Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zadowalacz dzikusek

WITAM NIEWYŻYTE KOBIETKI

Polecane posty

a za chwile jakas pomaranczowa idiotka obrzuca mnie błotem bo to ja najwulgarniejsza tu jestem :classic_cool: czy to nie fascynujace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
wy stare kooorvy....zycie wam przeszlo.......i gnoicie innych,co.. ja z miasta Gdanska jestem............a wy reszta goooownojadow...pierdolie sie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
A tak naprawdę to jestem palantem, również moja rodzina więc za karę odbędę pieszą pielgrzymkę od sklepu samoobsługowego Lidl az po sosenkę rosnącą pod blokiem w którym mieszak pani Zosia, miła kobieta która czasem użycza mi swojej ręki z Parkinsonem do walenia mojego byzdygana :o Jest jeszcze jeden problem, popuszczanie moczu, wypuszczam gęsty, żółty mocz w każdy dzień nieparzysty, oprócz niedziel (w niedzielę sram w stringi na oklaski). czy mogę wobec tego uczestniczyć w zajęciach kółka młodych informatyków? Wybaczcie mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk luzem
chyba przyjdę potem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
v33 napisz cos po ludzku........idiotko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
Dodam, że wieczorami chodzę do parku miejskiego. Rozbieram się do naga i biegam na czworakach z watahą bezpańskich psów. Walczę z nimi o wyschnięte zdechłe wrony, pożerając je łapczywie szczególnie smakując tłuste białe gąsienice. Piór ogonowych używam jako wykałaczek. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
zadowalacz........okresliles swoja rodzine.......podszywaczu?????? to juz wiemy kim jestes.....tatus komuch......a matka dziwka.... zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
Całymi popołudniami bawię się moim wzwiedzionym penisem - maluję go na biało czerwono po czym siłą woli podnoszę i opuszczam. Wyobrażam sobie wtedy że jest to szlaban na przejeździe kolejowym w Kutnie (!), co sprawia że czuję się ważny i odpowiedzialny za życie wielu ludzi. Gdy bardzo doskwiera mi samotność, wkładam rękę do odpływu zlewozmywaka podczas wypuszczania wody, co powoduje u mnie chwilowe wrażenie, że wciąga mnie wielka romantyczna miłość. By zwrócić na siebie uwagę otoczenia niekiedy spryskuję się niebieskim sprayem i ze ściśniętym odbytem staję w absolutnym bezruchu przy chodniku w centrum miasta, udając uliczny hydrant. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk luzem
albo dopiero w poniedziałek, jak vicia ochłonie już :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
no i jak wygladasz??????ty debilu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
ja pierdole,ale booooojna wyobraznia......ty stay ,napisz cos jeszcze.....taki plodny jestes.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J moge tylko dzikusa przeprosic bo jakbym tu nie pisała nie przyszłoby to coś i nie rozpieprzyło wszystkiego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
Nigdy nie zapomnę chwili, gdy byłem dowódcą czołgu w bitwie pod Oklapłą Gruchą. Niespodziewanie do lufy przyssał się mrówkojad, który był wyjątkowo wygłodniały i niemalże wessał mój narząd kopulacyjny. W ten oto sposób permanentnie wydłużył mi się penis. Mało tego, orgazm osiągnięty podczas bitwy jeszcze nie ustał. Obecnie, jako kombatant, przygotowuję posiłki w londyńskim hotelu Hilton i używam swojej 'fujarki' jako wieloczynnościowego robota kuchennego - miksuje i rozdrabnia z prędkością 5000 obr/min, a ponadprzeciętna długość pozwala jednorazowo przyrządzić posiłek dla wszystkich gości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
ja vici kolega jestem......kochankim wrecz......a kometa zazdrosna....bo ona starsza........ja vivie rbzykam....tak jak ona lubi....mmmmmmm.......vicia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, na początku myślałam, że to jakaś nowa zabawa wasza... więc jakby nie chciałam być niegrzeczna. Ale to już zakrawa na jakiś średniej klasy ekshibicjonizm intelektualny o bardzo zaniżonej wartości estetyczno-poznawczej ....z domieszką eksperymentalnego graniczący z atrofią mózgu, no ale cóż.... osoba owładnięta tym niedowładem nawet tego nie widzi ....co w zasadzie nie jest dziwne :D kurcze, powinnam zacząć jakiś przewód ....do jakiegfoś dr, albo prof... ;-) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
Zadowalacz.....mam dla ciebie propozycje........nie wiem czy cie stac na nia.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×