Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

napalonauczennica

Związek z nauczycielem...ok, ale jak go namówić na seks?

Polecane posty

no więc, podobał mi się pewien nauczyciel starszy ode mnie o 10 lat postanowiłam, że jakoś musze go zdobyć, zaczęłam się uczyć na jego przedmiot, zostawać po lekcjach i rozmawiać z nim, na coraz to prywatniejsze tematy, dowiedziałam się, że ma problemy w zwiazku z dziewczyna (nie żoną! jego stan: nadal wolnyi zaczęłam działać, było to pół roku temu i nie wiem kiedy zaczeliśmy spotykać się poza szkołą i naprawde polubiłam go i zaprzyjaźniliśmy się, jednak ja chciałabym uprawiać z nim seks i tu jest problem, nie wiem jak go do tego zachęcić, on mówi, że owszem chciałby ale ja mam dopiero 17 lat wiec to dla mnie za wcześnie i że poczekamy z tym, a prawda jest taka, że uwodze go te pół roku bo chce z nim stracić dziewictwo, może nazwiecie mnie suką a może znajdzie się ktoś kto doradzi mi jak go zachęcić do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruchaj ile wlezie
daj mu duzo wódy i jakichs prochów - chyba że to polonista... bo bedzie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no dziewczynko ciekawie
skoro się spotykacie i on z tego co piszesz myśli o tobie poważnie to ty nadal jesteś w stanie tylko się z nim seksić a potem zostawić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsda
no dobrze, bzykniesz się z nim i co dalej? Wiesz jakie mogą być tego konsekwencje? I jeszcze chcesz go zmusić? Dziewczyno, szanuj siebie i jego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko seksić i zostawić, ale wiesz mam na niego straszną, że tak się wyrażę chcie :) wiec musze poprostu musze się jakoś do niego dobrać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jakie mogą być konekwencje, ale myśle że w normalnym związku ludzie po pół roku to już uprawiają seks :/ a ja mam straszną ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsda
Właśnie udowodniłaś, ze jesteś niedojrzała. Widocznie to nie czas na sex i nie ta osoba. przeczytaj to co napisałaś i odpowiedz sobie na pytanie " Co głupiego chcę zrobić???" Jeśli juz masz taka straszna "chcice" :P to załóż mu worek na głowe, przywiaż do kaloryfera i zgwałć... po prostu to co piszesz jest ząłosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsda
Tworzycie wogóle jakis zwiazek?? Wiesz na co go narażasz, jako nauczyciela?? gdybyś była dojrzała i odpowiedzialna, puknęłabyś sie 2 razy w głowe i dała sobie s[pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra co głupiego chce zrobić? chce uprawiać seks z moim nauczycielem który mnie strasznie kręci zktórym się spotykam, któremu ufam i z którym jestem już pół roku, i to wydaje się nienormalne ale wystarczy zamiast "moim nauczycielem" wstawić "moim facetem" i to juz ma jakieś ręce i nogi bo nauczyciel to facet jak każdy inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsda
nie bedę z toba dyskutowac, bo i tak to nie ma sensu... "co głupiego chce zrobić? chce uprawiać seks z moim nauczycielem który mnie strasznie kręci zktórym się spotykam, któremu ufam i z którym jestem już pół roku, i to wydaje się nienormalne ale wystarczy zamiast "moim nauczycielem" wstawić "moim facetem" i to juz ma jakieś ręce i nogi bo nauczyciel to facet jak każdy inny " żąłosne, załosne, żałosne.... :( "Juz pół roku" :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz w google
i wprowadz "blogoslawiona Celakowna "-poczytaj sobie .To napewno Ci pomoze -warte do przestudiowania.Polecam goraco Wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz w google
A nie piszcie takich frywolnych tekstow,powagi troche przyjaciele,poki nie jest za pozno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywalą
w końcu jego i ciebie ze szkoły i tak się pewnie skończy ten romans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz w google
A czy Wiecie,ze wszelakie grzechy nieczystosci tj. masturbacja,cudzolostwo,zdrada itp.to sa jedne z najciezszych grzechow?Mysle ,ze rozumiecie cn to oznacza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz w google
Gotowe dziecko do sexu ,smiechu warte ,a zarazem zalosne .Troche rozumu by Ci sie zdalo :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejdz w google
twoj napewno bedzie udany ,musisz tylko mu dac .To bedzie twoj pierwszy dzien tego "szczescia"-oby nie nieszczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×