Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaczynam od nowa...

Jak sobie radzicie po rozstaniu?

Polecane posty

Gość zostawionaa
zazdroszczę jej, ale jednoczesnie trzymam kciuki, zeby sie udalo. da nam wtedy nadzieję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
Ramona Daj GG na Adres gusia293@vp.pl Poczekamy pogadamy będzie raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amor_New
OK. Ostatnio z Neli pisałem na GG, Fajna dziewczyna........... Jak Ci dzień minął ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tak Czekam caly czas za Ex Czekam za Nelli ;) Czekam za bolijakdiabli :) i czekam za reszta Kobietek Ja to sie zaczekam na smierc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramona dopisz mnie do zaczynajacych nowe zycie. Pomoglam mu sie do konca spakowac- mimo wszystko zakonczylismy to z kultura.Powiem wam, ze czuje sie jakas taka spokojna... Nie wiem dlaczego... Nawet plakac mi sie nie chce... Ale to pewnie chwilowe tylko. Jeszcze pewnie nie raz bede miec kryzys... No coz... od juta rana oficjanie mozecie nazywac mnie singielka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekajace/y za sygnałem życia Od EX 1 Ramona 2 Zostawionaa 3 mała555 Umowione z Ex na 14.02 1 Zaczynajace Nowe życie 1 Porzucona księżniczka 2 wykręcona 3 Kobietki ktorym się udało 1 2 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaaaa
czytam was:) czekająca chwilkę jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
Ramona: ja dolaczam do czekajacych, choc w sumie mnie to juz smieszy, bo na co mam czekac, jak sprawa robi sie coraz klarowniejsza, ale nadzieja umiera ostatnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
co slychac od bolijakdiabli?czy ona juz jest po tym spotkaniu?Chcialabym wiedziec, jak to sie potoczylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana ehhhhhhhhhhh Wiesz znowu mialam motylki bo moj Misiek sie pojawil na gg :O Pewne wrocil do domu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam_tratwy_ratunkowej
Czekajace/y za sygnałem życia Od EX 1 Ramona 2 Zostawionaa 3 mała555 4. i jeszcze JA!! buuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
wykrecona: Czy on cos mowil, jak sie rozstawialiscie?Czy po prostu bez slowa zniknal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana no jeszcze nie pisala nic a moj ma taki opis na GG "..........................." Fajny co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstrzasnieta i zmieszana to glupie ale nie mialam okazji sie z nim widziec zerwalismy przez smsy Nie chcial sie spotkac i wyjasnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstrzasnieta i zmieszana
RamonaSama: Kobieto, ciesz sie , ze mozesz go widziec-przynajmniej tak i ze masz te motylki, bo ja mojego nawet nie widuje juz na gg:(:(:(. Ale mialam cholernie przykry dzien, szlam na zakupy i plakalam bo tesknie za moimi kotkiem, fatalnie wygladam i fatalnie sie czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×