Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Oliwka2009

WERONIKA POTRZEBUJE POMOCY - AUTYZM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Do cholery jasnej przestan Kafeterio już z tym autyzmem weroniki bo to juz mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby jakiej pomocy potrzebuje ta Weronika? Przestan Kafeterio o tym już pisać! Te Matki to suki i tyle w dzisiejszych czasach one dobrze wiedzialy co sie urodzi wiec o czym tu wogule mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i Oto sluszna racja! A Kaffee ten temat ciagnie już od lat. Chyba przeniose sie na Polonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw rodzi sucz bachora a potem wyje bo kasy nie ma k...twa trzba bylo sie z tym liczyc , kazdy nie ma za duza wiec co oni sobie mysla , a te lapy wyciagaja ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele placówek, które zajmują się terapią dla takich dzieci która jest finansowana w części lub całości przez PFRON. Znam niezbyt majętnych rodziców dzieci autystycznych, które mają wszystkie możliwe formy terapii jakich potrzebują a jednak ich rodzice nie proszą nikogo o pomoc finansową. Rozumiem akcje pomocy dzieciakom które potrzebują specjalistycznych i drogich leków, operacji ratujących życie lub zmniejszających cierpienie fizyczne. Powiedzmy sobie szczerze, dzieci z autyzmem nie są najbardziej cierpiącymi i potrzebującymi dziećmi. To zaburzenia rozwoju i najbardziej poszkodowani tutaj chyba są rodzice, którzy nie potrafią się z tym pogodzić. Takie jest moje zdanie i nie wiem po co ten temat tutaj wisi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam życzę zdrowia dla aniołka tez mam syna chorego na autyzm i życzę dużo zrozumienia i ciepla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synus jest chory na autyzm 2lata temu oprócz terapii zafundowalismy mu pieska z schroniska. Polecam w trudniejszych chwilach na syna działa jak balsam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autyzm wynika najprawdopodobniej z zagrzybienia mózgu grzybem Candida.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści podają się za rozne fundacje,podają swoje numery kont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć na co dzień pracuję z osobami ze spektrum autyzmu w Zielonej Górze w SPOA. Jeżeli ktoś z Was zna kogoś z autyzmem z tych okolic to puście proszę informację, że trwa nabór do Zakładu Aktywizacji Zawodowej, który powstanie w 2016 roku w Zielonej Górze i który między innymi będzie zatrudniał osoby z autyzmem, aspergerem, osoby niskofunkcjonujące ze stopniem znacznym. To ważne bo jest to szansa na to by takie osoby mogły się czegoś uczyć i rozwijać. Od dwóch lat w stowarzyszeniu funkcjonuje firma Dalej Razem sp zoo zatrudniająca autyków. Praca trudna ale takiej terapii poprzez pracę w żadnym ośrodku nikt nie zapewni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś nie było autyzmu i ludzie żyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie że coś... ale moja siostra też jest chora na autyzm i moja mama walczyła SAMA. To nie jest jakaś nie wiadomo jaka choroba, widzę to po mojej siostrze na co dzień. Po wielu latach leczenia (wciąż się leczy - ma 12 lat) lekarze wystawią jej diagnozę że ma ("tylko") afazję. Kiedyś ponoć było z nią znacznie gorzej, teraz jest prawie (no dobra, trochę mniej niż prawie) jak każdy inny człowiek. I nie lubię jak się ją jakoś wyróżnia z tego powodu. To po prostu ona.. i tyle. Koleżanka da sobie radę (nie jestem pełnoletnia żeby jakoś pomóc, ale będę się modlić :D). Autyzm nie jest tak straszny jak się wydaje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autyzm to zaburzenie okresu rozwojowego. Później nieco przechodzi. Gdyby było więcej tolerancji, to nie byłoby takiego problemu. Autyści często są bardzo inteligentni, tylko jest problem z zachowaniami społecznymi, z zawieraniem bliższych znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwiędziesiąt          dwa
niech umrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I chuj mnie to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszkaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuję z autystami i aspergerowcami. Najtrudniej jeśli ktoś ma autyzm z upośledzeniem :( współczuję rodzinom, bo w większości przypadków z którymi mam do czynienia to jest to praktycznie dożywotnia opieka nad dzieckiem a później nad osobą dorosłą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moj podszyw robiony przez Zmij84 wystarczy porownac historie nicka mozna go tez rozpoznac optycznie Moj nick WILK_1946 podszyw Zmij84 spacjaWilk_1946 Mam podszywa to pewnie Zmij84 wiec musicie niestety sprawdzac histori nicka bo optycznie nie do rozroznienia. Pewnie w moim nicku WILK_1946 zamiast duze litery i uzyl malej litery L To historia mojego nicka Strona główna Profil użytkownika: WILK_1946 WILK_1946 Edytuj swój profil Nie potrzebujesz żadnego zaproszenia na ERO żeby do Wilka napisać. xxx wilk.bacowka@gmail.com< /a> Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem... e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a> Dodaj temat Dodaj przepis Dodaj recenzję Wszystko: 2135 Tematy: 73 Posty: 2062 Recenzje: 0 Przepisy: 0 A to historia nicka podszywa Strona główna Profil użytkownika: WILK_1946 WILK_1946 Nieodrodny Syn Gór i Dzikiej Północy które wykuwają ludzi i zwierzęta jak ze stali by mogły co dzień kroczyć wąską ścieżką między życiem a śmiercią. Tam ciągle jeszcze takie słowa jak honor, odwaga, lojalność , przyjaźń, odpowiedzialność za wspólnotę mają swój prawdziwy sens. Bo takie są właśnie Góry i Dzika Północ i za to je kocham całym sercem... e-mail: wilk.bacowka@gmail.com< /a>< /a> Wszystko: 38 Tematy: 25 Posty: 13 Recenzje: 0 Przepisy: 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo oszustow jest co podają swoje numery kont zamiast konta fundacji np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autyzm? Sam mam zespół Aspergera, który nie wiem czy nie jest nawet gorszy od autyzmu. Rodzice mają ze mną ogromne problemy. Dręczę różnych ludzi, a głównie ich, bo czuję, że muszę to robić. Rodzice potwornie cierpią. Nie chciałbym ich dręczyć psychicznie, ale gdy tego nie zrobię, to się źle czuję, bo czuję jakąś dziwną złą energię, która mnie wyniszcza od środka i błagam cały czas o pomoc, żeby ulżyć w cierpieniu mi i moim rodzicom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli u źródła i w etiologii autyzmu jest niedotlenienie mózgu to polecam komorę hiperbaryczną we Wrocławiu są od niedawna. Mój bratanek korzysta z tego i w Polsce, jest tego coraz więcej. Dzieci zaczynają mówić , wierze w to bo mam styczność z problemem. poczytaj info na www.oxycare.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jetem oligofrenopedagogiem i logopedką, prowadzę terapię m.in.dzieci autystycznych. Z cała odpowiedzialnością stwierdzam, że jest całe mnóstwo fundacji, poradni i stowarzyszeń, gdzie dzieci i ich rodzice mogą uzyska ć kompleksową pomoc zupełnie za darmo! Sama prowadzę zajęcia w kilku takich placówkach i wiem, że nie każdy rodzic chorego dziecka docenia to. Szukamy dzieci, zapisujemy, pozyskujemy mnóstwo kasy z różnych źródeł, sprzęt, kadrę itp, zapisujemy dzieci a później siedzimy w pustych gabinetach bo rodzice nie przywożą dzieci z różnych powodów, a bo zimno, a bo późno, a bo za wcześnie, za blisko, za daleko itd...Nawet łaskawie nie zadzwonią i nie odwołają wizyty, wtedy inne dziecko skorzystałoby z tego czasu. Wszystko tylko dać dać, za darmo, kasą sypnąć, wszystko im załatwić ale żeby pomoc docenić to już nie łaska. Jak coś jest za darmo to się tego nie szanuje. Oczywiście nie wszyscy rodzice są tacy, w czasie swojej pracy poznałam wielu wspaniałych rodziców i dzieciaczków, zawsze chętnych do współpracy i działania a nie tylko do narzekania i żebrania. Więc zanim sięgniemy do czyjegoś portfela po pieniądze na rehabilitację dziecka, poszukajmy najpierw miejsc, gdzie znajdziemy logopedę, oligofrenopedagoga, surdopedagoga, tyflopedagoga,psychologa,psychiatrę,dogoterapeutę,artetera peutę,rehabilitanta i całe mnóstwo przeróżnych rodzajów i metod terapii dostosowanych do potrzeb dziecka i jego rodziny. Projekty domów Poznań http://poznan-projekty.pl/projekty-polecane.html A przede wszystkim drodzy rodzice pozbądźcie się postawy roszczeniowej i żądającej. Wiem, że cięzko jest wychowywać niepełnosprawne dziecko, ale samym narzekaniem jeszcze żadnemu dziecku nie pomogliście. Nie liczcie tylko na MOPS i NFZ, szukajcie na własną rękę, nie pienięðzy od zwykłych litujących się ludzi ale profesjonalnych placówek, w których dostaniecie profesjonalną opiekę dla waszych dzieci i całych waszych rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nożemnacygana
jest tyle chorych dzieci, czemu mam pomagać akurat tej? wiesz ile dzieci choruje na autyzm? chciałas dzieciaków to teraz się k***a z nimi bujaj i nie przerzucaj swojej odpowiedzialności na innych ludzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazanie ze ostatnia odpowiedź jest w nieco innej sprawie, ja również znam to środowisko od drugiej strony i wiem jak ważne i niezbędne jest rodzicom wsparcie i pomoc drugiej osoby, myślę ze to przede wszytski, wtedy jest łątwiej i chcemy, a jak chcemy to zaczynamy działać dla dobra dziecka, oby tak bo bywa z tym różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×