Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Abigel

JESTEM A WY?

Polecane posty

Udaje sie :p wiesz chyba to tzw intuicja :) lub telepatyczne porozumienie:) deko, jestes kochana? co taka cichutka jestes? Dlaczego się smucisz? - Bo będę ojcem... - Ale to jest powód do radości! - Niby tak, ale nie wiem jak powiedzieć o tym żonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze:) nie tylko TT ale teraz i deko nam przepadla:p cos moze sie wykluje z tego znikania :p Dzieciak wyszedł z tatą na spacer. Nagle kłania się jakiemuś obcemu mężczyźnie. - Kto to jest? - pyta zdumiony ojciec. - To pan z zakładu oczyszczania. Zawsze jak wychodzisz do pracy, dzwoni do drzwi i pyta mamy, czy teren jest już czysty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem juz. Wy pewnie już ciociami chciałybyście być;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, poszedł się myć wczoraj przeszedł napisał jedno zdanie, a potem juz go nie widziałam:( olał mnie, zostawił, mowie Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to d..... kurcze A tak mu z oczu niewinnie patrzy:p Nie moge uwierzyc ze by zostawil taka dziewczyne , nie ma mowy Deko trzeba poczekac i jak sie pojawi , pocignac za ....jezyk:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko to ma zachcianki pierogi o tej godzinie:) dobrze,ze mam cos w zamrazalce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO dzieci to trzeba miec cierpliwosc:p dobrze ze ma apetycik , niech mu idzie na zdrowie:p deko kochanie pa pa Ja chyba tez pojde do lozeczka, poczytam cos przed snem caluski dziewczeta I miluskiego poniedzialku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toc o Wy tak pokryjomu sobie świergotacie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tutaj różami obsypuje (2 co prawda) a tam świergota;) nono:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×