Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

A jutrzejszy dzień będzie w sumie magiczny dla każdego- jedni będą Oczarowani powrotem ex a inni ROZczarowani brakiem reakcji z ich strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
No to co piszecie?Moze jakis taki, jeden wspolny? Ramona:Ja sobie chyba wkleje linka do tej Twojej piosenki"Zostan",slucham jej caly dzien, jest piekna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrząśnięta i zmieszana- ja tam bym ustawiła raczej cos wesołego i pogodnego, jeszcze będzie miał satysfakcję że cierpisz i smucisz sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
mala555: No tak masz racje...ale wiesz...ja mam meza i moj kotek moze pomyslec, ze ten smutny opis jest dla meza, wiec do konca nie bedzie pewny o kogo chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana to sie ciesze ze ci sie podoba a ja bede miec taki "Walentynki życze szczescia wszystkim zakochanym ;) a ja w szkole do 16"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Zyczysz szczescia wszystkim zakochanym, ale sobie mam nadzieje,ze tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
"O ile łatwiej jest Jeżeli wiesz co dalej robić chcesz Jeżeli w swoim sercu serce masz To jest twój czas", ja dam taki opis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Szczerze to ja mam juz dosc calej tej sytuacji...Kocham go,ale pewnie on juz dawno zabawia sie z inna,chyba zmieniam swoja kategorie, zamiast oczekujaca na kontakt to przejde do zaczynajacych nowe zycie.Gdyby mnie kochal to by sie juz dawno zainteresowal,co sie ze mna dzieje,a w Walentynki tym bardziej go nie olsni, wiec to nie ma sensu. Bylo minelo, nie wroci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana, trzymaj się jeszcze z nami do jutra. A jutro, jak nic się nie wydarzy to kategoria sama się zmieni :) Ja też nie mam żadnej nadziei ale co mi szkodzi poczekać, tak dla samej zasady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
No to mala555 i RamonaSama: Jestem jeszcze z wami te kilkanascie godzin,a pozniej sama nie wiem, mam ogromna nadzieje i jak ona nie wypali to juz nic nie ma sensu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez nie naleze do osob ktore sie czesto zakochuja .. wlasciwie teraz zakochalam sie pierwszy raz .. byly wielkie .. wspolne plany .. oswiadczyny .. a teraz nawet nie mamy ze soba kontaktu .. bo sie do mnie nawet nie raczy odezwac...ciezko mi .. ale co mam zrobic ?! moge jedynie zapomniec i wrocic do starego trybu zycia .tzn.. imprezy.. picie .. i balangi .. tylko pytanie czy potrafie ... bo On mnie zmienil o 180 stopni .... z pewnej siebie kobietki stalam sie.. kobieta o niskiej wierze w siebie ..cos chyba nie tak ;/ czas to zmienic .. wiec.. jesli Ci smutno i pusto .. to napewno nie zamykaj sie na ludzi .. wychodz .. baw sie .. glupi spacer .. ja niestety robie ten blad i uciekam .. jeszcze przed ludzmi ;/ zbieram sily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Moj opis na gg to: Bo milosc Prosiaczku jest wtedy, gdy kogos sie lubi za bardzo...Wszystkiego naj z okazji Walentynek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana- ja ma taki opis: \"jak sobie poscielesz... to mnie zawolaj ;) \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
wykrecona: No tys to teraz pojechala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
srutu tutu gacie z drutu: Bardzo oryginalnie....:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
No to juz mamy...Walentynki 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
No zebys wiedziala odliczanie na calego:):):):)Wszystkiego naj, naj, naj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim żeby nasi ex zmądrzeli i się odezwali, a jeśli nie to żebyśmy szybko spotkały prawdziwą miłość i nie rozpamiętywały starej :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choc u mnie cisza............ ZYCZE WAM KOBIETKI WIELE MIŁOSCI ,ABYSMY JUZ NIGDY WIECEJ NIE BYŁY SAME W TAKIE SWIĘTO I WKOŃCU ODNALAZŁY SWOJE PRZEZNACZENIE NIE TYLKO NA TEN DZIEN,ALE JUZ DO KONCA ŚWIATA I JEDEN DZIEN DŁUZEJ...tego wam i sobie z calego serca zycze....🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻//////😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) No ja czekam już dla zasady, wiem, że on woli sam dziś pić niż być ze mną, a podobno kocha i chce przyjaźni, hehehehehe, a w taki dzień nie zampomina się ani o dziewczynie ani o przyjeciółce tym bardziej, że sie wie, że jest sama. Nawet kartki nie dostałam, telefon też milczy mimo, że wiem że już dawno wstał, bo siedział już na gg, a ja byłam na niewidocznym, co on widzi. Wie że jak cos pisze do pracy jestem na niewidocznym. A u niego widoczna jest wtedy słuchawka. Ja mam nawał w pracy, w poniedzialek okaze sie czy nie dostane więkzego zakresu obowiazków ale ja tam sie cieszę. W pracy zapominam o tym co sie stało, nie mam czasu by myslec. Poza tym to chyba ostatni wolny weekend. Wiec przeznaczam go dla siebie :P. A wieczorem spije sie z kims kto jest dzis samotny. A jeszcze jedno wiem, że już niektórym sie udało, więc gratuluje, a tym co mają jeszcze jakieś szanse życzę powodzenia. By dzisiejszy dzisń zakończył sie szczęśliwie!!! A do reszty jeśli będą tacy co dziś zamilczą, powiedzice sobie jak ja widocznie nie był mnie wart. Mój ex sam powiedział ze zdaje sobie sprawe ze jak bedzie chciał wrócic to jego kolej na inicjatywe, więc ja jej nie wykarze a szczerze nawet w tej chwili nie mam na to ochoty. Idę coś zjeść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......wiesz jest taki kawalek ze...milosc to nie pluszowy mis,ani kwiaty ,to tez nie diabel rogaty,milosc to zaden film w zadnym kinie,ani roze ani calusy male duze...ale milosc kiedy jedno spada w dol ,drugie ciagnie je ku gorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niewiele nam potrzeba ...sama nie wiem ,jednak czekam choc na tego esa chyba tez dla zasady...choc z drugiej strony zastanawiam sie czy nie wysłac małej walentynki ???tak zwyczajnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×