Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukam konsultantki

Jest tutaj jakaś konsultantka firmy fm???

Polecane posty

Gość ANIKA2222
ZAPRASZAM do obejrzenia katalogu i zamówienia u mnie lub zapisania się do firmy: MARIZA- http://www.mariza.com.pl/ lub FM GROUP- www.perfumy.fm albo do AROMA GROUP- www.anika2222.aromagroup.pl GG -8861243 Ania.K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesia254
Brakuje Ci pieniędzy? Polska firma FM daje taką możliwość każdemu, możesz zarobić tyle ile chcesz,wystarczy trochę zaangażowania. Czas i miejsce wybierasz sobie sam/a By zostać przedstawicielem należy wybrać próbnik perfum (próbniki kosztują od 30zł do 135zł) i podając swoje dane osobowe zarejestrować się w formularzu rejestracyjnym. .http://rejestracja.perfumy.fm/ podaję . nr.sponsora 669936 Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego wraz z próbnikiem perfum dostaniesz wskazówki które pomogą Ci wykonać pierwsze kroki. W FM Group są organizowane także szkolenia dla przedstawicieli umożliwiające zwiększenie umiejętności sprzedaży. lub zamówić tylko dla siebie lub u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz FM; 281115963
Jeżeli chcesz się zająć FM-em i szukasz osoby, która wprowadzi Ciebie i zaopiekuję się Tobą napisz: lukaszq10@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmdystrybutor
Jesli jest ktos chetny do podjecia wspolpracy z fm group w szczecinie, chetnie takiej osobie pomoge, moj adres to hubertoso@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała niebieska owieczka 24
ja też działam na terenie szczecina, gorzowa wlkp., mogę również dostarczyć czy zatrudnić kogoś w poznaniu. polecam !!! oluskas1212@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzenieeee
Witam a czy ktoś może sprawdzić czy firma FM posiada u siebie perfumy o takim składzie i jaki jest jego symbol? niezapominajka, różowy pieprz, kwiat pomarańczy, konwalia, magnolia, peonia, róża, drzewo sandałowe, piżmo i wetiwer Jest to skład Kate Moss Kate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2005as
Zapraszam do Marizy polskie kosmetyki które świetnie sld sprzedają. Pomogę na początek. 501660259. Gg45951310

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fm konsultantka
Jestem konsultantka FM - woj. podlaskie (gdyby ktos cos chcial ode mnie niech pisze na sandra7 mapla opoczta pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz dodatkowego, comiesięcznego dochodu? A może myślisz o własnym, dochodowym biznesie? Od teraz możesz rozwinąć skrzydła z marką Golden Time Polska. Specjalnie dla ambitnych osób przygotowaliśmy program sprzedaży bezpośredniej kosmetyków i akcesoriów Golden Time. Sprawdź co możemy Ci zaoferować. Marka Golden Time to profesjonalne kosmetyki przeznaczone zarówno dla specjalistycznych salonów kosmetycznych jak i domowego użytku. W gamie produktów znajduje się między innymi odmładzający kwas hialuronowy, koncentrat czystego kolagenu wygładzający zmarszczki, serum z podwójną dawką koenzymu Q10 z dodatkiem witaminy E a także serum z cząsteczkami prawdziwego złota. Już dziś dołącz do społeczności konsultantek GT Club i zacznij zarabiać od pierwszego zamówienia. http://goldentime.pl/klub-kolagen.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem konsultantem i zapomniałem swój kod co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem konsultantką firmy FM GROUP, nie będę się tutaj reklamować, jeśli ktoś jest chętny do zapoznania się z możliwościami jakie daje praca konsultantki, to zapraszam do napisania maila. Pamiętajcie, że wybrać osobę wprowadzającą można tylko raz, dlatego ważne by była to osoba pomocna na każdym etapie pracy, ja swoją osobą mogę to zagwarantować :) justa.o@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam za składnię zdania, ale tak to jest jak za plecami dokazują dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek FM Group
FM Group- woj. Świętokrzyskie Zapraszam do zostania konsultantem/konsultantką FM Group! Świetny sposób na dorobienie sobie do pensji, stypendium czy kieszonkowego. Od Ciebie zależy ile czasu chcesz przeznaczyć na pracę. Zapisując się do FM Group masz trzy podstawowe korzyści: -Tańsze produkty dla siebie(-30%), -Zysk ze sprzedaży innym, -Możliwość budowania grupy i czerpania z tego prowizji! Ponadto masz możliwość: -Udziału w programach motywacyjnych, -Korzystania z różnych promocji (m.in. produkty tańsze nawet o 50%), -Możliwość uczesticzenia w szkoleniach organizowanych przez FM Group. Jeżeli jesteś zainteresowany/a lub masz jakieś pytania pisz na mail: fmgroup.maciek@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti39
cześć zarobek zależy od procętu utargu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid Jeka
Witam, zajmuję się biznesem FM Group profesionalnie, chętnie udzielę odpowiedzi na pytania. Nasza grupa działa w większości dużych miast w Polsce. Zainteresowane osoby proszę o kontakt email: djeka.fm@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toms_hunt
Szukasz dodatkowego źródła dochodu ? Jesteś osobą kreatywną , nie bojącą się kontaktu z ludźmi? Praca polega na sprzedaży począwszy od kosmetyków , przez środki czystości , po usługi telefoniczne . Zarobki zależne od włożonego wysiłku . Może to być 100zł , a może być i 1000zł Brak żadnych zobowiązań. Zapraszamy do współpracy , chętnych prosimy o kontakt gg: 8055718

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem konsultantką FM, Jeśli ktoś ma jakieś pytania ,zapraszam. Tel-504464847 skyp-teresa1756 Teraz są naprawdę fajne wysprzedaże i promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toruń FM
Jeśli w Toruniu/Bydgoszczy i okolicach są osoby, które są zainteresowane pracą dla FM Group, chętnie pomogę, podpowiem, spotkam się i zaopiekuję taką osobą :) Posiadam doświadczenie, współpracuję z wieloma osobami. Z nami nigdy nie zostaniesz sam(a) w tej branży! kontakt : arvena24@gmail.com W tytule "FM GROUP". To naprawdę fajny sposób na dorobienie sobie do pensji i zaoszczędzenie na kosmetykach, chemii gospodarczej i wielu innych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM Mam na imię Ola.Po powrocie z wakacji chciałabym zostać konsultantką w fm. Mam pytanie czy jest jakiś minimum które trzeba zamówić w miesiącu? Czy zamawiam tyle i kiedy chce? I czy mogę zawszę zrezygnować i odejść z firmy czy jest jakaś "kara" ? Jestem z Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jestem starszą niezależną konsultantką firmy kosmetycznej Mary Kay. Zapraszam osoby chętne do zakupów lub do zapisania się do firmy. Pisz śmiało na mail klaudiabieronska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiadam Oli. Jeśli masz grupę i z obrotu grupy należą się Tobie dodatkowe prowizje, to wówczas min. zamówienie to 50 pkt .... ok. 60 zł i więcej (zależy od wartości punktowej danego produktu) .... jeśli nie masz grupy - zamawiasz ile chcesz i kiedy chcesz. Rezygnując z FM nie ma żadnych kar. Zapraszam do mojego teamu zainteresowanych .. dlaczego? 1 - daję super prezenty za wyniki 2 - buduję jedną grupę Tobie, a więc możesz mieć jeszcze większe rabaty nie zapraszając nikogo a zapraszając, możesz mieć dodatkowe dochody 3 - przedstawię też ciekawy sklep i wysokie promocje w nim .. możesz kupować podstawowe produkty np. papier toaletowy velvet, regina, domestos, cif i tysiące produktów nawet za 10% wartości (nikogo nie zapraszając) www.fmperfumy.pl gadu-gadu: 1245624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAish
Witam, poszukuję osoby, która wprowadzi mnie w firmę FM GROUP. Mail : patrycja_aish@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPati
Ja też zastanawiam się nad zostaniem konsultantką tej firmy i nie wiem, czy ma to sens. Trochę o niej czytałam, np. tu: http://opinieomlm.pl/firma-mlm/fm-group/ i wydaje się być to dobra firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile ten temat jest aktualny, jestem konsultantem fm. Obecnie tj do 31 lipca jest promocja, w związku z powyższym nie ma potrzeby zakupu startera, jednak ja tak czy inaczej zachęcam do zakupu superpakietu, o ile to nie stanowi problemów finansowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FM Group konsultantka
Witam, Jeśli chcesz zostać konsultantką lub zamawiać dla siebie kosmetyki z rabatem 30% to zarejestruj się :) Zakupy robisz na jaką chcesz kwotę i kiedy chcesz, nie ma obowiązkowych zamówień. Zapraszam https://rejestracja-pl.fmworld.com/ Nr sponsora 281736676

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jeśli chcesz zostać konsultantką lub zamawiać dla siebie kosmetyki z rabatem 30% to zarejestruj się usmiech.gif Zakupy robisz na jaką chcesz kwotę i kiedy chcesz, nie ma obowiązkowych zamówień. Zapraszam https://rejestracja-pl.fmworld.com/ Numer sponsora 753435. Fajnie, że nas tu trochę jest. Życzyłbym sobie jednak, żeby nas było jeszcze więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam konsultantki FM która zamówiłaby mi etui prestige puste (taka teczka). Oczywiście w cenie netto. Mogę zapłacić dodatkowo za przesyłkę do mnie. Proszę o kontakt i podanie ceny na maila bbak85@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×