Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spaczona emocjonalnie

Zdarzyło wam się kiedyś zassać?

Polecane posty

Gość spaczona emocjonalnie

Tzn tak zrobić, że facet nie może wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszalam o takich przypadkach i to nawet w mojej dalekiej rodzinie. Pojechalismy na wesele i panna młoda poszła do lazienki a za nią świadek i skończyło się wezwaniem karetki i odwolaniem slubu. No i mój kolega też miał taki przypadek i od tego czasu nosi w portfelu szpilkę, aby móc się uwolnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w oko nie, ale w..:classic_cool: ....... ...... .... ... .. . łechtaczkę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mówisz, ze należy pogłaskac i powiedziec 'sezamie otwórz się"? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kldiorfkrogt
Byla para w szkole, co sie zamkneli w klasie po szkole i sie zaczeli NO :D A tu jakis nauczyciel otworzyl dzrwi a dziewczyna sie wystraszyla i ciach :D Po karetke trzeb abylo dzwonic :D A to z tym slubem to dobre :D Jak by sie nie bzykala tyle z innymi to moze i by miala wspanialego meza :D Sama niewiem po co ludziom slub jak wola seks O tak :D Ma za swoje zdzira!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinowa, a moze odpowiednio pokręcic, jak przy sejfie :classic_cool: w lewo... w prawo..klik (tylko ten uchwyt taki malutki :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiem że przesadzila na tym ślubie i nikt z rodziny z nią kontaktu nie utrzymuje... No ale niektóre kobiety wolą się puszczać nić kochać jednego mężczyznę... Tak jasne można poczekać oglądnąć film, piwko, popcorn... Gorzej z wc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym ślubem
gdzie panna młoda się ze świadkiem puściła to bajeczka stara jak świat, w każdej wsi to opowiadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalinowa, tak, tylko ze w tym akurat momencie facet dostaje martwicy malucha :classic_cool: bo krew nie dopływa :o ale jak chcesz mieć zimne ciało w sobie ...to szydełkuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co, odpada? :) z resztą raczej tę historie można miedzy miejskie legendy włozyć:) zawsze słyszałam to z 52 reki czy coś w ten deseń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ucinają :classic_cool: czytalem w książkach para-medycznych, wiec nie wiem czy tak tylko urban legend.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, niektórzy ćwicza urynoterapię, co nie? :D tylko ze to chyba robią dobrowolnie, a tu ucinają przemocą :D i chyba nie ma już czego przyszyć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była jeszcze stara ksiazka, chyba z lat 80tych ;) nie te nowe szukajace sensacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diablica nie lekarze, tylko ratownik mówi do stojacego z boku tatusia delikwentki "niech pan kaganiec nałozy zięciowi, bo mnie jeszcze pogryzie.." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, to zjawisko nosi nazwę pochwicy. ;] Ja słyszałam o takim przypadku, ale w kinie, na tylnych siedzeniach. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×