Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bonvoyage

czy mozliwy jest zwiazek w kolejnosci sex, milosc?

Polecane posty

Gość bonvoyage

Czy zdarzylo sie wam byc w zwiazku kiedy sex byl przed miloscia? Czy to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate 35 i
Zdarzyło. Krótko acz intensywnie, dopóki nie wydało się, że ma żonę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niemożliwe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BY MY BABY
możliwe, teraz jest moim mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonvoyage
zony nie ma, to pewne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w sensie że co
pewnie tak albo i nie co ludzie to inne przypadki to że ktoś tak miał nie znaczy że u ciebie będzie tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonvoyage
Hmm, zeby to bylo takie proste.... Probowalam pokazac, ze mi nie zalezy, troche dzialalo, ale nie dosc. Musze chyba sie bardziej postarac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonvoyage
To mi dobrze wrozy, bo wlasnie 30tka mi stuknela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiazek jest mozliwy...takowy przezylam...jestem z nim dalej ale czy go kocham? wciaz nie wiem...byl i jest boski w lozku...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota084
jest mozliwe;) u nas tak sie zaczeło i 2 lata razem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jenyyy!! to nie za dobrze:O a myslalam, ze spotkam wreszcie ex-prawiczka i kropka 1987:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje wszystkie zwiazki zaczely
sie od sexu :) teraz tez jest sex... i mam nadzieje ze tak zostanie choc On stara sie mnie przekonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erterter
zdarzyło...... jestesmy ze soba 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze mozliwe, aczkolwiek wydaje mi sie, ze raczej rzadko spotyka sie takie pary. W kazdym badz razie, ja mojego obecnego partnera poznalam na imprezie, pozniej sie spotykalismy, uprawialysmy spontaniczny seks i tak naparwde zadne z nas na nic nie liczylo. Ale jednak. Jestesmy razem od roku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie wydaje
ze mimo wszystko to jest mozliwe i sie dosc czesto zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa mojjj
Prawiczku mam do ciebie pytanie CZY CIEBIE REKA NIE BOLI OD WALENIA KONIA? Nie wiem czym ty sie tak szczycisz, siedzisz na tym forum od rana do switu i tak pierdolisz, gdzie kolwiek pojawia sie temat sexu tam jestes zalosny jestes a feeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa mojjj
jeszcze 2 lata i ci juz na pewno nie stanie, wyjdz do ludzi poznaj dziewczyne a nie siedzisz i pieprzysz farmazony, przeciez to nierealne by facet w twoim wieku jeszcze nie spal z kobieta- to nawet nie zdrowe , sperma ci do glowy niedlugo udezy i ZGONNNNN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia000
tez jestem ciekawa.. definicje ksiazkowe mowia ze wiekszosc kobiet nie wyobraza sobie seksu bez milosci, ale jak wiadomo wszystko sie zmienia, z kolei dla faceta milosc a sex to dwa oddzielne nie majace nic wspolnego elementy.tak wiec gdyby sugerowac sie tym co pisza w ksiazkach wynikaloby ze facet ktory nie kocha swojej dziewczyny ale liczy na to ze jesli bedzie sex to ja kiedys pokocha moze minac sie z celem. A wogole mieliscie kiedys takie cos ze byliscie w zwiazku i nie mogliscie sie zakochac? chcieliscie ale nie mogliscie? i jak to sie skonczylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
teraz oddzielam seks od miłosci .I jest możliwy seks a potem miłosć . Zaangażowanie emocjonalne jednak jakies musi istniec .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chyba dobrze, co nie? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nie spieszy mi sie, nie chce tego zrobic z pierwsza lepsza" jak nie, chciałes zrobic to z kimkolwiek, koło 30, zeby pozbyć się statusu prawiczka, a dopiero potem, jako nie-prawiczek, wystartowac do jakiejs "porzadnej" :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesjonalny onanista
ooo panie prawiczek, z takim podejściem to ręka ci przyroście do penisa na stałe... wyskocz gdzieć w piątek pomacaj, poflirtuj... może zaliczysz, uwierz mi seks to fajna rozrywka... osobiście też nielubie piszczalstwa ale ... ja pierdolę roochać mi sie zachciało:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×