Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kochamR

jak przyspieszyć metabolizm?

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowanie dla mnie nie ma nic lepszego niż tabletki Slimunox.Idealnie dobrany skład tych tabletek pozwala na szybszy i większy spadek wagi.Dla mnie nie ma nic lepszego niż odchudzanie z tymi tabletkami.Slimunox odchudza skutecznie ale bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie Slimunox to jest to co pozwoliło mi na to abym w końcu schudła.Na prawdę w bardzo krótkim czasie pozbyłam się tych moich fałdek.Ja te tabletki mogę jak najbardziej polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onxl
Według mnie tabletki nie są najlepszym rozwiązaniem(szczerze mówiąc, w ogóle to nie może byc wariantem dla osób, które dbają o swoje zdrowie). Istnieje wiele sposobów na przyspieszenie matabolizmu w bardziej bezpieczny i 'naturalny' sposób. Niektóre z takich sposóbów są opisane w tym krótkim artykule https://www.onxl.pl/jak-przyspieszyc-metabolizm/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak stawiasz na naturalne sposoby to serdecznie polecam sok z noni. Dość dużo informacji znajduje się na stronie https://cieszsiezdrowiem.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyspieszyć metabolizm mozna dzięki mięśniom i spożywaniu błonnika. Ja postawilam na dietę pudelkową Optimal Fit z krakowa. Na niej czuję się mega, mam przyspieszony metabolizm i czuję się fantastycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszyscy piszą o tych dietach pudełkowych, ja się pytam skąd brać na to pieniądze? uwaga dieta dla jednej osoby na 31 dni 1500 kcal 1700 zł a gdzie reszta? Opłaty, dzieci mąż? Przecież to paranoja! Nawet jak by człowiek chciał to nie da rady, ale później każdy mądry to złe to nie dobre tego nie rób tego nie bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie nie jest prostą sprawą , ważne, żeby znaleźć sobie dobrą motywację. Jak na przykład wyjście bez skrępowania na basen lub plażę. Polecam ogólną zmianę stylu życia - więcej aktywności - spacery, rower, siłownia. Co do diety, najlepiej unikać fast foodów, słonych przekąsek i innego śmiecio jedzenia. Zobaczysz szybko efekty trzymając się produktów zdrowszych i zbilansowanej diety.Warto także zastanowić się nad sumplementacją czy środkami przyspieszającymi redukcję wagi. Z mojej strony mogę polecić Biphasic Slim który zwiększa tempo przemiany materii, powoduje ubytek masy ciała, zmniejsza ilość przyswajanych kalorii oraz odczuwalnie ogranicza uczucie głodu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania czy chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej to skontaktuj sie z Gosią, ja od niej zamawiałam i jest wszystko w jak najlepszym porządku, kom 733 405 371. Trzymam za Ciebie kciuki, najważniejsze to się nie poddawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi bardzo pomogło afrykańskie mango, kupiłam u producenta na https://africanmangosklep.pl po dwóch miesiacach pozbyłam się prawie 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sibutramina 20mg, efedryna, biphasic slim, 100% pewność, sprawdzanie przy odbiorze, Marta - 792 631 684, marta.jawor@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od paru tygodni używam TillSlim i są efekty. Fajny suplement bo naturalny, w składzie masz gorzką pomarańczę, czy pieprz kajeński także bez jakiś sztucznych wkładów, które by tylko wypełniały tabletkę powiększając gramaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliniakowy
Na poprawę metabolizmu na próbę kupiłem citrosept slim, nie wiem czy to coś faktycznie da, ale z ciekawości kupiłem. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BasiaBi
Zwiększyć obroty metabolizmu można przede wszystkim ćwiczeniami, jest to najprostszy i najtańszy sposób ;)). Pomaga też wypita rano na czczo ciepła woda z cytryną i miodzikiem - polecam!, chilli , młody jęczmień i zielona kawa :). Do wyboru do koloru. Ja sama jestem zwolenniczką wszystkiego co naturalne, wybrałam zieloną kawę bo naczytałam się o jej zbawiennych właściwościach ale niestety żeby to pić trzeba być herkulesem :D, smak jest przokropny, ale Mama mówiła, że jej koleżanka kiedyś brała tabletki iqgreen i że jej pomogły, to i ja zamówiłam bo przekonał mnie naturalny skład właśnie z zieloną kawą na 1 miejscu i powiem po miesiącu, że pomaga! Metabolizm podkręcony i kilka kg mniej :). Nie trzeba się faszerować chemią żeby pomóc swojemu organizmowi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z wieku środków jakie stosowałam na odchudzanie najbardziej skuteczne okazały sie tabletki Slimunox.Tylko dzięki tym tabletką udało mi się schudnąc 13 kg bez zbędnych wyrzeczeń i jakiejś katorżniczej diety.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćfmd
Na poprawę metabolizmu polecam herbatkę ziołową figu activ ze strony zdrowienaplus.com albo ales do picia z miodem tez ze tej strony. Sama stosuje i efekty są naprawdę widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy 30 min dziennie jakiejś aktywności i zobaczysz od razu różnicę, dodatkowo możesz kupić jakiś wspomagacz ja używam fitt spray i jestem mega zadowolona, nie dość że metabolizm znacznie przyspieszył to jeszcze bardzo dobrze hamuje apetyt po czterech tygodniach - 5,5 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 23

Ja stosowałem Slimunox i jestem bardzo zadowolona z efektu 3 miesiące czasu i 13 kilo mniej na wadze. W końcu pozbyłam się nadwagi i czuję się dobrze w swoim ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara

Ja po raz pierwszy zdecydowałam się na zakup tabletek odchudzających.Na początku myślałam że biorąc tabletki i nic nie zmieniając uda mi się schudnąć.Niestety tak łatwo nie ma.Zmieniłam dietę niestety musiałam się ruszyć z kanapy. Stosowanie z Slimunox przedłużyłam o dwa miesiące w stosunku do tego co jest zalecane.Efektem jest teraz rozmiar 38 (a wcześniej normalnie nosiłam 44)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Z mojej strony mogę polecić Slimunox.To właśnie dzięki nim udało mi się zrzucić wszystkie zbędne kilogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejter

metabolizm można przyspieszyć brakiem diety przez dłuższy czas, dużo błonnika i ziółek 🙂 no ćwiczenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paw

Sporo na temat metabolizmu, naturalnych sposobów na niego, ale też sposobów na parę kilo mniej znajdziecie u mnie na zbijamywage.pl 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×