Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zadowalacz dzikusek

WITAM NIEWYŻYTE KOBIETKI

Polecane posty

Czesc Witkacy raczej to drugie :O ale dzikus mnie od rana wspiera i juz jakoś łatwiej ;) a co u Ciebie? widze ze luzny dzionek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak codzień:( ale roboty kupa, tylko chęci i energii do zabrania się jakoś mniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jakbys miał ładną sekretarkę obok to by ci się lepiej pracowała prawda?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabrałbym się ostro do roboty;) takiej czy innej;) ale samo Twoje pojawienie się (wirtualne choćby)dodaje energii więc żegnam i biorę się z kopyta do dzieła (myśląc o tym co mógłbym zdziałać z Tobą Viciu;) ) 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy lepiej nie uruchamiaj wyobraźni ;) bo mogłaby nie miec konca 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to nie?? niecałe dwa lata chodzenia za rączkę i...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy jakie dwa lata dopiero zaczelismy i jeszcze buzi po "loffam Cię " dostaniesz :P Dzikus jak jestes taki zadowalacz jak wspieracz to mmmmrrr ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oby juz takiej przyszłosci nie było :O za to przy innej okazji skorzystam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po buzi" czy "buzi po";) no mówię że niecałe 2 lata... bez tygodnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie do buzi;)... wargi do warg przywarte w miłosnym pocałunku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest jasne że z języczkiem;) jaki seks...yyy...sens... ma pieszczenie warg samymi wargami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy ale to w takim razie musi byc takie prawdziwe gorace "loffam" :classic_cool: Dzikus jak masz mi pokazac swój "gar" :P to tylko w przyjemnych okazjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mniej niż 36,6 st.C jest gwarantowane, w razie niedotrzymania tego wymogu oddaję za bilety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witkacy to jakoś takie mało płomienne :O echhh meżczyzni najpierw podkrecają a potem paaauuuzaaa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pojawiam się i znikam;) ale muszę dokończyć roszadę mebli połączoną z woskowaniem, przebranie 5kg żyta i 12kg róży na wina, wysłać produkty... po prostu jak nie pracuję to jak mawiał Lenin-to nie jem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to ku.rw za nick ZADOWALACZ DZIKUSEK??!!! kojarzy mi sie z jakims karyplem z malym penisem biegajacym wkolo i szukajacym laski na bzykanie, ktorej jednak nie moze znalezc hahahahhha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze sie bede trzymala od Twojego kabanoska z daleka, haha, no worries ;) Tak tylko sie dzielilam swoimi skojarzeniami. Mowi sie "nie wazne ze maly, wazne ze figlarny i dzikusek" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie moze byc kabanosek whatever . W doopie była srake widziała:-D Skoro ja mam kabanoska to Ty masz 140cm stope 44 i obwisły tyłek. Miłego dnia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×