Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mushellka

Miejsce zamieszkania - Niemcy

Polecane posty

oj czyzbym kupca znalazla ;) Dam znac jutro bo dzieciaki juz w lozkach leza i nie chce sie przetwierac. Napisze jakie tytuly w skrocie o czym sa i ile bym za nie chciala ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Lucynka pracuje pelna para ! Dzis byla juz 4 razy na moim profilu na nk ! LUCYNA JA TO WIDZE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wiocha
Zablokuj ja i tyle :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oplatek********
limes zablokuj ja..... a tak pozatym to wczoraj miala taka ochote na przytulanie a przed 1 wnocy tez u mnie byla na profilu...... ja dzis tak podarzajac za nia stwierdzilam ze ona ma przesrane zycie.....ona poprostu sie nie akceptuje.....dlatego przybiera co topic inna "TWARZ"moze jakis psycholog by pomogl,bo tak dlugo nie pociagnie z takim pietnem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakie niki
ma jeszcze? I gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limeslimesiatko
daj malpe na czarna liste i bedziesz miec spokoj. Widac,ze Ci zazdrosci urody i wszystkiego zo zawarte jest w Twoich fotkach:) A jeszcze powroce do tamtego topiku,na 1.000.000 procent wiem,ze byla pod 2 dwoma czarnymi nickami jak nie wiecej:) Zo za wredy GAD:) Kiedys poszperam to napsize pod jakimi:) Chociaz wlasciwie szkoda mi czasu na tropienie takiego prymitywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyyyyy
tam na Polkach dala wszystko skasowac nic sie nie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis rozmawialam z przyjaciolka ktora zna Lucyne/nane/Mariechen ze starego topiku i wyobraz sobie Oplatek, ze doszlysmy do takiego samego wniosku !!!! Wydaje mi sie, ze ten jej ponizajacy stosunek do wszystkiego co polskie wynika z flustracji ! Wyjechala tu 20 lat temu, kiedys to bylo COS a teraz ... teraz wyjechac kazdy moze i wcale nie musi udowadniac pochodzenia i starac sie o wize ot czasy sie zmienily a ona biedna nie ma juz czym imponowac i wywyzszac sie nad rodakami. Poza tym nie jednej osobie w PL zyje sie lepiej niz jej ! Wiec kobieta twardo sie uparla, ze ona wygrala los na loterii szczescia i chwycila Pana Boga za nogi a w gruncie rzeczy nie ma nic bo tam juz jest obca na wlasna prosbe a tu w dalszym ciagu jest nie u siebie bo dzieki takim jak ona kazdy polski niemiec jest odpowiednio zaszufladkowany !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestetyyyyy
tam duzo dziewczyn dalo skasowac swoje wpisy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny fajnie sie z Wami gada ale moze zaczernijcie sie nie dlatego ze to jakis wymog ale dlatego ze latwiej sie polapac z kim sie gada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ona ta malpa
miala z kims kontakt? Zna ja ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi nie klikaj w profil nany na nk, bo cie tez wysledzi :-O Chba jej same droge pokazalysmy na profil jej klikajac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) o jak tu sie zapelnilo :-) mnie tez nikt nie zobaczy, bo nie mam profilu na NK :D a mowilam Wam juz ze w sobote do PL jade ?? :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wszystkie strony z danymi to zer dla takich jakichs. Nie badzcie glupie i nie dawajcie na fotosika czy gdzie tam zdjec swoich i rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamietacie jeszcze
jak gopolonie rozwalila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pamietacie jeszcze
Dlaczego juz nie ma tego fajnego forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
administrator nie mial checi/czasu zajac sie tym, a ja mialam tez dosc zbierac joby :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
picasa zazdroszcze wyjazdu do Pl a innego forum nie znam ....jest jeszcze czy tez juz umarl smiercia naturalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na fora.pl
moglybysmy zrobic sobie takie nowe forum? Kto chetny? Z rejestracja przed pisaniem, pelny luzik, zadnych nawiedzonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge isc ale wlasnie zeby nikt taki nawiedzony nas nie czytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha a wracajac do ebay to juz mam taka mala wprawe .....ponad 300 transakcji ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×