Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość konrad0300

Ważne pytanie dal dziewczyn!

Polecane posty

Gość konrad0300

1.Jakich lubicie? umięśnionych takich fest? Wyrzeźbionych całych (dla sylwetki)? szkapowatych? czy grubasków? 2. Jaka część ciała wam sie najbardziej podoba u mężczyzny? (u mnie większość dziewczyn mówi że brzuch (wyrzeźbiony), i ta część ciała co idzie od brzucha w dół i kończy sie przy penisie.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umięśnionych ale
bez przesady lub grubasków - szkapy na pewno nie. Odp 2: pośladki i proste (!) nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hani
każdy ma swoje upodobania zależy od kobiety ja wole małych lekko wyrzezbionych nie za szczupłych moja kolezanka woli tzw GUMISIÓW nie wiecej niz 175cm i grubasków moja inna koleżanka woli wyrzeźbionych supermodeli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sredniego wzrostu... lekko wyrzezboiony... i nie moze byc chudy... w koncu musze czuc ze do kogos sie przytulam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sredniego wzrostu... lekko wyrzezboiony... i nie moze byc chudy... w koncu musze czuc ze do kogos sie przytulam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na ideał trafiłam, 185 wzrostu, wyrzeźbiony blond podchodzacy troszke pod rudy, zielone oczy a do tego ciemna oprawa oczu....mmm:)cholera ze tez do 16 musze w robocie siedziec...chcice mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lululk
Lekko wyrzeźbiony, ale bez przesady (twardy jak skała "kaloryfer" to dla mnie przesada), raczej wysoki, choć też bez przesady. Najbardziej podobają mi się lekko umięśnione ramiona i oraz dłonie. Najważniejsze, żeby po prostu cała sylwetka była proporcjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubie raczej wysokich / przy moich 164cm to latwe do osiagniecia/ mezczyzn, szczuplejszych , ale nie chucherka, zadbanych, kolor wlosow w sumie obojetny, o milej powierzchownosci:; Lubie meskie posladki, lubie ladne torsy, bez brzuszkow piwoszy :) lubie ladne zadbane dlonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aśkaaaa
1- średnich- nie za bardzo umiesnionych ani chuderlaków, ale też nie grubasów z sadłem! 2- RAMIONA, facet musi mieć takie ramiona żebym czuła się w nich bezpiecznie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja preferuje chudych [ewentualnie 'normalnych', zadnych misiow i miesniakow] i wysokich. Absolutnie nie kreca mnie kaloryfery na brzuchu i "ta część ciała co idzie od brzucha w dół". Najbardziej podobaja mi sie u mezczyzn oczy, dlonie, i ramiona, dobrze jak lekko umiesnione [co w sumie troche smiesnie wyglada, jak facet chudy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście najlepiej gdyby facet miał ładnie wyrzeźbione ciałko, taki surferek mmm marzenie;) a jaka część ciała najbardziej mi się podoba? jak już ktoś wspomnial ladnie wyrzeźbiony brzuszek i pośladki. Jeżeli chodzi o klate to nie może być ona owłosiona(bleee) najlepiej jak jest taki cieniutki paseczek poniżej pępka mmm. Poza tym ogromną uwagę zwracam również na oczy,dłonie(muszą być zadbane) i zęby. No i to chyba by bylo na tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, ze troszke umiesnionych i wyrzezbionych, ale ja jakos specjalnie wymagajaca nie jestem. Musze miec sie do czego przytulic...A jsli chodzi o sylwetke to ja uwielbiam z kolei klatke piersiowa i brzusio dotykac...mhmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysoki, nie jakiś sflaczały tylko trochę wyrzeźbiony, ale tez bez przesady nie żaden tam paker:) Musi być zadbany, największą uwagę zwracam na męskie dłonie i oczy;) Zawsze mi się podobały takie silne dłonie i ramiona, a mój ma... delikatne rączki, ale teraz już nie zamieniłabym ich na żadne inne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi sie
podoba te ciało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oscar z kubla
tluscioszek z tym czyms w oczach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co ja mam poradzić że niemoge przytyć i jestem wysoki chuderlak.!180cm/70kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agbieszka1991
Mnie podnieca jak ktoś ma tak grzywkę na żel do góry podniesioną. Mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kookooosia
Przede wszystkim musi mieć ładne zęby i zadbane dłonie i lubię z lekkim brzuszkiem i musi mieć to coś w oczach....ach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się podobają błyszczące oczka, pachnące włosy. Zadbane czyste dłonie, pachnąca szyja. Umięśnione ramiona przy których czuje się bezpieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titka88
hmm nie ważna jest budowa ciała oby nie był grubawy misiak, musi po prostu mieć w sobie to cos a w moim przypadku piękne oczy, jego spojrzenie musi być przeszywające aż ciarki przechodzą wrr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×