Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zadowalacz dzikusek

WITAM NIEWYŻYTE KOBIETKI

Polecane posty

jak najbardziej widac lubi skoro sie podkłada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie tak. Doszukiwanie się w każdym pedała świadczy o ukrywanym homoseksualiźmie autora. Kurcze, on zdecydowanie lubi gorący oddech pana typu bears na plecach :O I badanie prostaty, mimo że łapki sa wolne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
ms......ty debilu.....napisalem inna.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS a na plecach tatuaż kocich oczu aby podczas penetracji mógł patrzeć partnerowi prosto w oczy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypuszczam że jedyny kontakt z cywilizacją ma przez internet, widzi ale nie rozumie, co wywołuje agresję. Z czasem może się przeistoczyć w coś w rodzaju kultów Cargo z Papui Nowej Gwinei...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy myslisz ze ma spódniczkę z lisci palmy kokosowej?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
ms....ty............debilu to za malo.......przed chwila pisales ze mnie zapinales......czyli piszesz o sobie?????????ale kooorva debil...... kometa ......znam moze nie "was".....ale znam ciebie.......SMIERDZI CI Z NARZADOW RODNYCH..........TY KOOORWISZONIE>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benkart, pewnie niemiecką klawiaturę, ja? A trzepiesz Niemca po kasku? Wszystkim kolegom? Czy wszystkim kolegą? Te kropeczki między wyrazami to wtedy jak herr Adolf wpycha Ci swojego "pogromcę stoolejarzy", czy jak wyciąga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benkarcie - ty PAJACU !!! nawet nie wiesz, że ty się tam pienisz i produkujesz, a nam tym samym dostarczasz tylko rozrywki i humoru :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
wy nam takze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS :D:D:D:D w zyciu nie czytałam bardziej trafnej opinii :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątpię, raczej jest pastuchem z Wielkiego Stepu, ubiera się w wojłok i myje się baranim łojem, seks aktywny uprawia wyłącznie z kozami, czasem owca, natomiast głównie bywa używany przez wodza plemiennego który w tej społeczności jest alfa samcem dla ludzi i zwierząt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benkart, nieuku, masz braki w słownictwie kretynie. Popieść się sam pryszczaty gnojku, jak wrócę to masz czekać pochylony i pośladki rozchylone, jasne? Tylko się umyj nierobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benkart tobie i jej niuni blond?:) niech se utleni główkę tylko spacerkiem a nie rozjaśniaczem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron jak ktoś lubi to co mu bedziemy przyjemnosc odbierac?:classic_cool: My dobrzy ludzie jestesmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej...:( benkart tak ....... naprawdę ........ to ........ mi ......... strasznie ......... smierdzi ......... tyle ........ze ........z ........ doopy.........nieprzetrawionym........nasieniem.........moje go.........taty.........oraz........Fafika........czyli..... ....naszego..........pudla Mogłeś to zostawić dla siebie, nie ma się czym chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benkart
witkacy.....ale sie wykazales.....ty kooorwa debilu....daj sobie spokoj.....komu ty chcesz zaimponowac......????? ms......nastepny zyciowy przegrany......i na dodatek pedal..... warkocz......co bys nie napisala.....znas moja odpowiedz... v33.....ty looserko....wiesz......nie chce mi sie klnac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benkart a wiesz ze sie powtarzasz?:) moze coś zmienisz? bo smęcisz ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przykład zamiast kropek przecinki, zawsze to jakaś odmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy ja juz sprawdziłam dzieki za @🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onnn_
v33 jestes ponetna kobietką?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×