Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zadowalacz dzikusek

WITAM NIEWYŻYTE KOBIETKI

Polecane posty

Gość storczyk na wysokości
i tu vitka jest zdziwiona jako że zupa z lebiody jest dla niej lepsza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajronie, nie pieknie lecz zwyczajnie, tak zwyczajnie jak moje piersi sa zwyczajne dla mnie, aczkolwiek je lubię :) Wracając do poezji, nie koniecznie miałam na myśli klasykę i ich autorów. Bardziej tu myslałam o czyms lżejszym i nie koniecznie autorstwa znanej osoby :) Mnie się podona temn :) 🌼🌼🌼 Kupiłam chleb razowy, zdrowy wino czerwone i kwiat purpurowy na stole nakrycia dwa czara nastrojów wspaniałych w tle Francuzki śpiewa Wróbelek wtłoczony w betony szare czekam na niego już rok kolejny tylko wino coraz lepsze -----------------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o winie, bo bys się chętnie coś napił? :D a widzisz, ONA wciąż czeka na NIEGO, a czas płynie , wino się starzeje i staje się coraz lepsze - kolejny rocznik przybywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, wiem, sam do tego nawet doszedłem :) i tu właśnie wychodzi moja totalnie inna postawa życiowa - ja bym to wino wypił i nie czekał :) bo w końcu ile można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wcale mnie tym nie zdziwiłes, wszak mężczyzną jesteś :) Mężczyzna widzi - konsumuje czy to wino czy kobieta :) Kobieta czeka - potem się delektuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, ja każdego wina nie konsumuję jak leci, dobre musi być! a nie jakowyś sikacz na drożdżach dopędzany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jesteś koneserem a nie przeciętnym, szarym zjadaczem ;) A dlaczego wszystkich gdzieś wywiało ? Czy ja tego jestem powodem ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę, nie mów tak że za trudna , bo się obrażą :) Napewno tak jak większośc tu osób, tez kończę już pracę :) Dziękuję za mile spędzony czas, napewno tu jeszcze zawitam :) Miłego dnia Ajronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam, po wino pojszłem;) (_) (_) (_) (_) Chimero, za bardzo się przejmujesz:) lepiej wklej zdjęcie tzytzków, to uspokaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przykład ja jestem już tak obrażony posądzeniem o zatrudność rozmowy że zaraz sobie pójdę i nigdy nie wrócę:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk na wysokości
Koniec i bomba, a kto czytał ten trąba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron nie za trudna tylko praca :O szkoda ze tak myslisz :( Znikam bawcie sie miło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×