Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kamadeum

Jak tanio karmić kota?

Polecane posty

Gość możesz ugotować
ryż z marchewką na skrzydełkach, powstanie z tego taka papka,mięsko oskubiesz ze skrzydełek i połaczysz, poporcjujesz , zamrozisz i amciu gotowe pozostaje tylko pytanie, czy Twój kot będzie chciał to jeść? moja kotka jadła, ale po kilku dniach się jej to odwidziło i musiałam wszystko wywalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucienkka
bo jak sie kota uczy od malego na shitowych karmach to sie uzaleznia/przyzwyczaja i domowego zarla jesc nie chce a domowe najzdrowsze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pucienkka
z reszta przeczytajcie sobie na odwrocie kittikata albo whiskasa alboo innych zlych karm - gotowych ile one maja miesa w sobie? 4%? 5%? masakra 5 % meisa a reszta to smieci ktore nasze koty jedza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnajaksnieg
Co do mleka, to moja 15-letnia kotka od zawsze pila mleko, powiedzmy ze miske lub pol dziennie. Zwlaszcza lubi mleko lekko podgrzane-nie wiem, czy to dla niej dobre? W kazdym razie nigdy nie bylo zadnych oznak, ze jej to szkodzi:) Co do tematu - mieszkam sama, ale od pewnego czasu "wpada" do mnie kotka, ktora podkarmiam :/ Z tego co mi sie wydaje, jest czyjas, bo jest zadbana i ma obrozke-mimo to nadal wpada do mnie sie przespac i zjesc.. Mialam sie zaprzec i nie karmic cudzego kota, ale... :/ Nie mam czasu i ochoty na gotowanie jakis pasci, wiec kupilam jej najtansza karme z Dunnesa(mieszkam w Irlandii)-wydaje sie ok Ale w domu moja mama z reguly karmi kota saszetkami, czasem mieso i ryby-ale kicia juz za duzego nie ma apetytu:( za to pies zzera wszystko-karme, ryz z miesem, podrobami Najgorsze, jesli kot sie przyzwyczail do saszetek i np ryzu nie tknie(jeden z moich kotow wyjadal mieso z psiej miski, a ryzem plul naokolo) Powodzenia :) Zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamadeum
Dzieki za odpowiedzi tym osobom ktore konkretnie odpowiedzialy na pytanie. Prosze nie pisac o tym czy kotu podawac mleko czy wode bo nie o to pytalam. Jezeli ktos chce na temat tego porozmawiac to niech zalozy osobny watek. \ Nadal prosze o podawanie w jaki sposob cos tanio przyrzadzic dla kota i jak oduczyc go od saszetek KiteKata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najtaniej wychodzi-podrzucanie kota starszej sasiadce w porze posilkow :P:P:P:P gwarancja powodzenia!! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka klarencji
musisz oduczyć cholerę samodzielnego otwierania lodówki :P wtedy się oduczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja moim kotom daje chleb
z pasztetem.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutella czekoladowa
dobre sa karmy z biedronki za 90 groszy naprawde polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z gooory dziekii
tak bardzo dobre LOL:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój kot ma 6 lat
codziennie daje mu mleko i nigdy nie chorował :O Więc co tu jakieś herezje siejecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łobzoiuuuu
to nie sa herezje tylko natura przykro mi:) zapytaj kazdego weterynarza to ci powie i ejgo tez nazwiesz heretykiem?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsd
kupuj surowe mrozone ryby. albo w sklpach mozna kupic tanio tzw. "skrawki" czyli pozostalosci po kielbaskach i szynkach, tylko on moze tego nie lubic, sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kieblasy to wieprzowina
tylko ze on nie moze jesc WIEPRZOWINY :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teqheqh
najtaniej - a jednoczesnie najzdrowiej - mozna kota karmic naturalnym jedzeniem. Mieso, podroby, jajko, jogurt, ciut oleju. Do tego trzeba dodać źródlo wapnia: moga byc w postaci startej na pyl skorupki z jajka albo jako posilek mozesz podac porcje rosolowa z kurczaka (szyjka plus zeberka). Zdrowo i tanio. Tylko trzeba na poczatku uwazac bo kot odzwyczajony od normalnego jedzenia moze miec problemy z gryzieniem. Moj 9 kilogramowy kocur zjada dziennie 180 g jedzenia, z czego ok. 50 g to porcja rosolowa (bez skory oczywiscie) a reszta to mieso i podroby. Okazjonalnie ryba i jajko lub nabial. Tak wiec koszt takiej diety jest niski a korzysci dla kota olbrzymie. Co do mleka - jak toleruje i nie ma sraczki: mozna dawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość semko
ludzie tez nie powinni pic duzej ilosci mleka powyzej 14 roku zycia bodajze. Laktoza czyli tluszcz z mleka powaznie szkodzi watrobie. Tego nie widac, nie czuc, dluzszy czas jest ok, ale picie duzej ilosci mleka przez dorosłych szkodzi. Dla kota polecam watrobke z rzeznika. Wychodzi mega tanio. Za dwa złote moj kot ma zarcia na pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz go karmić jedzenie przygotowanym własnoręcznie, takimi domowymi posiłkami;) Ale mało kto ma na to czas, dużo osób jednak decyduje się na gotowe karmy... dlatego doradzałabym rozejrzeć się za jakimiś fajnymi karmami w internecie, są dużo tańsze, np. na krakvet.pl masz duży wybór a ceny są atrakcyjne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W internecie opłaca się zamawiać karmę dla kota, często wychodzi taniej :-) Ja swojemu kociakowi zamawiam na e-karma karmę taste of the wild nie jest może najtańsza, ale na pewno lepsza od wszelkich marketowych karm. Ale warto też dawać jak najwięcej jedzenia domowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojej kotce dawałam najlepsze karmy i wodę, a u teściowej koty jedzą wszystko, bez żadnych saszetek, resztki zgniłej wędliny, mleko non stop. Moja kotka ciągle gubiła kudły, zęby też. Żyła ok.12 lat.Rak. U teściowej koty są zdrowiutkie. No żeszszsz..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiecienasz
nie chcę się czepiać, ale może lepiej jest nie zastanawiać się nad tym, jak tanio, ale jak dobrze?? Bo jednak myślę, że jeśli ktoś się decyduje na to, żeby posiadać pupila to powinien się martwić o to, żeby dostarczyć mu wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Jak chcesz mieć pewność, że Twój pupil będzie miał najlepsze jedzenie to śmiało możesz zaglądać na stronę e-karma.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w domu są dwa kociaki i od dłuższego czasu dostają Prevital. Suchego jedzonka jedzą mało, ale puszki z mokrą chętnie. Jeśli chodzi o koszty to trudno powiedzieć, bo także dokupujemy im mięso i od czasu do czasu rybę, ale na pewno nie wydajemy majątku. Zdrowe jedzenie pomaga kotom utrzymać odpowiednią wagę i automatycznie lepszą kondycję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KawaD
Ja ostatnio karmię swojego kota karmą Whiskas. Wprost ją kocha więc nie ma problemu że trzeba będzie wyrzucić :) A wychodzi również bardzo tanio ( karma jest bardzo ekonomiczna) już nie mówiąc o tym że kot ma idealną sylwetkę.Polecam również smakołyki na kule włosowe, odkąd daję je kotu nie mam już z nimi problemu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karma Whiskas jest w dobrej cenie. To karma, którą mogę polecić ze względu również na jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kot nie powibien pic krowiego mleka bo nie trawi laktoze ew bardzo sporadycznie odeobine. Są w sklepach specjalne mleka dla kotow. Kot powinien jeść zdrowo karmy z dużą zawartością miesa ew dieta Barf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukanioo
polecam Ci zapoznać się z ofertą sklepu http://apetete.pl/ ja zamawiam tam jedzonko dla swojego kota, większy worek karmy wystarczy na kilka tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że dużo osób tutaj zalecało podawanie kotu domowego jedzenia. Jest to jakieś wyście, na pewno dawanie kotu resztek ze stołu pozwoli zaoszczędzić na jedzeniu dla zwierzaka, ale za to później możemy wydać dwa razy tyle na weterynarza. Ja wolę zapobiegać niż leczyć i opierać żywienie mojego kota na karmach, na przykład takich https://www.maxandmrau.pl/pol_m_kot_karma-dla-kota_Mokra-391.html . Mają tutaj duży wybór karm bardzo dobrej jakości, które przynajmniej zapewnią kotu wszystkie składniki niezbędne do jego prawidłowego wzrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hypebaee
Co do internetowych sklepów z karmami dla kotów czy psów to jeden z lepszych to https://zoocare.pl/ moim zdaniem oczywiscie przede wszystkim dlatego, ze maja w ofercie porzadne, zdrowe karmy w ktorych nie ma sztucznych dodatkow a po drugie bardzo szybka wysylka i to mnie zaskoczylo bardzo pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×