Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość werinique00

jakiego uczyc sie jezyka ?? wloski, francuski czy hiszpanski ?

Polecane posty

Gość werinique00

jak myslicie ? ktory jest najlatwiejszy ? ktory jest najbardziej pozadany na rynku pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GonitwaGOT
Hiszpanskiego- bo jest latwy i jest czesto uzywanym jezykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczę sie włoskiego
choć wydaje mi sie, ze bardziej przydatny jest hiszpański.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskalopa
ja eis ucz w drodze do szkoły hiszpanskiego, bo dojeżdżam z dziewczyna która studiowała ten język. stawiam na Hiszpański

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoski
ładniej brzmi od hiszpańskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odcien rozu
uczylam sie hiszpanskiego polecam! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoski i hiszpański
są do siebie podobne. kiedys zaczelam sie uczyc hiszpańskiego ale przerzuciłam sie na włoski i przez pewien czas mylił mi sie jeden z drugim bo niektore wyrazy różniły sie tylko jedną literą.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoski
a najbardziej pożądany na rynku pracy z tych trzech jest francuski i chyba najtrudniejszy do nauczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włoski
włoski i hiszpański są podobne ale brzmią inaczej, a podobne nie znaczy takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskalopa
o nie odradzam Francuski . uczyłam się 3lata. odradzam o ni nie nie straszna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpanskiego - bo latwy i z pol swiata nim wlada ;) Odradzam francuski bo raz, ze srednio przydatny, dwa , z mojego doswiadczenia wynika, że Francuzi wymagać beda od ciebie wzorowej znajomosci jezyka, inaczej beda udawac, ze nie rozumieja. Z Hiszpanami to tak nie wyglada, sa bardziej tolerancyjni jesli chodzi o bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margi78
Język włoski,sama gramatyka może nie jest łatwa ale wymowa i pisownia jest prosta.Budowa zdań podobna do naszego języka,uczę się już od 10 lat,znam go bardzo dobrze.polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co myslicie o niemieckim
? przydatny? warto sie uczyc? na pewno nie jest tak fajny jak te 3 wymienione ale moze bardziej przydatny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolanko
super jest j. włoski na drugim miejscu postawiłabym na niemiecki też jest fajny i nietrudny ale kazdyy robi to co lubi ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde uwazasz ze niemiecki
jest nietrudny? chce sie uczyc ale wydaje mi sie ze jest trudny, ale moze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam hiszpański
uczę się i włoskiego i hiszpańskiego - włoski wydaje mi się prostszy, ale w sumie oba podobne, tyko że sam lektor od włoskiego poleca skupić się na hiszpańskim bo znacznie bardziej się przydaje i dużo więcej osób na świecie nim włada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiecki to pikus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naprawde uwazasz ze niemiecki
a z jakich ksiazek uczycie sie tego niemieckiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WLOSKI polecam
jest prosty, nauka wloskiego jest przyjemna i lekka, uczylam sie francuskiego 6 lat i malo co powiem, a wloskiego pol roku i moglabym sobie pogadac z Wlochem o tym i o owym ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zacofana w czasie
hiszpanski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
najwiecej ludzi na swiecie włada jezykiem: 1. angielskim 402 miliony 2.hiszpanskim 400 milionow 3.francuski 280 milionow Jezyk włoski 80 - 125 milionow jezyk niemiecki 128 milionow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ale patrzy sie tez
z jakimi krajami polska utrzymuje kontakty jesli ucymy sie jezyka pod prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie wybrałabym język francuski - przede wszystkim jest to piękny język, bardzo dźwięczny i wydaje mi się, ze łatwy do nauczenia. Z racji tego, że staje się coraz bardziej popularny, można spotkać wiele szkół, które zajmują się nauczaniem takiego języka i przyznam, że oferta jest całkiem niezła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem zdecydowanie za hiszpańskim :-) Francuski jakoś nigdy mnie nie pociągał, a hiszpański a i owszem :-) Jak się uczyć? Najlepiej iść na kurs oczywiście, bo tylko ucząc się z lektorem można w miarę dobrze opanować język. Jeśli szukasz kursu to możesz zerknąć na stronę szkoły axon. Co do nauki samemu w domu, to dobry sposób ale jako dodatkowa nauka a nie jedyna metoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilla675
powiedzcie mi, czym różni się włoski od hiszpańskiego? który ma ładniejsze dla ucha, egzotyczne brzmienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej chyba zacząć od włoskiego, bo jest najprostszy i potem łatwo jest przerzucić się na hiszpański, bo są bardzo podobne do siebie. W szkole Axon jest kurs i włoskiego i hiszpańskiego. Słyszałam dużo dobrego o tej szkole, więc warto sprawdzić ich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franciszkaakaka
ja wladam szwedzkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włoski i hiszpański chyba pochodzą z jednej grupy języków, dlatego są podobne do siebie. Bazują na łacinie, mogę się mylić, ale tak mi kiedyś ojciec mówił. Co do szkoły, to Axon prezentuje się bardzo profesjonalnie, kursy w małych grupach, placówki w kilku miastach (Kraków, Katowice, Wieliczka, Bielsko Biała, Olkusz) i nastawiają na komunikację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_młoda
Polecam język francuski...brzmi jak muzyka.... tylko posłuchajcie płyty Cary Bruni, albo Emmanuelle Seigner... niesamowicie odpręża słuchanie go. Czytałam, że najwięcej zarabiają ludzie, którzy znają francuski (z języków obcych). Zaczęłam się uczyć tego języka i się zakochałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Włoski jest prostym językiem i bardzo szybko można się go nauczyć. Ponoć na śląsku teraz jest on przydatny bo przybywa dużo inwestorów, którzy dają pracę za sensowne pieniądze. W sumie z tego co wiem to w tamtych okolicach to w BIelsko Białej w tym centrum językowym Best dość dobrze uczą tego języka. Korzystne jest to że dają podręczniki za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×