Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lady Love

4pory roku termin JESIEN 2009! kto ze mna?

Polecane posty

jutro polece do lekarza rodzinnego i sie dowiem jak dlugo trzeba czekac.Czytalam ze 2 miesiace:oale nie 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem cię. Ja tez tak mialam. Teraz juz mi przeszło. Poza tym jedno szczęscie mam. Ale i tak mi jest przykro jak przychodzi @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wszedzie trzeba czekac. Ja musze dostac sie na kontrole piersi i termin mam na koniec listopada bo wszystko zajęte :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno jest troszke inaczej jak sie ma jedno szczescie.Zawsze mozesz sie przytulic,ucalowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak ostatnio bylam u gin to badal mi piersi.Kazal zawsze po kapieli namydlic rece,masowac i sprawdzac. Narazie nie planuje powrotu do Polski.Mam tutaj prawie cala rodzine.Moze w przyszlosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis poszlam do pracy po urlopie. Trzymal mi sie nogi i wył. Niania probowala go zagadac ale wyl jeszcze głosniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, tylko było "Mama nie idz". A ja z bolem serca ale poszlam. Ale tak podobno jest ze dla chlopcow do lat 6 najwazniejsza jest mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dlatego tez ze to byl Twoj pierwsszy dzien.Przyzwyczai sie maluszek:) U mnie w rodzince urodzilo sie 2 dzieci i 3 w drodze:)Mam byc chrzesna ale nie wiem czy dam rade do Polski pojechac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anntonina czy Twoj mezus wie ze klikasz tutaj na kafeterii??moj sie czasami pyta co tam klikam:)hi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejkum Kejkum :) Paczus moj mąż też wie że cos tam klikam, ale nie wnika w to co piszę. Karmelku odezwij się!!!Wszystko w porządku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kochane:D nie odzywalam sie bo przez ostatnie dni chodzilam jak struta. po ostatniej wizycie na usg wyszlo ze wszytsko ok, ale na drugi dzien dostalam znowu plamienia i na wynikach moczu wyszlo ze mam liczne bakterie. zdenerwowalam sie, bo dzwonilam do mojego gina a on do mnie: tak ma byc.... kurcze ja sie go zapytalam czy to nic nie pokojacego a on: wie pani jakbym pania nawet zbadal to co by to dalo???... no kurcze za co ja mu place wreszcie?? juz idzie 16 tydzien a on nawet mnie nie zbadal ginekologicznie, chociaz wie ze juz raz poronilam i teraz juz mialam plamienia. pytalam sie siostry, kolezanek i mowily ze w ciazy to czasami tak czesto usg nie robia tylko badaja czy nie ma zadnego stanu zapalnego czy ogolnie jest tam dobrze. poczekalam 1,5 tygodnia ale nie moglam wytrzymac, musialam wiedziec ze jest wszystko dobrze bo z nerwow zaczelam po nocach nie spac. niewiem czy ja jestem przewrazliwiona czy panikara, ale ten moj gin nie dosc ze mnie nie zbadal gin. to jeszcze nie odpowiada na zadne moje pytanie, zeby mnie uspokoic. wczoraj umowilam sie do gina co prowadzil moja poprzednia ciaze, fakt bede musiala dojezdzac do innego miasta ale wiem chociaz ze z naszym dzieckiem jest dobrze. no to w koncu zaczne jak bylo na wizycie: lekarz sprawdzil mi przeziernosc karkowa, wszystko narazie ok. dwie nerki, zolądek co swiadczy ze dzidzia juz lyka sobie plyn owodniowy. pecherz moczowy no i co najwazniejsze: DWA BABELKI :D bedziemy mieli synusia:D:D tatus dumny, ze bedzie synus dalej przekazywal nazwisko:) byalm w gabinecie chyba godzine czasu i w koncu sie uspokoilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze karmelku ze zmienilas gina. Bakteriami w moczu się nie martw. Ja miałam tak 2 razy w ciąży i lekarz przepisal mi leki ktore moge brac bedac w ciazy. I wszystko przeszlo. Tamten lekarz twój był BEZNADZIEJNY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Antonina troszke mnie pocieszylas z tymi bakteriami, ten ginekolog tez mi przepisal jakies leki ..one sa ziolowe wiec lekarz powiedzial ze nie zaszkodza. ale w koncu sie uspokoilam, bo wczesniej jak pytalam sie o cos lekarza to udawal ze mnie nie slyszy....a na czole mial wypisane.." nastepny prosze" nie wiedzialam ze on tak traktuje pacjentki na poczatku wydawal sie mily. paczus a co do toxoplazmozy to niektore kobietki i w czasie ciazy ja lecza i z dzidzia jest ok, tyle ze trzeba ja leczyc. ja naszczescie tego diabelstwa nie mam, ale strasznei sie balam ze moge to miec bo ta choroba jest w sumie przez koty a ja jestem na koty uczulona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antonina te leki to urinal, z tego co pamietam to lekarz mowil ze jest to wyciag z soku z zurawin. a ty bralas jakies leki na te bakterie jak bylas w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja brałam furaginum. Pilam tez sok z żurawin taki nieslodzony kupiony w sklepie ze zdrowa żywnością. Nic sie nie martw, mój syn jest zdrowy jak koń :) Paczus a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karmelku mowisz ze widzialas dwa babelki!!:):):):)hi!Mi tez sie marzy synus:)Najlepiej synus i corcia za jednym razem:):)hi! Karmelku dobrze ze zmienilas gin.Nie denerwuj sie za duzo.Wszystko bedzie dobrze. Anntonina kiedy powinnas dostac@?U mnie luzik:)Wczoraj bylam w szpitalu i widzialam sie z gin.Wypytala mnie o wszystko.Powiedziala ze skoro 2 razy udalo mi sie zajsc w ciaze to jajowody sa drozne.Bo przeciez komorka jakos musiala dostac sie do jajowodu.I plemniczek tez.Poprostu plod musial byc za slaby.Cierpliwosci i sie uda!:) Co do toxoplazmozy to jutro zaczynam brac kolejne antybiotyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus spoko, bedzie dobrze :) Podjęłaś leczenie i to jest ważne. Ja tak sobie myślę pójdę w środę do gina. Już najwyższy czas :) A @ powinnam dostać 21. 09. Tak dziwnie, ale w tym cyklu miałam jakoś więcej śluzu. Jak za starych dobrych lat he he Co tam u was? Co porabiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Anntonina ja jakos tez mialam wiecej sluzu plodnego w tym miesiacu. Dziewczyny czy Was tez bala biersi zaraz po owulacji???Ja mam tak przez 2 tyg ale nie zawsze. Anntonina czyli masz dni plodne?:) Trzeba zadzialac:) Karmelku jak sie czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa nie mowilam Wam.Bede chrzesna:)I wiecie co...dzieciatko urodzilo sie w moje urodzinki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus mnie bolą piersi ale nie zawsze. Nie wiem od czego to zależy. Płodne chyba się skończyły (nie mierzę temp, nie mysle ktory jest) Oczywiście działania były na maxa :D Gratulacje z bycia chrzestną :) Ja mam dwie chrześnice, w tym roku jedna ma komunię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczus mnie bolą piersi ale nie zawsze. Nie wiem od czego to zależy. Płodne chyba się skończyły (nie mierzę temp, nie mysle ktory jest) Oczywiście działania były na maxa :D Gratulacje z bycia chrzestną :) Ja mam dwie chrześnice, w tym roku jedna ma komunię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejoooos!:) Jak tam dzionek mija?:) Anntonina trzymam moooocno kciuki!!!No niech sie w koncu uda!!:)Bedziesz szla do gin??Ja ide jutro po recepte na toxopl. Karmelku co u Ciebie????daj znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Byłam dziś u gina. Mam jakies zapalenie (mam dwa leki), nadżerkę i wysyła mnie na badanie cukru, morfologii, prolaktyny. Poza tym mam isc do lekarza i zbadac tarczycę . Niezle nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×