Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

Tez bym-no prosze Cie:) Nie pamietasz?Rozmawialismy.Mowiles,ze moze przypadkowo wpadniemy na siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie znacie: Przychodzi baba do dentysty, siada w fotelu i od razu ściąga majtki. - Ależ droga pani ! - protestuje lekarz - Ja jestem dentysta, ginekolog przyjmuje piętro niżej ! - Nie ma żadnej pomyłki. - odpowiada baba - Zakładał pan wczoraj mojemu staremu sztuczną szczękę? Zakładał! No to teraz ją pan wyciągaj ! wpadajcie na siebie prosze , ale nie zostawiajcie mnie samopas Kurde najpier Konegund zniknal teraz nastepny jakies fatum czy jak? ja przciez kobieta -fatalna nie jestem:p Tez bym ..... poprosze pokazac lico spragniona@yahoo.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abigelku ja jestem.Czasem krotko ale dla mnie doba musialaby miec ze 40godz:classic_cool: Moje dziecko jeszcze nie spi.Wyjme mu baterie to moze na chwile ucichnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i pieknie, widzac fotki bedziemy czuli sie pewniej wiedzac jak i co i z kim/) widze ze deko nam uciekla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem:) imiona, dopiero jak fotke dasz:p ale pierwsze literki imion mozemy sobie zdradzic?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula = oj pardasik, ja wczorej do deko slalam i jakos tak do ciebie nie poszlo ale zaraz to naprawie minutke porsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydaula to mi wyslij to odesle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzydaula to mi wyslij to odesle:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×