Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zadowalacz dzikusek

WITAM NIEWYŻYTE KOBIETKI

Polecane posty

Gość benkart
zloty......zadowalacz ....to on jest .......pustych kobiet.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmm.... Zadowalaczu .... mogłeś tak zacząć ten topik.... co nie, dziewczyny? złoty, a ty i benkart to para?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benkart nie schlebiaj sobie nie mógłbys mi nawet bucików oblizac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkoczyk .... wiesz, jak Złoty i benkart są parą, to musimy być bardziej wyrozumiali ....teraz jest moda na ...tolerancję dla gejów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty .... ja ....? :classic_cool: To chyba tu już przekraczasz wszelkie granice... ale co mi tam, nic nie mam do faszych preferencji... Twoich i benkarta... jak tak chcecie i wam się podoba, hahha :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
ehhhhh.....wy stare bladzie w pracy......co?,patek nie?.....inaczej nie rozmawiacie......stare koooorestwo........mozecie sobie pisac,,,,,,,pierdole was w sam leb.....jestescie starymi(v33)bladziami..... ty ......kometo.......ile bys nie pisala,ile bys nie obrazala......na zawsze zostaniesz....STARA KOORWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadowalaczu, ja im nawet kawkę Inkę dowiozę z Biedronki.... hahha... Złoty, benkarcie... trzeba było tak od razu Wy ....misiaczki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
i te wszystkie przydoopasy.......ja pierdole.........smuuuuuuutek chujaaaaaa..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla kogo smutek, dla tego smutek.... ja się chacham .... chociaż w sumie dziwnie tak ....:-( z czyjegoś nieszczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
zadowalacz........czytalem twoje posty.......ile ty masz lat????? 12?????????ty kurwa debilu..........idz sie ucz.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni wpis do zlamasa: Pamietaj jedno psia szmino! Jakaby kobieta by nie byla to nalezy sie traktowac ja z szacunkiem i respektem A teraz;-) Spierrrrdalaj w podskokach:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadowalaczu ....ja proszę o tę kabinkę obok... Dziewczyny.... idę sobie polepszyć stanowisko pracy :-) wcześniej, czy później będzie spokój, no w końcu każda butelka ma dno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
kometa.......wiem.........stara nie!....ale kooorwa zawsze bylas..... malo to razy .....hehehhehehe..... zadowalacz......ty psikutasie.......jestes tak plaski ze szkoda gadac....... a co ?????....v33.....moja kochanica z brzydka pizda juz sie nie odzywa....???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
zadowalacz......ty idioto.......tematy jakie porusales na ty forum plasija cie na........koooorwa,dno to za malo......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benkart --->zrobie ci z mordy origami ty komunistyczny obesrańcu rumuńskiego żula z ukrainy! nie zapomnij skurwysynie, że nie jesteś kurwa w kinie. masz ryj jakby cie twój stary niedokończył ty niedomyty kartoflu. zrobie ci z ryja parking dla ciężarówek ty trędowaty brudny rzepie. czyś ty sie z chujem na głowy pozamieniał ? łysy mapecie, jebany w kakao przez sparaliżowaną azerbejdżańską kurwe i zawodnika sumo. jak byłeś mały to rodzice cie trzy razy podrzucili, dwa razy złapali. wpychaj se czopka w dupe zawszony wytworze zdałnionych hindusów. fajny ryj, kupiłeś go na ruskim bazarze z bronią chemiczną ? . masz takiego garba że sznurówki zawiązujesz na stojąco ty mudżachedinie. wyglądasz jak skocz po wódkę i spowrotem ty zasyfiały pomiocie chińskiego taksówkarza z bazaru. przetrzyj huja ścierą do mycia spalin eustachiasza i nie stój na ulicy bo pomyślą że nieoznakowany tunel wypatroszony trabanci tłoku z mongolii! zrobie ci tornado na twarzy ty cienki jak zupa więzienna gazulcu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk luzem
idzie moim śladem, ależ ma pamięć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warkoczyk ..... zaniemówiłam :-) widzę, że ....jesoo, nie chcialabym mieć w Tobie wroga :-) Zadowalaczu ...ale mi chodzilo o taką kabinkę w celach wyksztuśnych... a oznaki niejakiego dziczenia już powoli u siebie zaczynam stwierdzać.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×