Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chłopak25

jak spytać się kobiety czy jest dziewicą żeby powiedziala prawdę

Polecane posty

Gość pytać
no widzisz jak ładnie sobie odpowiedziałeś. Nie pytać! bo speprzysz wszystko co jest możliwe do spieprzenia - sprawdzić - tylko żebyś nie był zdziwiony - jeśli okaże się że jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość don fryzjero
panienko ..czy panieka jest jeszcze cnotliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób wywiad środowiskowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaary
spytaj: czy doszlo juz u Ciebie do defloracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może podpuścić np ponabijać się z dziewic taka używana sama się pochwali ze nie jest dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ją zapniesz to się być może okaże co ukrywa, jak będzie Ci cięzko za pierwszym razem to się ciesz..jak wpadniesz po same jaja to panikuj.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytać
albo zapytaj sąsiada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tu jakieś lafiryndy może napiszecie czy chwalicie się tym że już nie jesteście dziewicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co myslisz na temat dziewictwa?" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalandlakjdauei
spytaj jej kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AskaaaAaa
jezeli chcesz wiedziec zapytaj wprost jak odpowie to odpowie a jak nie to nie pytaj jej swiete prawo nie mowic o tym ani tobie ani nikomu innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie moge...
chlopak25... ale z ciebie pustak, to ze dziewczyna nie jest dziewica tzn ze jest lafirynda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytać
do maalandlakjdauei ,,,,ech Wy ,,,lubicie zdradzać co nie? nie ważne chłopaka , koleżankę byleby intryga się snuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Są tu jakieś lafiryndy może napiszecie czy chwalicie się tym że już nie jesteście dziewicami\" Współczuje tej Twojej dziewczynie :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalandlakjdauei
pytac--> to nie jest temat o zdradach... ja bym nie uogolniala... sa kobiety ktore, zdradzaja; sa i mezczyzni, ktorzy maja kochanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego niektórzy faceci przywiązują wielką wagę do dziewictwa..nie wiem..moja pierwsza była łatana przez kilku gości, bodajże 5, a więc byłem szósty, a druga obecna była czyściutka.. ok..tyle, że ona się uczyła wszystkiego itd. ale teraz jest bardzo dobrze.. bierz co dają..jak fajna to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala.16
poprostu to sprawdz a nie pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką używaną to zdradzalbym bez wyrzutów sumienia przy każdej okazji ale mam nadzieję że znajde jeszcze dziewicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytać
to sę nie denerwuj ,bo nie ma takiego prawa, to zawsze było ryzykiem i pozostanie, no bo co? badań zarządasz? a może polisy OC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli dziewczyna Cie kocha i jesteście ze sobą szczerzy to co za problem? Możesz jakoś ją podejść, np gdy złapiesz ją za ręke i będzie miała zimną to powiedz 'zimna ręka.. to podobno świadczy, że dziewczyna jest dziewicą' uśmiechnij się, jeśli ją znasz to będziesz wiedział, po tym jak zareaguje, czy jest czy nie jest dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale prostaczek
aż przykro w życiu też taki jesteś czy tylko na forach internetowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytać
maalandlakjdauei> no fakt . ... zbyt wielkiego określenia użyłem , bo tak naprawdę nie zdradę a plotki miałem na myśli a precyzując - skłonność do plotek - i tu nie będę się upierał ,że ta skłonność jest domeną kobiet, bo facetów znam też paru , którzy pieprzą try po trzy , byleby pieprzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytać
do ale prostaczek> no taki kurna jest i co zrobisz? jesssu pytać . Stary jestem ale w życiu na taki pomyśł nie wpadłem -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×