Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mushellka

Miejsce zamieszkania - Niemcy

Polecane posty

nie mam za duzo znajomych..to jest problem...a wsrod tych co mam wiekszosc jest wolna i nie bardzo lubi "marnowac czas" na cudze dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa a jutro w aucie bedzie tylko lo jesssooo polowy zapomnialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba sie na poczatku kwietnia wybiore, Dzis juz bylam w tej sprawie u weterynarza i pies dostal cipa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zebym miala jakies schizy... ale kto zalozyl to nowe forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes wejdz w takim razie na pompona gdzien po prwej bede galerie zdjec, tam jest ten kociak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limes i za "pare lat" sobie takie cos przykleimy... wypadna nam wlosy, bedziemy grube, lyse i ze swedzaca skora... w sam raz do lozka! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamula ma "COS" w sobie. spadam baby do wyra, padam na twarz, a do tego znowu chyba bede miala zapalenie zatok juz czuje :( Branoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muschellka-pisalas cos o finansach ile kto zarabia jako odpowiedz na kogos innego pytanie. jakos wydaje mi sie ,ze podalas jakis wielki wyjatek z tymi 2700 :O ja studiuje finanz-und rechnungswesen oprocz tych wymagan nie mam tylko bieglej znajomosci angielskiego, mam jeszcze troche czasu na to.ale slyszalam cos o zarobkach i te osoby umieja raczej angielski ,bo w tym zawodzie raczej nieuniknione.niestety ja slyszalam cos okolo polowy sumy ktora napisalas.no ae zalezy od szczescia,ale wydaje mi sie ,ze normalka jest okolo 1500euro jak sie poszczesci, slyszalam tez o nizszych stawkach,dlatego tez w poprawe swojej sytuacji zawodowej za bardzo nie wierze...:O WW ta dieta kiedys to robilam, nawet przyjemna, bo te produkty co sprzedaja sa smaczne. na weekend zazwyczaj nie moglam z normalna dieta wytrzymac, bo chcialo mi sie obiadu, a te dania co oni maja w zupelnosci wystarczaja. ale w sumie co za roznica liczyc punkty czy kalorie?? gdzies mialam te punkciki, na necie kiedys znalazlam, wiec szukajcie ,to znajdziecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes- Inferior, Irena (5-01-2008 16:59) chcialam Cie zaprosic do listy moich znajomych, zebysmy sie mogly chociaz zobaczyc bo ja jeszcze Twojego zdjecia nigdy nie widzialam Limes- Inferior, Irena (5-01-2008 16:59) no oprocz tych swin z wella z wegier :) Limes- Inferior, Irena (5-01-2008 17:00) ale to bylo zdjeci swin a nie Twoje, jedynie Twojego autorstwa :) Limes- Inferior, Irena (5-01-2008 17:00) wiec jak bedziesz miala ochote to mozesz mnie odnalesc : http://nasza-klasa.pl/profile/1110953 Limes- Inferior, Irena (5-01-2008 17:00) to bezposredni link do mojego profilu Limes- Inferior, Irena (5-01-2008 17:01) czekam z niecierpliwoscia ! Limes- Inferior, Irena (5-01-2008 17:01) Oprocz tego ciekawa jestem czy juz pracujesz czy jestes w dalszym ciagu na zwolnieniu ? Limes- Inferior, Irena (5-01-2008 17:02) aaa Mialam dzisiaj jechac w Twoje okolice Bad Gandersheim ale koniec koncow spedzialam caly dzien na gotowaniu bo mamy miec gosci wieczorem Limes- Inferior, Irena (5-01-2008 17:02) oki to czekam i papapapapa Tak wygladaly moje \"korespondencje\" z limes- upierdliwa istota, nie rozumiala, ze brak odpowiedzi tez jest odpowiedzia. Limes- Inferior, Irena (11-02-2009 12:17) Lucyna, lo jejku, cale wieki ! Co tam u Ciebie slychac?? (akurat tobie bede sie zwierzac:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Limes- Inferior, Irena (22-01-2008 9:44) Lucyna a czym ja Ci zawinilam, ze mnie blokujesz na naszej klasie ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz zegnam kólko wzajemnej adoracji- logout- pamietajcie, jak wam ktos dupy obrobi, to moze ta "najserdeczniejsza"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucyna .... powiem krotko JESTES ZALOSNA !!!!! Co Ty tu wlasciwie wklejasz i w jakim celu ?? Czemu tylko moja czes rozmowy- czemu nie wkleisz swoich odpowiedzi a moze chce powiedziec ze tak do Ciebie pisalam zdania bez ladu i skladu a Ty nic nie odpowiadalas .... Poza tym polowa z tego to wierutne bzdury !!! To sie latwo robi : trzeba skopiowac, wkleic a potem dopisac polowe albo i wiekszosc np : Limes- Inferior, Irena (11-02-2009 12:17) Lucyna, lo jejku, cale wieki ! Co tam u Ciebie slychac?? Wiesz, jutro lecimy na ksiezyc!!! Bedziemy go na rozowo malowac ! Jak chcesz to przyjade po Ciebie ? Lucyna (11-02-2009 12:19 ) TAK TAK tez chce jechac ! Bede czekac na A7 o 5:48 !!! Juz sie ciesze !!! Czy moge zabrac tez moje szczury ? widzisz jak prosto :D Moze wklej lepiej to jak probowalas JO do doopy wlazic a ona Cie caly czas ignorowala ! :P Szkoda tylko, ze nie mozna tu wkleic rozmow telefonicznych i tych fragmentow w ktorych obrabialas doope Belaizie, Kassay i Monice !!!! Ale chyba wiekszosc przynajmniej ta madrzejsza czesc ludzi na tym forum wyrobila sobie juz o Tobie zdanie i to tylko na postawie wlasnych obserwacji .... ciekawe jaki nick teraz wybierzesz i jaki model rodziny bedziesz prezentowac :D:D:D:D:D:D Zacznij sie wreszcie zachowywac jak dorosla osoba bo stara baba z Ciebie a kompromitujesz sie i blaznisz jak glupi podlotek !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazala wykasowac swoje posty ????? No to historia sie powtarza, to juz 3 forum na ktorym kazala wykasowac swoje posty .... zeby sladu nie bylo po jej kretactwach i chamskich oddzywkach !!! Typowe zachowanie osoby ktora chce sie "wybielic" .... tylko czekac az wlezie znowu na inne forum i tam zacznie mieszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×