Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

Romans kwitnie, bardzo mnie to cieszy deko:) ty b fajna dziewczyna jestes, co do A-ha to moja ulubiona grupa wlasciciwie to kocham wiekszosc ich utworow:) No i mam wszystkie mozliwe CD przez nich wydane :p ot takie maniactwo a Ty swoja droga masz bardzo podobne wyczucie jesli chodzi o muzyczne sprawy, jak dotad to czym sie dzielisz na topiku , trafia w moje gusta:) TenTamten = fotki obiecales rowniez i mnie, ale to szczegol:p nie zebym sie napraszala , ale lubie jak mi ktos obieca i dotrzymuje......:p Brzydula= mam nadzieje ze dzidzia jutro bedzie zdrowsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chcial miec = buziaczki dla ciebie , kurcze jakos sie mijamy :) Brzydula= wiesz chyba dzis po prostu spokojniej podeszlam do wizyty, ktora byla odwiedzinami a nie podparta wariactwem na parkiecie:) :p choc lubie szalec .... w tancu :) Jak dzidzia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra ma prawie40 goraczki i ciagle spi.Czasem tylko cos majaczy przez sen.Choroba zawsze robi ze mnie bezradna Chyba grypa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwie sie, boli jak patrzysz a wiele zrobisz nie mozesz moze probuj robic chlodne oklady na czolo, choc wiesz male dzieci wysoko goraczkoja ale wbrew pozozom sa dosc silne i daja rade sie uporac z choroba Jak sie da , dawaj mu pic, to trudne zmusic male dziecko ale trzeba probowowac trzymam kciuki kochana bedzie dobrze x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abigel ja o nim pisze jakby byl maly ale to 15letni mlodzieniec ale i tak mi go szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moora
napiszcie coś ciekawego bo zmierzam iść spaać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula :) tym bardziej oklady jak najbardziej sa wskazane :) poza tym dla matki, nawet dojrzaly bedzie dzieckiem, wiek nie ma znaczenia :p a swoja droga, , nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko kochanie, nie spisz? uspilas tentamten a sama do nas wrocilas? :p kochana dziewczyna:) x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj mu cos na goraczke. Abi a Ty tez masz rodzine juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abigel racja:) Ja dzwonie do swojej mamy i pytam sie co mam robic choc sama jestem mama:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko :) tak mam ,wlasna , pana mysli i serca i tez synka :) jak Brzydula:) jestesmy mlode atrakcyjne seksowne kobietki , zawsze i wszedzie a Ty ? masz kogos deko? na powaznie ? x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to daj mu paracetamol moze. Albo zadzwon do apteki. powiedz co dalas i zapyataj co mogłabys dac. Ja jestem wolna jak ptak:Djuz od jakiegos dluzszego czasu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj maluszek jest 12 letnim chlopcem :) deko , to stad porozumienie miedzy toba a TT ; wolni ,otwarci na .....szczescie:) bede dalej kibicowac :) Brzydula a Ty ? spelniona? nic o swoim lubym nie mowisz ? moze nie lubisz? moj standartowo jak zzpuscil korzenie przed TV tak nadal tam siedzi :p latwo go znalezc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze Abi to prognozuje u sibie dluzszy stan takiej wolności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie w mlode bylyscie jak wychodzilyscie z amaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha skad ja to znam:) moj wlasnie oglada film z ....zamknietymi oczami:pczesto tak ma a potem twierdzi ze skad ,przeciez wszystko widzial :) deko, prognozy nie zawsze zdaje rezultaty.. czasami serce nie chce sluchac:) a jak natkniesz sie na tego jedynego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abigel Twoj synek tez duzy:) A ile masz lat jezeli mozna spytac:PJak nie chcesz to nie pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×