Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość piżama124

jaką macie piżamę i jak często ja zmieniacie?

Polecane posty

Gość piżama124

Ja zacznę: Śpie najczęsciej w starym t-shircie i majtkach. Zakładam nowe majtki wieczorem po prysznicu, śpie w nich, a następnego dnia chodzę. Tak więc majtki od piżamy zmieniam codziennie, a górę co ok 4 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma króciutką koszulę nocną
i zmieniam ją co kilka dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maM króciutką koszulę nocną
sorki za literówkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulapola
zmieniam raz na 2-3 tygodnie koszule nocną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supermanka
Mam pizamy, spodnie i t-shirty i zmieniam je raz na tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w koszuli nocnej
bo lubię mieć gołe nogi - zmieniam ją co kilka dni, zależy - i czasem w majtkach (wtedy zakładam wieczorem i zdejmuję rano, na wieczór już świeże) lub bez majtek. Latem w samych majtkach lub nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja śpie w piżamce niebieskiej
z Tweetim, zmieniam po tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mam trzy koszule nocne, szeroka jasno- niebieska, bawełniana z krótkim rękawkiem, druga jasno- różowa z dłuższymi rękawami, trzecia bawełniana jasna bez rękawków, zmieniam raz w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie, odziewam sie w barchanowo-koronkowa koszulę i czepek bo mam okropnie długie i kręcone włosy ...czyli na nie zakładam szlafmycę. Każdego dnia zakładam świeża koszulkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od zawsze z żoną
śpimy nago i nie wyobrażamy sobie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wichłacz
lekką dwuczęściową latem zmieniam 2 x w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huahuaham
spie w samej bluzce. w ogole jak mozna chodzic potem caly dzien w majtkach z nocy? ja nie wyobrazam sobie po porannej toalecie nie ubrać swieżutkiej bielizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam długie spodnie, bluzkę bawełnianą z długim rękawem, do tego stanik do spania i bieliznę. Stanik zmieniam co 3 noce, majtki każdego wieczora świeże, rano wywalam do prania. A bluzkę i spodnie co tydzień, czasem co 10 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jytewrerto'[p
Ja z partnerem śpię nago. Już sie tak do tego przyzwyczaiłam że jak jadę do rodziny i zostaję na noc to dziwnie się czuję w piżamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety nie będzie wojny
Ja się w pampersie, bo sikam ze strachu w nocy. Duchy, koszmarów cztery pary, nie da się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki bez fiszbin. Miękki, z bawełny - bezszwowy. Mam duży biust i nienawidzę spać bez stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość los na loteriii
a wkladasz miedzy cyce taki specjlany waleczek, zeby ci sie pionowa zmarcha miedzy cycami nie zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, taka zmarszczka mi nie będzie przeszkadzała. Po prostu nienawidzę chodzić bez stanika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja uwielbiam pizamy i znieniam je dwa trzy ray w tygodniu i uuwielbiam piekna wygodna czysciutka posciel.wszystko prasowane i maglowane.sypialnia wietrzona codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uwielbiam pizamy zmieniam je dwa razy wtygodniu.Uwielbiam tez piekna wygodna posciel.Wszystko wyprasowane lub wymaglowane .I oczywiscie wywietrzona pachnaca sypialnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko....
śpisz w majtkach a potem chodzisz w nich cały dzień?! Masakra... tzn , że nie wchodzisz rano pod prysznic? :o Zmieniam codziennie koszulkę, w której śpię, tego samego wymagam od męża - w nocy człowiek się poci-wiadomo, nie jest fajnie zakładać taką wymiętą, zbebłaną koszulę znów na siebie , fuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zwykłą koszulkę i szrty, w takiej mi się najwygodniej śpi, http://bluzki.damskie.net/koszule-mlodziezowe tę różową krótką :) ogólnie wolę bawełniane pizamy niż satynowe, śliskie lub koronkowe, musze mieć wygodę podczas spania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_malajkat
ja spie w pizamce z firmy Rossli, krotkie spodenki i koszulka na ramiaczkach :D co tydzien zmieniam na inna od nich (ma dlugie spodnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×