Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość farbka

CZY KTOŚ Z WAS UŻYWAŁ FARBY DO WŁOSÓW LOREAL EXCELL?

Polecane posty

Gość farbka

Mam pytanie czy któraś z was używała farby do włosów L'oreal excell 10 ? Ja zakupiłam właśnie farbe ( kolor Auburn)bardzo ciekawy kasztan wpadający lekko w bordo,tylko czy taki naprawde wyjdzie;/macie moze doswiadczenie we farbach wlasnie z tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ... glamour
Witam :) Już dwa razy użyłam tej farby i jestem nią zachwycona :) Moim wyjściowym kolorem włosów był ciemny blond z jasnymi (rozjaśnianymi) pasemkami. Najpierw użyłam koloru nr 9.13 czyli bardzo jasny lodowy blond i kolor wyszedł naprawdę śliczny i naturalny mimo iż o wiele ciemniejszy niż na opakowaniu. Wyszedł raczej taki średni blond w zimnej tonacji. Wczoraj zafarbowałam włosy kolorem nr 7.13 czyli ciemny lodowy blond i znowu jestem zachwycona kolorem :) Mam na głowie śliczny ciemny blond w zimnej tonacji. Włosy po tej farbie są bardzo błyszczące i miękkie. Odżywka dołączona do farby jest rewelacyjna. Wielkim plusem jest krótki czas farbowania - 10 min naprawdę wystarczy aby uzyskać ładny kolor. Z czystm sumieniem mogę polecić farbę Excell 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też polecam tą farbę, oprócz zalet wymienionych powyżej, nadmienię, że farba ta nie śmierdzi przy nakładaniu jak inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mumcia
kupilam farbe 9.13 ale niestety przez wypadek wywalilam ulotkę z pudelkiem.Jak sie ja naklada:na mokre wlosy czy na suche????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia małgosia
Też używam tej farby (kolor 7.13) i jestem zadowolona :) Farbę nakład się na wilgotne włosy :) Trzeba zmoczyć włosy a potem dokładnie wytrzeć ręcznikiem i można nakładać farbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×