Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zadowalacz dzikusek

WITAM NIEWYŻYTE KOBIETKI

Polecane posty

Vicia i ja ciebie też ajlowuje ❤️ Złoty, sam zacząłeś ! Weszłes i zamiast powiedziec zwykłe Dzień Dobry to uzywasz słów których znaczenia nie rozumiesz, mówiąc do mnie nimfomanka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadowalacz, a jak przebiegło to wczorajsze spotkanie, owocnie chociaż? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty :D:D:D i juz widze facia wstającego rano w piżamce w paski i robiącego skłony oraz kręcenie bioderkami :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to znaczy nimfomanka Kometko 👄 dobre sobie :D :D nimfomanka to może ta osoba co nie lubię seksu :D :D :D przywitać nikt by nie odpowiedział TY w szczególności :o :( Szuakam Jani wzor do nasladowania 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejcia....czy my w ogóle piszemy na temat? Warkoczyk, aż się cofnęłam....... no fakt, aleś komplement użył panie Z. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty widzisz, że tu jej nie ma... więc możesz odejść w spokoju ciała i ducha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wziąłbys jakąś łopate i poszedł poprzerzucać węgiel :O Nie moge nawet rozmawiac ze zniewiesciałymi facetami 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem Załogo! dziś piątek! jak zasnę po powrocie z pracy to wstanę w poniedziałek rano! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Ajron 🖐️ Złoty czyli idealna dla Ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty, cofnij się jeszcze - ja nigdy nie wchodzę bez powitania ! A ty wlazłes jak do obory :o No ale cóz, wrodzonych nawyków nie można wyplenić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakis benkart mnie kąsa przeprosze was na chwilkę ide sobie pouzywac ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbym zniknęłam nagle, to oznacza, że fale mnie zawiodły... mam dzisiaj zasięg niewymownie pokopany :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS :)👄 Vicia, nie potrzebowałaś posiłków, byłam gotowa biec za Tobą w odsiecz :classic_cool: Ale nie wiedziałam gdzie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby co, to ja niby fruwam na radiówce ....ale od czasu do czasu wpadam.... cześć MS.... Vicia.... a co tak zamilkłyście? He....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×