Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

Ten Tamten jestes ziolko i bajerant :p ale nadal ci z oczu dobrze patrzy:p Deko kochanie witaj :) Zlociutka zrob zesz z nim porzadek bo chlopak sie zbalamuci :p a jemu serca potrzeba, o szczesciu nie wspomne No i ta parapetowka u was .... jak ten rzep sie przyczepilam i nie popuszcze :p buziaczki dla was x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi ksiądz po kolędzie do rodziny Jasia i oczywiście zadaje Jasiowi standardowy zestaw pytań : - A ile masz lat ? - Siedem ... - A do kościółka chodzisz ? - Chodzę ... - Co niedziela ? - Co niedziela .. - Z całą rodziną ? - Z całą ... - A do którego ? - Do Carrefoura ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wesolek :p ech ci faceci , normalnie zeby za wami nadazyc trzeba miec zmysl tropiciela :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chorobcia :p no no.... w sumie to wytlumaczalne, mezczyeni to lowcy , zawsze tak bylo :p tylko gorzej jak sie wam wlacza szperacz wedrownik :p polaczenie zabojcze Spokojniejsza kobitka nie ma szans Ja swego czasu mialam wrazenie ze oczeta mialam ze wszystkich stron glowy a wech wyczulony na kilometr przy czym moj facet wogole sobie z tego nie zdawal sprawy Twierdzil ze robilam to w tak niezauwazalny sposob, a przy okazji mial wrazenie ze ..... zawsze jak czegos zapragnal ... to to dostawal w cudowny sposob odemnie :p Jak teraz pomysle to sama sie dziwie co mnie wtedy trafilo? I pomyslec ze sa takie kobiety jak ja? :p a moze sie mysle i nie ma? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że są spotkałem kilka takich ;) Naprawdę bardzo ciekawe doświadczenie :D Podziwiam :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha no wiesz , ciekawe hm.... dobrze ujete choc moj sie nie skarzyl wiec chyba zle az tak nie bylo :p ale to nie zdaza sie ot tak, trafia kobiete jak wpadnie jej w oko wlasciwy wtedy na kilometr go wyczuje :p Wszystkie zmysly w uzytku , normalnie mowie ci full time robota :p A Ty gdzie sie teraz petasz po innych topikach? to jest szybkie zycie? :) Wraca mąż ze szpitala gdzie odwiedzał ciężko chorą teściową i zły jak nieszczęście mówi do żony: - Twoja matka jest zdrowa jak koń, niedługo wyjdzie ze szpitala i zamieszka z nami. - Nie rozumiem - mówi żona - wczoraj lekarz powiedział mi, że mama jest umierająca! - Nie wiem co on tobie powiedział ale mnie, kur*a radził przygotować się na najgorsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naciskaj Abi bo siem wystrasze jak lub on;):P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uniwersytet Warszawski, wydział biologii, egzamin z botaniki. Student siedzi już prawie godzinę i idzie mu coraz gorzej. Profesor postanowił mu dać ostatnią szansę: - No wiec zadam panu ostatnie pytanie. Jak pan odpowie dostaje pan trójkę, jak nie to pan oblał. No więc niech pan mi powie ile jest liści na tym drzewie? - powiedział prof. wskazując za okno. Student myśli... patrzy na drzewo... znowu myśli, wreszcie mówi: - Pięć tysięcy osiemset czterdzieści dwa! - A skąd pan to wie!? - pyta profesor. - Aaaaa, to już jest drugie pytanie... Zamiast nacisku zarcik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przepełnionym tramwaju siedzi blady, siny wymęczony student. Pod oczami sine cienie, przez lewą rękę przewieszony płaszcz. Wsiada staruszka. Student ustępuje jej miejsca i łapie się uchwytu. Staruszka siada, ale zaniepokojona przygląda się studentowi: - Przepraszam, młody człowieku! To bardzo ładnie że zrobił mi pan miejsce, ale pan tak blado wygląda. Może pan chory? Może... niech lepiej pan siada. Nie jest panu słabo? - Ależ nie, nie! Niech pani siedzi. Ja tylko, widzi pani, jadę na egzamin, a całą noc się uczyłem bo mam średnią 4,6 i chcę ją utrzymać. - No to może da mi pan chociaż ten płaszcz do potrzymania? - A, nie! Nie mogę! Zresztą to nie jest płaszcz. To kolega. On ma średnią 5.0. :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzech studentów opowiada sobie o wrażeniach z Sylwestra. - Ja chłopaki byłem na Majorce - mówi pierwszy - jaki wypas!!! Plaża, drinki, dziewczyny w bikini... - A ja byłem w Alpach - mówi drugi - śnieg po pas, narty, a jakie panienki... mmmm - No stary a ty gdzie byłeś? pyta milczącego dotąd trzeciego żaka - Chłopaki ja byłem w tym samym pokoju co wy ale ja nie paliłem tego świństwa... :p :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestescie, ja wam sie staram fajne zarty podrzucic a tu taka olewka ale kumple :( do kitu bleeeeeeeeeeeeeee :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tuli:) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech deko :) bywaja jak widzisz trudniejsze momenty ale milo zes sie pojawila i przytulila do piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest jakis fajny film dziś? bo mam ochote na coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ogladnelam mjakm i teatr telewizji.. i mi starczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×