Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszsza

w czym wozicie dzieci na rowerze? może coś takiego?

Polecane posty

http://www.allegro.pl/item553699906_kettler_fotelik_na_rower_super_jakosc_i_wygoda.html czy ktos ma lub mial takie kzreselko do roweru? czy jest funkcjonalne? do jakiego wieku i wagi dziecka jezdziliscie w tym z dzieckiem? mamz amair cos takiego kupic dla poltorarocznego synka na lato ale nei wiem czy warto:/ a jesli nie cos takiego to moze polecicie cos innego do roweru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem jaki nick
chcesz sprzedac a nie ma zainteresowanych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten z allegro co podeslalas to ok, fajny i tanszy ale ta reszta to drozsze od roweru :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie innego wyboru niz taki fotelik nie znam i jestem zdecydowana ale moze ktos sie wypowie kto korzystal? ciekawa jestem czy to zdaje egzamin i czy warto wywalic 300zl czy wystarczy taki za 100zl i bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siodelko jest super sprawa ale BLAGAM dziewczyny nie kuscie sie na jakies nieznane firmy, kolezanka w zeszlym roku miala paskudny wypadek z siodelkiem jakies x firmy, zle byl skrojony, rudzal sie ciagle i malej nozka sie zaplatala, musieli szyc ogromna dziure.... Z testow ADAC JEDYNY fotelik rowerowy bezpieczny to fotelik RÖMER!!!choc kettler tez nie jest zly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grunt zeby mial atest Ja akurat pracuje w branzy rowerowej To co pokazane to strata pieniedzy Nie kupuj fotelika dla malucha w hipermarkecie. Pytanie jakie dziecko bedzie jezdzic jesli dosc male warto zeby mialo regulowane oparcie bo jak przysnie zawsze mozesz rozlozyc Jesli starszak to nie jest juz to konieczne Istotny jest kask dla kazdego dziecka OBOWIAZKOWO tez musi miec atest Ja sprzedaje takie modele od 3 lat i nigdy fotelik nie wrocil do reklamacji ani nikt nie mial zadnych problemow http://www.amigo-bike.pl/sklep-produkty-wykaz-269.html Istotne tez gdzie bedzie mocowany czy do rury podsiodlowej czyli z tylu do ramy pod siodelkiem a nie do rurki do siodelka czy na baganik Ten pierwszy jest fajniejszy bo fajnie amortyzuje malucha Udanych zakupow zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radze
ja miałam dla mojego maluszka ten pierwszy z samego poczatku tematu.powiem szczerze ze szkoda kasy na niego,lepiej dołozyc i kupic orzadny ktory mozna rozłozyc.ja duzo jezdziłam na rowerze a moj synus zaraz po wyruszeniu z domu zasypiał i był problem bo głowka mu latała,lepiej miec rozkładany bedzie dziecko miało wygode a ty spokoj ze nic mu sie złego nie stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×