Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

No hej. Ja byłam u lekarza i teraz w srodę robię ostatnie badania. Lekarz powiedział że jeśli nic nie wyjdzie to pozostaje mi juz tylko klinika niepłodności. Ale nie wiem czy sie zdecyduje... Czas ucieka, zegar biologiczny tyka... Paczus jak wyglada taki transfer i kiedy bedziesz wiedział kiedy się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina dlaczego nie wiesz czy sie zdecydujesz na klinike leczenia nieplodnosci??mysle ze watro... Transfer to bezbolesne przeniesienie zarodka do macicy. Po założeniu wziernika do pochwy poprzez szyjkę wprowadza się do jamy macicy cienką rurkę (tzw. kateter), w której znajduje się zapłodnione jajeczko. Wraz z 0,5 ml pożywki zostaje ono wstrzyknięte do macicy. A test z krwi moge juz zrobic po 10 dniach. Pozdrawiam;) Anntonina trzymam za Ciebie moooocno kciuki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dawno mnie tu nie było a tu takie wieści :) Paczus życzę zdrowej, bezpiecznej ciąży bez żadnych komplikacji, nerwów i stresów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina dziekuje:Dwczoraj widzialam pecherzyk i mala kropeczke w srodku:)Cudowne uczucie.Teraz czekam na serduszko.Wizyte mam za 2 tyg. Trzymam caly czas za Ciebie kciuki kochana!!!!nie poddawaj sie!!a jak Twoja decyzja jesli chodzi o klinike nieplodnosci?zdecydujesz sie? Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Nie decyduję sie na klinike niepłodności. Będzie co ma być. Napisz co u Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___rodzice____
Pomoce naukowe do stymulacji dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Produkty naszej firmy wspomagają wszechstronny rozwój dziecka, przygotowując do poznania i pojmowania wiedzy. Sprawią, że Wasze pociechy szybciej i pełniej rozwiną się poprzez zabawę. Wykonane są z najwyższej jakości miękkiej samoprzylepnej folii. Zestawy od 10 do 55 złotych . Zapraszam do zakupów http://allegro.pl/alfabet-duzy-literki-naklejki-polskie-litery-i1427276399.html http://allegro.pl/alfabet-litery-literki-naklejki-zestw-nr-1-i1427276444.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-i1427276592.html http://allegro.pl/cyferki-naklejki-zestaw-edukacyjny-nr2-i1427276606.html http://allegro.pl/literki-do-nauki-alfabetu-czytnia-zestw-3-i1427276428.html Nowość etykiety/naklejki na pudełka od 3,50zł za sztukę http://allegro.pl/etykiety-naklejki-na-pudelka-do-8-liter-i1414217263.html http://allegro.pl/etykiety-naklejki-na-pudelka-do-16-lier-i1414217531.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Anntonina:) U mnie wszytsko oki,kruszyna ma 24mm:)jestem w 9 tc. Trzymam kciuki za Ciebie!!!oby szybko sie udalo!!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus u mnie bez zmian. Idzie wiosna :D A co u Ciebie? Jak sie czujesz? Karmelku jak maluszek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:):) :):) Paczus jak sie czujesz??jak malenstwo??tzrymam za was kciuki:) strasznie sie ciesze:)ktory to juz tydzien?? Aleks miesiac temu skonczyl rok. pod koniec dnia padam z sil. wszedzie jest, wszedzie go pelno:) wszystko go interesuje a najbardziej kable i kontakty. ile takie dzieci potrzebuja uwagi.a jak Antonina wasz synek sie chowa?? juz duzy z nego mezczyzna:) jak starania?? zmienilas gina??robilas jakies dodatkowe badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) U mnie gitarka:)jestem w 15 tc:)Czas szybko leci!przytylam juz 5 kg.ups:P Mam straszny apetyt i nie moge sobie z tym poradzic.Mysle ze to od sterydow ktore bralam na podtrzymanie ciazy.Nadal biore progesteron i acard. Karmelku fajnie ze sie odezwalas:)sciskam Anntonina ciagle trzymam za Ciebie kciuki!!!sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczyny! Paczus trzymaj mocno kciuki bo ostatnio nie radzę sobie z porażkami.... Karmelku synus rośnie zdrowo :) Nie chcę się chwalić ale to bardzo mądry chłopczyk :P Wszyscy tak mówią, więc chyba tak jest he he Gina zmieniłam. Zrobił wszystkie badania i powiedział Ze jest wszystko w porządku. Została już chyba tylko modlitwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina a robilas sobie badanie na droznosc jajowodow??moze cos sie pozapychalo?!jakie badania robilas??ja troche ich zrobilam wiec moge cos doradzic.Trzymaj sie kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina to o co chodzi skoro wszystko jest ok?!u mnie bylo to samo... Mialas stymulowane cykle?np.clo albo ganadotropinami??wiem ze sie udaje.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co bierze się clo czy gonadotropiny? Moje wszystkie hormony przebadane, oczywiście ich wartości w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina a mialas sprawdzana owulacje przez usg??clo lekarze daja jesli ma sie trudnosci w zajsciu w ciaze.Lepiej wtedy rosna pecherzyki w jajnikach.Latwiej dochodzi do owulacji.Zazwyczaj lekarze daja zastrzyk na pekniecie pecherzyka i wtedy do dziela z mezem:)Ganadotropiny sa silniejsze i podaja jesli clo nie dziala badz jesli nie ma ciazy.Mysle ze warto wybrac sie go gin.i zapytac o takie leczenie:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny co tam u was slychac?? Aleks skonczyl 15 miesiecy, nie mam sily caly dzien za nim biegac, lobuz nam rosnie:D Paczus to tkory to juz tydzien?? jak sie czujesz?? Antonina co u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karmelku!dawno nikogo tutaj nie bylo.Fajnie ze sie odezwalas:)ja juz tez nie moge sie doczekac kiedy bede biedac za maluchem:P jestem w 24 tc i czuje sie dobrze,ciaza brzebiega bezproblemowo:DBedziemy mieli coreczke:) Anntonina co tam u Ciebie?? Pozdrowionka i milego weekendu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelekamada
Paczus jak ten czas szybko leci!!!!!na kiedy masz termin? ciesze sie przeogromnie ze w koncu wam sie udalo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczus111
Hej! Karmelku u mnie juz 31 tc:)jeszcze 2 miesiace... Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczus111
termin mam na 29 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelekamada
paczus to termin tuz tuz;) swietnie!!! pewnie juz brzuszek masz duzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelu brzusio juz duuuzy:Dmusze powiedziec ze juz mi ciezko.Mala wypina sie we wszystkie strony az czasami boli:)Jeszcze 8 tyg. Karmelku mozesz mi napisac jakich kosmetykow uzywalas dla swojego maluszka tuz po porodzie??np do kapieli i do pupci do codziennej pielegnacji i na odparzenia??pomalu bede kupowac i zastanawiam sie nad firma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczus z tego wzgledu ze lezalam w szpitalu to podstawowa wyprawke do szpitala kupila mi adama siostra,wiec co kupila to kupila tzn z nivea. plyn do kapieli, balsam do ciala, na wszelakie oliwki aleks ma uczulenie a ze nie weidzialam to smarowalam ,poszlam do lekarza a tu na takie cos odrazu diagnozuja "skaze bialkowa" bo luszczyla mu sie skora...masakra!!!! jak oliwka sie skonczyla uczulenie jak reka odjal:D:D ale zapobiegawczo zaczelam kupywac oilatum,olian,emolium,ale moim zdaniem jak dziecko nie jest alergikeim to nie warto tego kupowac. i do tej pory kosmetyki kupuje z nivea. uwielbiam ich zapach...przypominaja mi czasy jak aleks byl malutenki:) do pupy akurat ja sobie chwale bephanten albo zwykly alantan plus. Paczus ja to tesknie za tym zeby poczuc znowu te aleksa kopniaczki w brzuchu:) wspaniale uczucie:) tylko 8 tyg.,ale ten czas leci. ciekawe co u antoniny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wielkie NIC. Ale ten czas leci...Paczus tyle się starałaś a teraz wnet rodzisz... Karmelku też marzę aby jeszcze poczuć kopniaki w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina ciagle trzymam za Ciebie kciuki!!odpoczywasz teraz czy latasz po lekarzach?? czas strasznie szybko leci,za 7 tyg rodze a nawet nie wiem kiedy to zlecialo. Karmelku a kosmetyki nivea sa od 1 dnia zycia dziecka??myslalam tez nad bambino,uwielbiam ich zapach.Duzo osob prpponuje mi wlasnie na pierwsze dni OILATUM.I ciagle sie zastanawiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Antonina wlasnie chodzisz po lekarzach czy poprostu co bedzie to bedzie??;) Paczuc nivea sa od pierwszych dni zycia. wydaje mi sie ze co kupisz to bedzie dobre. Olilatum pewnie ze mozesz kupic...nie polecam tylko johnson's . Paczus a ty jestes w Polsce? 7 tyg.:) dziewczyny polecam portal benc.pl ja tam jestem od 2 lat. poznalam mase ludzi.jest to forum dla wszystkich:) masz sowje konto,masz swoj pamietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ:) Karmelku zdecydowalam sie na bambino i czekam na dostawe Oilatum(chociaz na te pierwsze dni zycia)Ja jako dziecko bylam alergikiem i boje sie ze mala dostanie jakas wysypke .Po 2-3tyg przejde na bambino i zobaczymy co bedzie sie dzialo. Karmelku ciagle mieszkam w Anglii.Pamietasz moze ile wazyl Twoj synus jak byl jeszcze w brzusiu??tak okolo 33 tyg ciazy??Moja mala w 33,5 dniu wazyla 1903 (+- 220gram)Zastanawiam sie waga jest ok,lekarze niby nic nie mowia.W ogole to wg miesiaczki powinnam byc w 33 tygodniu ciazy ale tutaj policzyli mi wg usg (35)bo mala byla starsza o 2 tyg.Jak urodzi sie w terminie to mam nadzieje ze bedzie wazyc chociaz 3 kg:)Chyba ze bedzie chciala posiedziec jeszcze te 2 tyg. Zajrze na ta stronke ktora podalas:)AAAAA czy Ciebie tez bolaly pachwiny w 3 trymestrze???mnie pobolewaja zwlaszcza w nocy jak sie obracam z boku na bok. Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×