
,,Życie nie jest łatwe dla każdego z nas.ale co z tego? Musimy mieć wytrwałość i nade wszystko wiarę w siebie.Musimy wierzyć ze po coś zostaliśmy obdarowani i ze to coś musimy osiągnąć za wszelką cenę." M. Skłodowska-Curie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hehe a mi się i śni i mi się wszystko kojarzy, i myślę o nim. I on do mnie pisze więc nie mam jak nie myśleć... Ja to bym chyba wolała by mi się nie śnił, bo w snach jest tak miło i przyjemnie a potem to brutalne zderzenie z rzeczywistością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Możliwe, wiesz ja jestem spokojniejsza jak on pisze. Koleżanka doradzała mi bym mu zakazała pisać, ale wiem że ja wtedy bym się źle czuła. Nie mam już nadziei że wróci, ale to że pisze pozwala się łudzić, że nie zapomniał i że jeszcze myśli czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wiesz, mnie brakuje wiele rzeczy...Przez 2 lata się do pewnych przyjemności przyzwyczaiłam. Do dobrego człowiek się szybko przyzwyczaja a do złego jakoś nie bardzo. Spadło mi do zera libido i się zastanawiam czy to tak potrwa już na długo...Chyba świadomość, że i tak nie mam z kim się kochać jakoś tak działa dobijająco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
No właśnie ja też nie mogę z kimś z kim nie łączy mnie uczucie, dlatego nie wiem kiedy czeka mnie znowu jakiś sex...A brakuje mi...ale z nim. Tylko z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczór Moi Mili :)) U mnie wszystko ok, tak mi sie wydaje... Mam nadzieje ze Wam juz znacznie lepiej jest... Ciao :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
kupcie sobie dziewczęta po przyjacielu na baterie ;) poważnie mówię ;) ja obejrzałam dziś sobie dwa babskie filmy: kiedy harry poznał sally i love actually... i jakos mało myślałam o moim eksie, szykuję się na weekend na fajny festiwal pod względem muzycznym, z jedna tylko obawą: ze spotkam mojego byłego, mam zamiar go unikać, bo nie dam rady kolejny raz przejść tego, co ostatnio, czyli dawania i odbierania nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
Dupa, dupa, dupa aaaaaaaaaaa ! A nie z nia ! Bo jakby ona tez zuła, jakby myslalam, to by sie odezwała? To by napisała? A nie robi tego wiec ? Odpowiedz masz jasna ! W miłosci nie ma miejsca na honor i dumę ! Tyle :) I dupa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bezimienna - jak zwykle stawia nas do pionu.. Stefania - ale wiesz, "przyjaciel gumowy" nie pocałuje nas w trakcie i nie przytuli przed i po;) Dzisiaj jak zwykle mi się śnił i to dłuuuugi sen był, chyba za dużo myślałam i pisałam tu o nim, bo też sex mi się śnił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątek. Jutro sobota. Po koszmarnym czwartku, który zaczynając od pracy a kończąc na wydarzeniach po niej był cyklem katastrof po których jeszcze mi się ręce trzęsą - idzie wreszcie upragniony weekend :) Jutro ranka. Pierwsza - taka prawdziwa po rozstaniu. Zasadniczo te wszystkie wyjścia na kawę, na plaże czy do kina która mam za sobą to też niby randki ale nie dla mnie. Jutro będzie piękny bukiet kwiatów, taras w jednej z najlepszych restauracyjek w Gdańsku, dobre wino i piękny widok na Stare Miasto. W garnitur się nie wbiję - bo za ciepło ale strój elegancki obowiązkowo - więc dziś prasowanie koszuli, spodni itd :) Wiecie - fajne uczucie, człowiek się przygotowuje do czegoś uroczystego, wyjątkowego i jeśli się uda romantycznego. Bardzo mi tego brakowało, bo bardzo lubiłem takie wyjścia z moją Ex. Mężczyzna może się przy takiej okazji naprawdę wykazać. Sztuka polega jednak na tym żeby nie wyrzucić kupę kasy, nie trzeba znaleźć coś oryginalnego, eleganckiego ale w równocześnie rozsądnej cenie... Bogu dzięki z internet :) Teraz zastanawiam się tylko jakie kwiatki kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
Aga Myslisz, pozwalasz wchodzic mu w swoj swiat, wiec Cie wypełnia, nie tylko na codzien, ale i w snach. Od Ciebie wszystko zalezy. Jesli jesli Ci zle z tym zbierasz dupe i działasz. Ale widocznie nie jest, bo dopuszczasz go do siebie, w kazdej formie. Tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
B. hm... a jakie teraz kwiaty sa na ten miesiac, na ta pore? moze nie cudowne, 'oklepane' czerwone roze, a cos ogrodkowego? polnego? something like that? zarazem, piękne i tak niebagatelnie, delikatne :) tylko zadnych chwastow :) moze białe stokrotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bezimienna - w śnie jest ok, dopiero jak się budzę jest mi źle...Staram się żyć swoim życiem i nie myśleć ale sama wiesz jak to jest... Zaraz zmykam nad jeziorko bo piękna pogoda u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
Aga wiem i cokolwiek bym nie napisała, to zanim sama sobie nie wbijesz tego do glowki, to nic z tego nie bedzie. po prostu, kazdy na swoj sposob musi sobie to przetlumaczyc i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ex pojechał własnie na weekend nad jezioro. i akurat kurwa pogoda musiała sie poprawic. ...a taką miałam nadzieję, że ich tam doleje. ;> No ale zawsze jeszcze są komary!! A niech Was zeżrą! a u mnie... mega niepozytywnie. :) Powinnam w tej chwili zbierac sie na koncert. Nie jadę. Cholera! No cóż, inaczej zaplanuję dzien ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
zaza165 nie pałaj złością - im zycie odda swoje :) zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaza - to dobrze że jedzie nad jezioro, bo nad jeziorem są szuwary. Przydadzą mu się - jak będzie pól dnia biegał z tym rozwolnieniem które go czeka :) Taka szkoda - a mógł mieć taki ładny wyjazd... Zresztą pomyśl - co to za wyjazd, co to za jezioro lub nawet cóż znaczy ładna pogoda bez Ciebie obok... :D Kwiatki - czerwone róże to ja mogę kupić zawsze, ja właśnie się zastawiam nad czymś bardziej oryginalnym i prawdziwym :) U nas są często pod dworcem Panie z ładnymi bukiecikami z malutkich kwiatów :) z konwaliami dla przykładu (chociaż nie wiem czy jeszcze są) - muszę dziś przejść się i zamówić coś ładnego i drobnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezimienna, ogolnie rzecz ujmując to ja mu dobrze życzę :) Ale nie dziś. :> Berenie - hihi, nie tylko Jego czeka to rozwolnienie! Te podrywki, którch ma pełny samochód też! ^^ Konwalie byłyby idealne, ale nie wiem czy o tej porze coś takiego znajdziesz. Margaretki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Beren ma fajnie! Aż mi się przypomniała jedna fajna randka w tym przeklętym Wrocławiu - poszliśmy do Opery na "Cyrulika Sewilskiego", a potem na kolację do hiszpańskiej knajpki przy Rynku. Wystroiliśmy się i było bardzo romantycznie. Ciekawe, ile czasu muszę czekać, aż ktoś mnie na taką randkę znowu zaprosi... Faceci to mają dobrze, sami kogoś zapraszają, nie muszą czekać. W każdym razie po wczorajszym spacerze po wyprzedażach mam się w co ubrać, jakby co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefaniaharper
heh, no mi też bardzo brakuje bliskości z tym moim byłym, i póki co nie szukam w tych sprawach przygód ale na stresik przyjaciel na baterie nie jest zły ;) to dla nas przecież takie zabawki wymyślono ;) a ja się od rana nastawiam na unikanie byłego na festiwalu, poumawiałam sie ze wszystkimi możliwymi znajomymi, żeby samej nie łazić po koncertach (chociaż ja tam lubię sama słuchać muzyki i łazić po takich imprezach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezimienna111
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stefania -skąd Ty jesteś ;> albo o jakim festiwalu mówisz? Mnie tam też brakuje bliskości. Cholernie. Ale jak na razie bliskość z kimkolwiek innym od razu pociąga za sobą wspomnienia. I Jego obraz...Jego dotyk. Nie piszę się na to na razie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pragnę bliskości, pragnę bycia z kimś - najbardziej jednak pragnę się szczerze i wzajemnie zakochać :) Ex już nie ma miejsca w moim sercu - ona mnie rzuciła ale ja teraz o tym zadecydowałem. w dużej mierzę dzięki Wam wszystkim. Uświadomiłem sobie że nad interpretowałem to co mi okazywała przez te lata i za bardzo idealizowałem ją, siebie i nasz związek. Kobietę stać na dużo więcej - na tak dużo jak Wy potraficie drogie panie dawać i okazywać. Chcę zacząć nowe życie - chcę je zacząć z kimś dlatego będę szukał aż pojawi się we mnie to czyste uczucie szczęścia i radości które towarzyszy nam gdy się zakochujemy :) Robię to dla siebie i tylko dla siebie - a ona? Niech sobie żyje, niech jest szczęśliwa itd, byleby z dla ode mnie i mojego serca - za dużo już straciłem na nią czasu w swoim życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beren, właśnie jak czytałam o Twojej randce, to sobie pomyślałam, że faceta stać na dużo więcej i mój starał się tylko na początku, a potem to ja musiałam nadrabiać. Chyba nie był taki wspaniały, jak sądziłam. No nic, trzeba się rozejrzeć na kimś lepszym, tylko na razie nie mam natchnienia ;) Jeszcze nie bedzie mi... nazywa się Espaniola, ale znam jeszcze fajniejszą we Wrocku, koło kina Helios ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eustoma? kurcze, jesteście skarbnicą pomysłów :) Nie wiem czy je znajdę w Gdańsku w jakiejś kwiaciarni w centrum miasta. Zobaczmy - dzięki jednak za podpowiedzi - są one dla mnie na wagę złota :) Człowiek w końcu całe życie się uczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam wyjścia - jak tylko przyjechać do Wrocławia - chociażby po to by Tobie dać takie kwiatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zaza - piosenka super:) Mam nadzieję że kiedyś będzie aktualna jeśli chodzi o moje uczucia. Jeszcze nie będzie... NIE PISZ DO NIEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Po co ma wiedzieć, że myślisz o nim? Ja wiem, wiem jak to jest, sama miałam setki pytań, którymi chciałam go zarzucić, chciałam wyrzucać to co myślę ale jaki to sens by miało? Skoro podjęli taką decyzje...trudno. Oni będą żałować!!! J a wpadłam do domku na obiad i lecę znowu nad jeziorko, chociaż zakochane pary dołują mnie ale co zrobić, nie zamknę się w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×