Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biannnnnkaaaaaa

JAK MU TO delikatnie zasugerowac...?

Polecane posty

Gość mi to sie w głowie nie mieści
*kupiliśmy samochód-jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biannnnnkaaaaaa
A najlepsze jest to,ze to on mi gada o jakichs planach zwiazanych ze mna,ze chce zebysmy kiedys razem zamieszkali,ze dla mnie by zrobil wszystko.....Ze zawsze moge na niego liczyc...I co sie okzauje?ze to jakies puste slowa?bo skoro przychodzi moment w ktorym moze udowodnic jak mu zalezy i ile moze dla mnie zrobic,to on chyba przed oczami ma znaczek $$$$$$$$ i juz mu to nie pasuje :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje bianka
mozesz przeciez mu powiedziec ze oddasz kase za paliwo, skoro tak mu na tym zalezy... ale z tego co pisalas to uniesie sie honorem i nie wezmie, wiec ewentualnie mozesz go zaprosic do kina, na kolacje czy gdzies tam, albo podarowac mu jakis drobiazg w ramach podziekowania :) skoro sie kochacie i chcecie byc razem to MUSICIE JESZCZE RAZ O TYM POROZMAWIAC, innej opcji nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie słuchaj pseudofacetów
Ten świat po prostu schodzi na psy :O W moje głowie nie mieści się taki problem, jak Twój. Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam i nie doświadczę. Panu, który pozwoliłby mi szlajać się po nocach, podziękowałabym w 5 minut. Myślałam, że w związku ludzie się wzajemnie troszczą o siebie i dbają, by drugiej osobie ulżyć i pomóc. Gdybyś to Ty miała prawko i sytuacja była odwrotna, to Ty byś go odwoziła. Dla mnie to jest kwestia poza dyskusją. Myślałam też, że w naturze męskiej tkwi opiekowanie się swoją kobietą. Ale ja widocznie z innych czasów jestem (29 lat). Teraz nie ma mężczyzn tylko leniwe, materialistyczne, egoistyczne gogusie typu Poznaniak :O Cały obraz życia w związku się wypacza. Chodzi tylko o to, by jak najwięcej wziąć, nie dając nic w zamian. Ja się z tego wypisuję, szczęście męża już mam (odwozi mnie wszędzie). W ogóle opiekuje się mną. Nie puszcza nocami. Jest mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz racje bianka
no i jak tam? rozmawialiscie wczoraj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mu wprost
ze noc, ze ciemno, ze sie boisz, a on sie zachowal jak dupek nie proponujac nawet podwiezienia. ja jestem osoba bezposrednia, mowie co mysle- a to do tej pory zawsze procentowalo. mysle, ze on jest leniwy po prostu, bo o ktorej musialby Cie zawiezc, albo raczej przywiezc (chyba wczesnie rano?) z tej nocki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś mało domyślny ten Twój facet. Trudno, musisz go o to poprosić. Tylko ładnie =D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz mu wprost - faceci są czasami bardzo mało domyślni, lepiej niech mu nie robi awantury tylko zwyczajnie poprosi. A jak będzie kręcił nosem to może mu się odciąć że sam to powinien zaproponować a nie jeszcze fochy stroić jak go ładnie prosi. Powinno wystarczyć =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biannnnnkaaaaaa
witam Was :-) Wczoraj z nim nie gadalam na ten temat .... Dzis mnie odwozi na nocke.Prawdopodobnie bede miala jeszcze jedna nocke w tym tygodniu wiec mu powiem i poprosze........ powiedz mu wprost----> nie,on by mnie musial zawiezc tam na 20sta,rano sobie sama zajde ,bo rano sie nie boje tylko zeby na noc mnie tam zawiozl ....... lady F--->masz racje......Nie bede wymuszac ,krzyczec tylko ladnie poprosze,a jesli sie nie zgodzi ten moj nie kumaty chlop albo zacznie nosem krecic to zacznie byc nie milo.....!!!!! Licze na to ze "otrzezwieje" i zrozumie ze ja jednak bardzo chce i mi zalezy zeby mnie zawiozl ..Przeciez nie jade na impreze tylko do pracy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×