Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

witam wszystkich :) Pan Bóg pyta Adama i Ewę: - Kto chce sikać na stojąco? - Ja, ja, ja! - wyrywa się Adam. - W porządku. W takim razie dla Ewy zostaje wielokrotny orgazm. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=YO82u7CKj1k&feature=related W Kołobrzegu na dreptaku apetyczna dziewczyna wchodzi na automatyczną wagę, wrzuca monetę... i z niezadowoleniem ogląda wydrukowany wynik. Zdejmuje wiatrówkę i pantofle, znowu wrzuca monetę - znów niezadowolona z wyniku. Zdejmuje bluzkę - wynik ważenia znowu niezadowalający. Stoi tak niezdecydowana na tej wadze - co by tu jeszcze? - na to podchodzi przyglądający się temu facet i wręczając jej garść monet mówi: - Niech pani kontynuuje - ja stawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=DBqQOOaT4io&feature=related Ja to mam pecha, sama tu jak paluszek :( ani nikt nie poslucha muzyki ze mna ani nie posmieje z zarcikow ech :( :( :( Jedzie kobieta samochodem. Nagle usłyszała głośny hałas na zewnątrz, zatrzymała się, wychodzi z samochodu i patrzy wokół. Zobaczyła na ziemi jakąś część, dźwiga ją z trudem próbując dopasować ją gdzie się da. Nie mogąc znaleźć miejsca, z którego odpadła, zataszczyła część na tylne siedzenie i jedzie do mechanika. Po przeglądzie mechanik mówi: - Samochód w zupełnym porządku, ale ten właz kanalizacyjny trzeba zawieźć na miejsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo piekne ,to co dalas :) jest tyle wspanialch utworow , czasu nie starczy na przesluchanie ale poki co delektujmy swe zmysly :) wiesz jeszcze loda mi brakuje, musze zerknac do lodowki , powinnam miec sorbety malinowe; chcesz? zapraszam x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh ale jakis refleksyjny dzien mialam trzymalam sie ale dzisiaj to mnie tesknota rozrywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za czym lub kim? tesknisz? wiesz w takim momencie sluchanie takiej muzyki tylko poteguje takie uczucia/ szczegolnie kiedy sie ma dusze romantyka, a widac masz tak jak i ja:) http://www.youtube.com/watch?v=l7NHKwXiH7w U mnie (pytalas wczesniej) wszystko stabilnie, w porzadku czekam na wiosne x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abigel za dorym czlowiekiem wiecej na ogolnym nie moge napisac:)bo niektorym moge sprawic przykrosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli bedziesz chciala, zawsze mozesz napisac na maila do mnie ale wiem o co ci chodzi, zamkniemy ten watek tu w punkcie przemykajace i znikajace odczucia :p Zas ku poprawie nastroju przed poniedzialkiem :) proponuje Do siedzącego w barze samotnego faceta podchodzi brzydka dziewczyna i pyta wprost: - Hej kolego, nudzisz się? - Nie aż tak... ALBO TO? TEZ NIEZLE Kobieta próbowała wsiąść do autobusu, ale jej spódnica była za ciasna i nie mogła wejść do środka. Więc sięgnęła do tyłu i poluźniła suwak. Jednak spódnica nadal była za ciasna. Więc znów poluźniła suwak, lecz nadal nic. W końcu poluźniła suwak po raz trzeci. Nagle poczuła parę rąk na swojej pupie, które próbowały wepchnąć ją na pokład autobusu. Kobieta odwróciła się z oczami pełnymi gniewu i powiedziała pełnym oburzenia głosem: - Proszę Pana nie znam Pana na tyle dobrze, aby mógł Pan zachowywać się w ten sposób!! Na to mężczyzna uśmiechnął się i spokojnie oświadczył: - Proszę Pani ja też Pani nie znam na tyle dobrze, aby pani mogła rozpinać mój rozporek trzy razy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie ciesze, usmiechaj sie jak najwiecej sliczna Brzydulko:) kurcze powaznie jest mi teraz bosko = slucham muzyczki, lody miodzik ech jeszcze zeby sie cieplo zrobilo to juz wszystko byloby cudnie cos pusto tu u nas na topiku? reszta gdzie? baluje ? :p Myslalam ze deko do TT sie przeprowadzi a tu nic z tego liczylam na jakas parapetowke albo inna towarzyska akcje a tu ruszaja sie oboje jak dwa slimaki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz, że slimaki, ja mam ostatnio ślimacze tempo wsnesie czas mi się ślimaczy..:) teżyk - u mnie humor dobry jak zwykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj deko :) a pewnie, zawstydz sie chorobcia, moze sie wreszcie do roboty wezmiesz:p kurcze ludzie czekaja cierpliwie a Wy nic? a on gdzie znowu sie zapodzial? Ten Tamten wiecznie peta sie nie tam gdzie trzeba, klapa w pupe i zacznie chodzic prosto:p x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×